www.sudzibas.lv Kūkotava veca produkcija

Kūkotava - veca produkcija

Ļoti reti ēdu kūkas, slaidās formas pēc. Pirms divām nedēļām, kādā aukstā, lietainā pirmdienas pēcpusdienā, tik ļoti gribējās sevi palutināt, ka nolēmu pārkāpt principiem un palutināt sevi ar kādu kārtīgu kūku. Esmu liela Illy kafijas cienītāja, tāpēc nedomājot devos uz Kūkotavu, jo zināju, ka arī kūkas šeit labas. Pasūtīju kafiju 2.30 ls un .... nevarēju izvēlēties, bet man ieteica balto tiramisu kūku 1.80ls. Biju tā noskaņojusies uz kārtīgu izbaudīšanu, bet kūka nebija ēdama. Tā bija riktīgi apkaltusi ar nesaprotamu struktūru. Garša tai nebija vispār...nu nekāda. ''Nospļavos'' uz 1.80ls un devos pie kases vēlreiz, jo biju noskaņojusies ĒST KŪKU!!!! Izvēle nebija īpaši liela, bet mani iekārdināja Napoleons. Vēl pie sevis padomāju, ka sabojāt Napoleonu profesionāli konditori nu nekādi nevarētu... Nokniebu gabaliņu, nobaudīju... un gandrīz apraudājos.... Pilnīgi pretīgs biskvīts un pildījums garšoja pēc veca sviesta... Izdzēru jau atdzisušo kafiju. Piegāju pie kases un puisim apjautājos vai tad tiešām viņi pirmdienās tirgo brīvdienu pārpalikumus, bet pusis nozvērējās, ka kūkas ceptas šodien. Vēl jo sliktāk.... tātad uz kvalitāti šeit nav ko cerēt, ja jau svaigas tortes garšo šausmīgi. Tā lūk! Bet toties figūru izdevās saglabāt! :)

P

V Valkīra 20.01.2014

Jā, arī es vienreiz iegriezos Kūkotavā, jo biju dzirdējusi par šo vietu, to, ka tās īpašniece ir Lapsa virtuvē Liene Tomsone utt. Cerēju, ka varēšu nobaudīt šokolādes kūku, taču kūku izvēle bija stipri nabadzīga, šokolādes kūkas vispār nebija to skaitā, vitrīnas pustukšas, bēdīgs paskats, tā arī izgāju ārā. Ideja jau būtu laba, nosaukums arī, bet nu pati vieta nekādas patīkamās emocijas neizraisa.

C celotaj 30.01.2015

Старые кусочки тортика за 2, 85 евро часто подсовывают. Даже спросишь сегодняшний тортик, врут что сегодняшний. Есть его невозможно, - ну очень старый! Идешь к буфетчику а он даже не извиняется, и врет в глаза и хамит. ПОЗОР КАФЕ ТОРГОВАТЬ СТАРОЙ ПРОДУКЦИЕЙ ПО ТАКОЙ ЦЕНЕ!!!
ХАМСТВО ОТКРЫТЫМ ТЕКСТОМ!
КЛИЕНТОВ НЕ ЦЕНЯТ СОВСЕМ!
НЕ СЧИТАЮТСЯ С ЛЮДЬМИ НАГЛО ВПИХИВАЮТ СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ!
КУДА СМОТРЯТ ХОЗЯЕВА КАФЕ?! УЖЕ ЖЕ СКОЛЬКО ЖАЛОБ НА ЭТО КАФЕ, НА ОБСЛУЖИВАНИЕ И НА СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ, ВРАНЬЕ И ХАМСТВО!