www.sudzibas.lv Kurši Klientu apkalpošana

Kurši - Klientu apkalpošana

Vēlējos uzņēmuma vajadzībām iegādāties preces, bet trīs kasieri atteicās to atļaut izdarīt, jo viņu galvenā grāmatvede neatļauj uzņēmumiem nopirkt preces nepiemērojot reverso pvn likmi. Tas nozīmē ka bn kurši lobē bankas, jo, ja uzņēmumā ir viena bankas karte vai vispār tādas nav, preci iegādāties var tikai viens cilvēks vai nav iespējams preces šai uzņēmuma iegādāties. Es maksāju par preci pilnu cenu ar visiem nodokļiem, bet uzņēmuma vārdā to nevaru izdarīt. Jauks veikals, interesanta likuma interpretācija un perfekta attieksme pret klientiem.

29.01.2019

N

L l.k.l 29.01.2019

Ja precei ir reversais PVN,tad var iegādāties preci,norēķinoties ar bankas uzņēmuma karti.

N Normunds7 29.01.2019

Cik man zināms, likums nosaka preču grupas kam var tikt piemērots reversais PVN pie noteiktiem nosacījumiem(bezskaidras naudas norēķini), bet tas nekādā gadījumā neierobežo patērētāja tiesības iegādāties preci ar visiem nodokļiem maksājot pilnu cenu. Ja man ir piecpadsmit santehniķi, tad man jāņem piecpadsmit bankas kartes un jābaro mīļās zviedru bankas lai varu iegādāties preces bn Kuršu veikalā, izklausās protams loģiski...

K KIX17 29.01.2019

Kurši ir vienīgais uzņēmums kurā preci uz rekvizītiem nevar nopirkt skaidrā naudā, pat, ja maksāšanas brīdi nevēlies izmantot reverso PVN. Tas ir pilnīgs absurds nevienā citā veikalā šādu problēmu nav. Pārdevējas ir ļoti nelaipnas.

E E.Ozolina 29.01.2019

Reversais PVN ir atsevišķam precēm,piemēram celtniecības utt. Jūs jau nevar tā vienkārši izvēlēties. Tad kad preces savada datorā,taisot pavadzīmi-beigās kad preces ir savadītas,tad var redzēt vai ir tas reversais nodoklis.
Bet ja šis reversais nav,tad kas var norēķināties skaidrā naudā. Esmu pārsteigta,ka kuršos šādas opcijas nav.

K KIX17 29.01.2019

Kuršos lūdzot uzrakstīt preces uz rekvizītiem viņi to atsakās darīt, ja vēlies maksāt skaidrā, jo, ja esi PVN maksātājs, esi grupā kurai var piešķirt reverso PVN.

E E.Ozolina 29.01.2019

Cik es zinu,ja precei ir reversais PVN,tad var norēķināties tikai ar uzņēmuma bankas karti. Ja reversais nav,tad var norēķināties skaidrā naudā.
Jo ne visām precēm ir tas reversais. Kāda sistēma ir kuršos es nezinu.