www.sudzibas.lv Kunči Viesu Nams Saimnieku attieksme

Kunči Viesu Nams - Saimnieku attieksme

Sveiki!Gribēju padot ziņu visiem , kas ir apsvēruši iespēju par kāzu svinēšanu Kunčos, zinu, esmu dzirdējusi dažas labas atsauksmes, taču gribēju padalīties ar manu skatījumu uz šo svinību vietu un ne tik labo pieredziKāzas nosvinēju tieši šeit , 2015.gada jūnijā, tātad salīdzinoši nesen, viss bija ideāli, izņemot pašu vietu kur viss notika - precīzāķ ar saimniekiem. Sieviete ar ko es sazvanījos par šo viesu namu bij ļoti laipna, taču vīrietis ar vienu citu pavecāku sievieti, cik nopratu ir viņas vecāki kas turpat dzīvo netālu uz vietas un saimieko viesu namā - ir diezgan ar negatīvu attieksmi par visu tur notiekošo. Sāksim ar to , ka nepatika tas, ka mainam viesu skaitu , labi, to vēl es saprastu, ka var nepatikt, ka viesu skaits visulaiku mainās, bet nu nejau sākt bļaut uz mums dienu pirmstam kad esam ieradušies dekorēt nojumi un gatavoties kāzām, lieki piebilst, ka sāku bļaut pretī, jo tik noniecinošu attieksmi nebiju nekad dzīvē izjutusi... Ar to viss nebeidzās, vēlāk tas pats vīrietis atbrauc, jo zvanījām, ka vajag birstes vai lupatu ar ko grīdu skaucīt nojumē, jo viss bij netīrs, uz zemes bij sakaltuši lipīgi šķidrumi, kurus noteikti ajadzēja notīrīt, ja viesu nams pats to nedara pirms svinībām. Prasījām, arī pirtiņas atslēgas, kā arī jaunā viesu nama atslēgas, jo nekas netika atstāts, tikai vienas atslēgas lai tiktu vecajā viesu namā, bet vaitad mēs dekorējam tikai svinību nojumi, vajadzīga piekļuve ir visām mājām, gan viesiem ielikt dāvaniņas numuriņos , gan uzlikt uzrakstus kuram kurā istabā plānots nakšņot, kā nekā mēs par to arī maksājam. Tad saimnieks atkal atbrauc ap vakarpusi, ieiet nojumē un sāk pārmest kāpēc redz gaismas visur saslēgtas, ka tas naudu tērē, labi, ka tur bij mans topošais vīrs nojumē kurš kkā mierīgi izlocījās, bet es būtu atkal eksplodējusi, jo mēs taču par viesu namu samaksājām un man ir svarīgi lai grīda būtu tīra, lai būtu piekļuve visām noīrētajām mājām dienu iepriekš, lai varētu gaismekļus pārbaudīt un arī redzēt ko mēs vakarpusē dekorējam viesu namā, diez kā bez gaismas to varētu izdarīt pa tumsu...Katrā ziņā, šo visu es tiešām negaidīju, jo iepriekš biju sazvanījusies ar viņu meitu par rezervācijām, samaksām utt. un viss bij ok, laipna attieksme un jauka sarunāšanās, līdz dienai kad braucām turp visu dekorēt... Jāsāk domāt, par ko diez mēs maksājām, ja mums šim visam ir jāiet cauri.Pati strādāju viesnīcu biznesā, un zinu cik svarīgi ir laipna attieksme, pat ja radušies ir sarežģījumi, bet man bij sajūta, ka viņiem ir viss pārējais vienalga, izņemot dabūt naudu, cik biju padzirdējusi gadu iepriekš kad grasījāmies tur rezervēt svinību vietu, ka kāds no viņiem arī pieminēja to, ka viņiem pēdējā laikā esot grūti ar naudām, ka grūti pavilkt visu esot. Nav jau brīnums, bet vai tāpēc ir tā jābrauc virsū un jāizsaka noniecinošas piezīmes visulaiku kad kko jautājam vai sakām. Briesmīgas sajūtas mani pavada kad atceros kāzu svinību vietu. Noteikti nerekomendēšu tur palikt.

W

M Miss_ 25.06.2015

Nja, galvā sakāpis par daudz saimniekiem, vai vecākiem (nav svarīgi). Žēl, ka sabojā tik svarīgu dzīves brīdi. Cerams, ka jaunlaulātie ātri aizmirsīs, šo dzīves nelaimīgo cilvēku izspļautās negācijas. Tāls un laimīgs ceļš vēl ejams ;)

J Janis7 10.07.2015

Ok, šito svītroju laukā no iespējamā kāzu tusiņa saraksta. Labi, ka izlasīju.