www.sudzibas.lv Kurši Apkrāp darbiniekus

Būvniecības nams "Kurši" - Apkrāp darbiniekus

sākumā kad tur sāku strādāt attieksme bija laba pat ļoti, tagad kad aizgāju prom jeb drīzāk mani palūdza aiziet, man neizmaksāja nedz kompensāciju nedz arī godīgi ko aprēķināja, atņema visu līdz pēdējam. es guvu darba traumu, bet slimības lapā to neatzīmēju, un tagad to nožēloju, jo to kantori sen jau vajadzēja aizklopēt ciet !!! jūtu līdzi tie darbiniekiem, kas tur strādā un strādās...

M mazaa 27.05.2009

saodos gadijumos ir jajiet un jablaustas tur! Nevis jasez pie datora un jaklikskina klavietura!

U Uģis riktigais 27.05.2009

Nu, esmu tur šo un to pircis.Man ar apkalpojošo personalu nekad nav bijis problēmu.

U uh 28.05.2009

Nu i pati muļķe...palūdza aiziet un aizgāju bez kompensācijas. Kapēc palūdza ta?

D Džons 13.11.2009

Tukša muldēšana! Laikam jau slikti strādaji, ka noņēma no trases. Esmu šī veikala pastāvīgais klients, iepērkos pat ļoti bieži un esmu ievērojis, ka Kuršu veikalos nemaz tik ļoti darbinieki nemainās, bet tas par kaut ko liecina.

V Vilnis 01.03.2010

Ja esmu personigi saskaries ar so kantori un varu pateikt sekojosi:ka ir gan kantoris, darbinieki gan nemainas biezi jo visur salikti draugi un radi, neskatoties uz to ka nemaz nemak un negrib stradat tirdzneiciba, tie ka maceja un bija pieredze paludz aiziet projam lai paliktu vieta saviem radiem, vel viena kriterija, Kursos loti laba attieksme pret basketbolistiem, izrietejosas sekas ir tadak ka vari neko nemacet bet jaspele basketbols, Mans viedoklis ka ta bija lielaka kluda atstat savus radus, veikali driz bankrotes, tas ir laika jautajums.

Z Zane 20.02.2011

KURŠOS nekad neizmaksā kompensācijas, atlaiž ar draudiem, NEPARAKSTĪ izdomās ko citu.Valmieras veikalā atlaiž darbiniekus kā suņus, NAV RADS, NAV DRAUGS, nemāki laizīt vadītājam pakaļu, RĪT jau Tu vari būt atlaists.Par basketbolistiem taisnība.Šinī kantorī notiek tikai tā.Tu vari neko nezināt, galvenais spēlē, Veikala vadītāji glābot savas pakaļas atlaiž citus.Attieksme šinī bodītē ir labatikai tad : ja Tu tizli smīni un visam piekrīti.

T ToZane 20.02.2011

Tu neesi tā pati Zane, kas savam 52g. vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu?

M maira 14.05.2011

pilniba nepiekritu par neprofesionaliem, veikala konsultanti ir loti zinosi, un gatavi uzklausit neatceros kad butu izgajusi no veikala neapmierinata preci lidz auto aiznes visu izjauta un begas man ir tas ko esmu gribejusi
serviss

L Lapsa 03.09.2011

Kuršu serviss starp visiem Latvijas celtniecības veikaliem atšķiras ar priekšzīmīgu servisu, nu bet tikai vienīgi Dreiliņu Kuršu serviss, apkalpošana, zināšanas, pretimnākšana un izpalīdzīgums, ir tikai daži gausi un strādāt negriboši darbinieki, ceru, tos drīz atlaidīs un neredzu iemeslu, kālab gan tādam maksāt kompensāciju!?

Par ko? Diez vai tas pats atlaistais darbinieks, ja būtu pieņemis pie sevis mājās mājkalpotāju vai auklīti, vai arī viņai izmaksātu kompensāciju? un par ko īsti tad maksātu to kompensāciju?
Smieklu vērta sūdzība !!!

L LelleBezMatiem 04.09.2011

lapsa, palasi likumus un uzzināsi kādos gadījumos atlaistam darbiniekam pienākas kompensācija!