kupon.lv - ceļojums

Esmu nopirkusi ceļojumu uz Krimu, zvanu un prasu firmai, lai atsūta man līgumu, kuru varētu noslēgt. Meitene saka, lai es neuztraucos, viss būs kārtībā, ceļojums notiks, šodien viņa saka, ka varbūt ceļojums notiks, atsaucieties lūdzu kāds un pastāstiet, vai tiešām nevien nav aizbraucis zr šo tūrisma kompāniju uz Krimu

I Izdevigi Pirkumi 30.07.2012

Cienītie klienti!

Atvainojamies jums par visu notiekošo mūsu kompānijā, tas ir, arī attiecībā uz jums. Diemžēl mēs vairs nespējam klusēt un esam spiesti izvietot mūsu oficiālajā mājaslapā informāciju, kas attiecas ne tikai uz mums, bet, diemžēl, arī uz jums. 2012. gada 24. jūlijā valsts iestāde PTAC (http://www.ptac.gov.lv/page/212&news_id=278) nelikumīgi aizliedza mūsu komercdarbību. Dotajā brīdī mūsu kompānija gatavo dokumentus tiesai attiecībā uz doto organizāciju. PTAC juriste tikšanās laikā atklāti pateica, ka mūsu kompānija vasaras sezonā traucē strādāt konkurentiem, līdz ar to viņa pieņēma tūlītēju lēmumu izbeigt mūsu mājaslapu darbību, attiecīgi arī kompānijas darbību kopumā. Izejot no PTAC iesnieguma, viņa mūs apsūdzēja, ka strādājam ar kompāniju, kura ir bankrotējusi pirms 3 gadiem, kas neatbilst patiesībai. Uz visiem jautājumiem juriste atbildēja, lai meklējam atbildes pie konkurentiem. Līdz ar to viņas darbības dēļ mūsu kompānija pēdējo 2 mēnešu laikā tika pakļauta represijām un spiedienam, kā rezultātā dotajā brīdī mūsu kompānija ir spiesta apturēt savu darbību līdz 2012. gada 31. augustam, lai atrisinātu visus jautājumus un pieņemtu lēmumu par turpmāku darbību. Cienītie klienti, visas detaļas mēs detalizēti izteiksim mūsu oficiālajā mājaslapā 2012. gada 1. augustā. Visiem klientiem, kuriem pienākas naudas līdzekļu atgriešana vai kuri ir iegādājušies ceļojumu augusta, septembra, oktobra mēnesī – lūdzu, rakstiet uz e-pastu [slēpt]@orangelife.lv vai [slēpt]@kupon.lv.

No 2012. gada 1. augusta specializēti noteiktais koordinators pieņems iesniegumus un prasības un nodarbosies ar visu jautājumu risināšanu, kā arī ceļojumu pārcelšanu un naudas līdzekļu atgriešanu. Administratora telefona numuru mēs papildus paziņosim un izvietosim to mūsu mājaslapā. Kā arī visi mūsu klienti 2012. gada 1. augustā saņems īsziņu ar kontaktinformāciju, tiks izsūtīti e-pasti ar kontaktiem un papildus informāciju. Visiem, kas vēlas saņemt naudas līdzekļus atpakaļ – mēs to izpildīsim, visi, kas vēlas doties ceļojumā – mēs varēsim piedāvāt jums analogus braucienus ar mūsu uzticamajiem partneriem, kuri ir pārbaudīti ar savu reputāciju.

Mēs izteikti ceram, ka dotā situācija drīzumā tiks atrisināta un mēs varēsim turpināt sadarbību ar jums! Īpašu pateicību mēs vēlamies izteikt mūsu pastāvīgajiem klientiem par atbalstu (vairāk kā 15 000 cilvēku 9 darba mēnešu laikā). Trīs dienu laikā mēs saņēmām vairāk kā 2000 zvanu un e-pastu. Liels jums paldies! Atvainojamies tiem, kuriem mēs sagādājām nepatikšanas, kuras tuvākajā laikā mēs centīsimies atrisināt!

Sirsnīgi atvainojoties, SIA Izdevīgi Pirkumi kolektīvs

_ _julianna_ 30.07.2012

у меня тоже куплена путёвка в Крым на 5 число. не кто не звонит, договора нету, что делать.? Я не могу сама подъехать в офис, потому что я с Даугавпилса. а Сидеть ждать до 5 числа, когда я поеду в Ригу, и мне позвонят скажут, автобус сломался и поездка в Крым отменена. что делать начиталась комментариев, пишут, что деньги не отдают, но они предлагают другое путешествие, так может другое путешествие взять? Звонишь, звонишь им, они не отвечают. Может мы как-то обьеденимся и будем уже куда-то выше жаловаться? Потому что, один человек нечего не сможет сделать, а когда нас больше, может сможем деньги как-то хотя бы свои вернуть.

L LekSy 30.07.2012

_julianna_ они сейчас не предлагают ничего .на фирму наложен запрет и они сейчас не работают, отменены все поездки. OrangeLife- это та же фирма.. почитайте темы.. уже сотнями недовольных людей.. которые ждут денег..

S susurmamma 30.07.2012

Man ir brauciens uz 17. augustu, esmu atmetusi cerības, rīt braucu uz Rīgu un rakstu iesniegumu. Esmu pārlieecināta, ka tas ir viss

_ _julianna_ 30.07.2012

LekSy я уже все сайты перечитала, просто народ пишет, что ещё предлагали в другую поездку отправится. ну теперь конечно всё ясно, что не денег, не предложений не будет

S susurmamma 30.07.2012

Atradu vēl vienu rakstiņu http://nra.lv/latvija/76382-kolektivas-iepirksanas-portali-nelikumigi-organize-celojumus.htm

M martana 01.08.2012

Самое плохое в том, что заменить сорвавшиеся поездки ПРОСТО НЕЧЕМ, нет предложений, равноценных предложениям этой фирмы ни по программе, ни по цене. За этот год съездили в Прагу, Клайпеду, Каунас, Петербург, Берлин и Дрезден, Тарту, на Сааремаа. Не успели в Прагу и Гданьск. Некоторые поездки переносились, за Петербург в апреле нам вернули деньги и в июне, купив купон второй раз, поехали. Не всё идеально в оповещении клиентов, и мы сами звонили за день, чтобы уточнить мнформацию о поездке. Досадно было, когда ломался автобус, а мы уже вещи собрали и готовились ехать к месту сбора. Но мы уже подсели на экскурсии как на наркотик и скйчас всё печально - или ехать любоваться на страусов или переночевать в гостевом домике. Лично меня бы удовлетворило, если бы фирма уладила все документы, разрешения, проблеммы с уже продаными купонами и всё же продолжила работу. Или прийдётся ездить самостоятельно "дикарём". т.к. предложения других турфирм не устраивают ни по содержанию, ни по цене. Да и блокировать работу фирмы сейчас - это не забота об недовольных потребителя и законности, а желание уничтожить эту фирму. Надо было за законностью деятельности следить раньше, а не в разгар турсезона, пострадавших сейчас, от активности госструктуры, ОЧЕНЬ МНОГО. Но видимо они сначала делают, а потом думают, если вообще способны думать.

L LekSy 01.08.2012

Дорогие товарищи по несчастью!

Проконсультируйте пожалуйста куда идти и что именно писать!!!
вот мой электронный адрес [slēpt]@gmail.com пришлите пожалуйста пример (конкретно по возврату денег от этой фирмы) заявления в PTAC и то что вы писали в заявлении в полицию!!! заранее огромное спасибо!!!

Dārgi nelaimes biedri!

Pakonsultējiet lūdzu kur iet un ko tieši uzrakstīt iesniegumos!!!
lūk mans emails sandra [slēpt]@gmail.com atsūtiet lūdzu iesnieguma piemēru (konkrēti par naudas atgriešanu no šīs firmas) PTAC un arī to ko jūs uzrakstījāt iesniegumā policijā!!!
iepriekš milzīgs paldies!!!

L LekSy 01.08.2012

Дорогие товарищи по несчастью!

Проконсультируйте пожалуйста куда идти и что именно писать!!!

Dārgi nelaimes biedri!

Pakonsultējiet lūdzu kur iet un ko tieši uzrakstīt iesniegumos!!!
lūk mans emails [slēpt]@gmail.com atsūtiet lūdzu iesnieguma piemēru (konkrēti par naudas atgriešanu no šīs firmas) PTAC un arī to ko jūs uzrakstījāt iesniegumā policijā!!!
iepriekš milzīgs paldies!!!

I Izdevigi Pirkumi 02.08.2012

Cienītie klienti!

Mūsu konakti:
telefons +371 25520179
e-pasts [slēpt]@inbox.lv

No 2012. gada 3. līdz 31. augustam mēs būsim gatavi atbildēt uz jūsu zvaniem, e-pastiem. Darba laiks 10:00 – 17:00 darba dienās.

Diemžēl mūsu ofiss Rīgā, Mūkusalas ielā 72 ir slēgts, par jaunā ofisa atrašanās vietu mēs jums paziņosim papildus.

Naudas atgriešana par atceltajiem braucieniem tiks veiktas no 2012. gada 8. augusta līdz 31. augustam.

Atvinojamies par sagādātajām neērtībām un sabojāto atpūtu. Ticiet, dotajā brīdī mūsu kompānijai nav viegli, mēs cenšamies ar visiem likumīgajiem ceļiem paātrināt dotā jautājuma atrisinājumu.

Un vēl, vēlamies paziņot cilvēkiem, kas nodarbojas ar draudu izteikšanu mūsu kompānijas darbiniekiem – visi jūsu e-pasti un pārējās vēstules mēs esam spiesti pārsūtīt policijai. Tā kā mūsu darbinieki nenodarbojas ar piramīdām, kredītu izsniegšanu un neatpūšas ārzemēs, izmantojot jūsu naudas līdzekļus.

Cienītie klienti, mēs lūdzam jūs būt pacietīgiem. Visa nauda, ko jūs samaksājāt, tiks atgriezta pilnā apmērā. Mūsu kompānija dotajā brīdī dara visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu šo situāciju.

Vēlreiz atvainojamies par doto situāciju!

Ar cieņu, SIA IZDEVĪGI PIRKUMI kolektīvs

Уважаемые клиенты!

Наши контакты:
телефон +371 25520179
e-mail [slēpt]@inbox.lv

С 3 августа по 31 августа 2012 года мы будем готовы ответить на ваши звонки, e-mail. Время работы 10:00 - 17:00 по рабочим дням

К сожалению наш офис в Риге, на ул. Мукусалас 72 закрыт, о местонахождении нового офиса мы вам сообщим дополнительно.

Возврат денег за отменённые поездки будут выплачиваться с 8 августа 2012 года по 31 августа 2012 года.

Приносим свои извинения за предоставленные неудобства и испорченный отдых. Поверьте, в данный момент сейчас нашей компании не легко и мы стараемся всеми законными путями ускорить разрешение данного вопроса.

И ещё, хотим сообщить для людей, которые занимаются угрозами в адрес сотрудников компании - все ваши e-mail и остальные письма мы вынуждены пересылать в полицию. Так как наши сотрудники не занимаются не пирамидами, не выдачей кредитов и не отдыхают за ваши деньги заграницей.

Уважаемые клиенты, мы просим вас набраться терпения. Все деньги что вы заплатили будут возвращены в полном объёме. Наша компания делает в данный момент всё чтобы как можно скорее разрешить данную ситуацию.

Ещё раз приносим всем свои искренние извинения за сложившуюся ситуацию!

С уважением коллектив Izdevīgi Pirkumi

S susurmamma 02.08.2012

Es jau arī Martana piekrītu, ka varētu visu vērst par labu, bet vakar runāju ar meiteni, kura strādāja pirms kāda laika firmā viņa izstāstīja, ka viss ekskursijai jau bija noorganizēts, gan autobuss, gan viesnīca, bet firmas direktors vienkārši neko neapmaksāja. No 48 iespējamiem kuponiem bija nopirkti 48, bet viņš lika vēl piedāvājumu mājas lapā, lai tik naudiņa tek, jo ceļojumu jau viņš tik un tā netaisījās organize't

S susurmamma 14.08.2012

Šodien skatieties panorāmu, būs sižets un atbildes uz mūsu jautājumiem