www.sudzibas.lv Kūla Peŗnā zāle

Kūla - Peŗnā zāle

Smieklīgi! Bet , kā lai cilvēkam ieskaidro, ka dedzinot pērno zāli, viņš nodara lielu ļaunumu dabai!
Vajadzētu izvērst lielāku izglītojošo pasākumu piemēram TV, radio. internetā.

Ausainītis 24.03.2012

Sakarā ar degvielas sadārdzināšanos, drīz vairs vispār neviens to zemi nestrādās.

rusalka 25.03.2012

nu a ko vel darit...Latvija tapat daba aizsarnjota-ar nacikiem, patriotiem...

rusalka 25.03.2012

nu latvija daba tapat aizsarnjota-ar nacikiem, patriotiem...

Ausainītis 25.03.2012

Rusalka, pie kādas atkritumu kategorijas piederi tu pati?

A aga 25.03.2012

Kur tie laiki, kad pa 5Ls varēja piegāzt pilnu bāku... Protams es šādus zelta laikus nepiedzīvoju, jo biju sīka un vispār nezināju, ka, lai auto kustētos uz priekšu, vajag kaut ko liet iekšā :D
Man liekas, ka ar laiku Latvijā vispār vairāk nebūs tās pašas mežmalas, jo viss būs nopirkts un apbūvēts (un ne jau latvieši to darīs). Var būt tad kūlas jautājums būs atrisināts.
Rusalka - ko nozīmē vārds NACIKS? Piesārņota ar patriotiem saki? Kaut kā nemanu viņus.

Ausainītis 25.03.2012

Aga, visforšākie bija tie laiki, kad strādāju par šoferi uz degvielas vedamās mašīnas! Par zemes apsaimniekošanu gan man ir stipras šaubas, drīzāk jau šeit ierīkos radioaktīvo vai ķīmisko atkritumu izgāztuvi.

A aga 25.03.2012

Arī ļoti iespējams! Bet es kaut kur dzirdēju, ka ķīnieši taisās pirkt lielus zemes gabalus un būvēt te rūpnīcas.