www.sudzibas.lv kupon.lv/Orangelife.lv Atcelts ceļojums/nauda

kupon.lv/Orangelife.lv - Atcelts ceļojums/nauda

Pievienojos daudzajām sūdzībām!!!! Ceļojums bija plānots no 1.-7.jūlijam uz Krimu - Odesa u.c. pilsētām. 2 dienas pirms ekskursijas pateica - Ceļojums atcelts! Kāds iemesls nav skaidrs! Piedāvāja 2 variantus: 1)naudu atpakaļ 2)tādā pašā vērtībā ceļojumu. Tā kā atvaļinājums bija, tad gribējās ceļojumu.., bet pilnībā tiku ignorēta. Tad sapratu - NAUDU JĀPRASA ATPAKAĻ, pietam pārskatīju sūdzības, bija skaidrs - šī firma ir krāpnieki! Naudu vēl tagad gaidu! Rīt uz PTAC eju un rakstu iensiegumu, tad uz tiesu..

F Flips 17.07.2012

Ari ir paredzets brauciens uz ITA 1 augusta. Ar bailem gaidu, kas bus. Un ja atcels, gribetu zinat vai tiesa dot var? Un pieprasit kompensaciju? Jo ari man un sievai ir panemts atvalinajums.

E eliotta 17.07.2012

Nu uzsūtiet lūdzu kāds tiem kropļiem beidzot kaut kādu tautas balsi vai bez tabu.. cik tie P*** čakarēs cilvēkus? smerdeļu bars! Jau kurā ekskursija atcelta. krāpnieku banda, cer, ka visi jau naudu atpakaļ neuzprasīs un tā viņi apčakarēs visus. Ja būtu mans gadījums es goda vārds sen jau būtu ar televīziju sazinājusies.

L la82 19.07.2012

viņus jau pagājušo nedēļu rādīja Tautas balsī, bet kad pirmdien aizgāju uzzināt, vai ar apsolīto ceļojumu viss ir kārtībā, darbiniece lika saprast, ka es pati tāda jocīga, par daudz satraucoties..toties nepaiet 3 dienas, kad zvana un paziņo, ka ceļojumā gaidāmas izmaiņas...bēdīgi, ka cilvēkiem tiek čakarēts laiks un atvaļinājums...