www.sudzibas.lv Kurši Krāpšana

Būvmateriālu veikals Kurši Krasta ielā 52 - Krāpšana

18.08.2019. Nopirku krāsu Windoora, kurai cena ar klienta karti bija 10,06 eiro. Šajā nedēļas nogalē veikalos kurši bija izsludināta akcija "atlaide visam 25%".
Pēc maniem aprēķiniem krāsai ar atlaidi būtu jāmaksā 7,55. Diemžēl tikai mājās pirkuma čekā ieraudzīju cenu 14,82. No tās atņemot atlaidi 25% atliek summa 11,12. Tātad biju samaksājis pat vairāk nekā normālo cenu. Nenoslinkoju un aizbraucu uz veikalu atgūt noblēdīto naudu. Jā, cena esot nepareiza un bez iebildēm atdeva 1,16 eiro. Vairāk neko nevarot līdzēt. Vārdu "atvainojiet" ne no viena veikala darbinieka nedzirdēju. Tā nu man ir nācies nopirkt krāsu par tās normālo cenu akcijas laikā, kad tiek solīta 25% atlaide visam.

I

Zemas kvalitātes preces

Nopirkām trimmeri, ne to lētāko, salikām, likās kvalitatīvs... Iedarbinājām un viss strādāja ideāli... Nopļāvu kvadrātmetrus septiņus un viss gals trimmerim aizlidoja pa gaisu... Esam nesaprašanā... Nezinu ko lai iesāk...

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 18.08.2019

Vai atlaides summējas?

N Noboby 18.08.2019

Klienta kartes cena bija 10 kamēr vienkārši atlaide 11. Ko tur nesaprast?

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 18.08.2019

Runa par to, ka autora teica, ka ar klienta karti + atlaidi summai būtu jābūt 7,55.

L Lailailai 18.08.2019

Cik samaksāji par degvielu vai sabiedriskā transporta biļeti? Principialitāte nav peļama lieta, kamēr netraucē personīgajam makam.

I IvarsA 19.08.2019

Velosipēds