www.sudzibas.lv Kūkotava apakalpošana

Kūkotava - apakalpošana

23.10.2010. ar bērnu aizgāju panašķoties uz Kūkotavu Tērbatas ielā. Kasiere šajā iestādē ir maksimāli izklaidīga..aizmirst par pasūtījumu, kas gaida mikroviļņu krāsnī, attopās kad klients stāv pie kases un gaida jau piekto minūti trīsreiz pārprasot - cik ilgi vēl lūdzu jāgaida. Tomēr visvairāk apbēdināja attieksme pret "mazo klientu" - bērnu. Bērns ar saviem santīmiem stāvēja rindā pēc magoņmaizītes, bet glaunā kasiere pat nepamanīja, ka bērns tur ir - gaida un skatās uz viņu, šī apkalpo jau nākamo kas stāv aiz bērna. Bērns bija satraucies, tikai tad, klāt biju es un jautāju bērnam - vai dabūji savu bulcinu, kasiere tikai pamanīja, ka rindā ir arī bērns, kas vēlās kaut ko pasūtīt.
Iesaku mazliet draudzīgāk un vērīgāk izturēties pret mazajiem klientiem, un neaizmirst arī par lielajiem- vismaz ar smaidu, nevis garlaikotu seju, apkalpot.

E

A Arturs 31.10.2010

Ai, par to mazo gan skumji lasīt...Tā tiešām nevajadzētu.

E e-GITA 03.11.2010

sMIEKLIIGI :d bEERNU NOTEIKTI NAV VEERTS ŅEMT "PIERĒ", ATVAINOJOS.

L liga_g 08.02.2012

Šodien arī es apciemoju Kūkotavu un iegādājos gan smalkmaizītes, gan pīrādziņus, gan kūkas. Skatos, stāv visādi garda izskata cepumi, bet ne cenas, ne nosaukumu nav, nezinu, ko pajautāt, sanāca visu ar pirkstu rādīt. Attieksme no kasieres diezgan nepatīkama - atbilde:'' Mums ir tik daudz cepumu, ka nevaram visiem cenas un nosaukumus salikt'' . tajā pašā laikā rinda gara un negribējās izprašņājot ''kavēt visu pagastu''. Tā kā pirkumu ņēmu līdzi, tad mājās atklājās, ka groziņš ar dārzeņiem nav ielikts :( Smalkmaizītes un pīrādziņi nekas īpašs, bet kūkas gan fantastiskas, īsta bauda.

K klient2 29.11.2012

цены не указаны чтобы обманывать, когда женщина там работает то порожное стоит 1, 60, когда парень 1, 80. Когда женщина обслуживает пирожное больше - нормального размера как должно быть. Зато парень всегда режет пирожное за 1, 80 оно шириной с палец а должно быть хотя бы 3 пальца! Шампанскле 2, 00 за 150 грамм, но наливают 100 грамм, т.е. обманывают на 50 грамм! Ну и молоко если покупать 2 кофе с молоком то дают одно молоко! А 0, 50 себе в карман + за шампанское себе в карман и пирожное!!!

K klient2 29.11.2012

В кафе кукотава обманывают!!!

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu