www.sudzibas.lv Kurši Drausmīga apkalpošana

Kurši - Drausmīga apkalpošana

Apkalpošana zem katras kritikas. Iebraucu svētdienā, lai nopirktu dībelus ar skrūvēm un darbinieks attiecīgajā nodaļā vienkārši nekam nederīgs. Pāris minūšu laikā sabojāts garastāvoklis un nožēla par veikala apmeklējumu. Pozitīvais, pie kases lieliska apkalpošana.

27.10.2019

T

L Lailailai 27.10.2019

Galvenais, lai tie dībeļi būtu Tev noderīgi.

T Tedex 27.10.2019

Ārdurvis dzīvoklim tika nomainītas, noderēja. Taču tajā veikalā noteikti vairs neiegriezīšos.
Pat neraugoties uz to, ka būvmateriālus vajag daudz šobrīd un tas veikals bija tuvākais.

Sardele 28.10.2019

Kuršos Brīvības ielā viena daļa pārdevēju ir absolūti neieinteresēti palīdzēt. Pircējam nav jāpārzin veikala sortiments.

K Karlis.zale3 21.07.2020

Pilnībā pievonojos - apkalpošanas serviss nekam nederīgs, pārdevēju nevar sameklēt, cenas neadekvātas un arī preces nav vairs tās labākās, pārsvarā ķīnas ražojums.