www.sudzibas.lv Kūkotava Jāmaksā par lieliem kūku gabaliem, jo atsakās sagriezt

Kūkotava - Jāmaksā par lieliem kūku gabaliem, jo atsakās sagriezt

Vēlējos nogaršot Kūkotavas kūkas, kafejnīcu apmeklēju vakarā apmēram stundu pirms slēgšanas. Izvēlējos kūku no vitrīnas, bet pārdevēja atteicās kūku griezt un piedāvāja vai nu pirkt atlikušo gabalu visu vai ari ņemt citu kūku. Bet tas "atlikušais" kūkas gabals bija kā 3 normāli kūkas gabali kopā!! Pat, ja es visu dienu nebūtu ēdusi, nekad nepirktu tik lielu kūkas gabalu, kas turklāt vēl izmaksātu man stipri sālīti, jo cenas šajā vietā nav zemas.
Tā nu izvēlējos citu kūkas gabalu, nogaršoju, pietika - vairs neatgriezīšos! Tā pārdošanas politika viņiem tur stipri dīvaina un tas bardaks aiz pārdevējas muguras nav tas labākais, ko es gribētu apskatīt!

S spodra 13.09.2011

diemžēl kvalitāte visai konditorijai viņiem ļoti neatbilst augstajām cenām ... izņemot smuko noformējumu, garša lielākai daļai tortu un kūku ir 2 x sūdīgāka par Staburadzes izstrādājumiem :)

A Anna 13.09.2011

Pilnīgi piekritu!

C celotaj 30.01.2015

Старые кусочки тортика за 2, 85 евро часто подсовывают. Даже спросишь сегодняшний тортик, врут что сегодняшний. Есть его невозможно, - ну очень старый! Идешь к буфетчику а он даже не извиняется, и врет в глаза и хамит. ПОЗОР КАФЕ ТОРГОВАТЬ СТАРОЙ ПРОДУКЦИЕЙ ПО ТАКОЙ ЦЕНЕ!!!
ХАМСТВО ОТКРЫТЫМ ТЕКСТОМ!
КЛИЕНТОВ НЕ ЦЕНЯТ СОВСЕМ!
НЕ СЧИТАЮТСЯ С ЛЮДЬМИ НАГЛО ВПИХИВАЮТ СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ!
КУДА СМОТРЯТ ХОЗЯЕВА КАФЕ?! УЖЕ ЖЕ СКОЛЬКО ЖАЛОБ НА ЭТО КАФЕ, НА ОБСЛУЖИВАНИЕ И НА СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ, ВРАНЬЕ И ХАМСТВО!

Latviešu tautas 30.01.2015

Вы ещё забыли написать на французском, испанском, португальском, шведском, финском и суахили... Совесть то иметь надо...