www.sudzibas.lv Kūkotava Sabojāta kāzu diena

Kūkotava - Sabojāta kāzu diena

2013. gada maijā izvēlējāmies Kūkotavu savas kāzu tortes izgatavošanai.
Tikāmies ar pašu īpašnieci Lieni Tomsoni, kura piedāvāja pagaršot dažādus kūku variantus un uzklausīja mūsu vēlmes.
Parādījām bildi ar vēlamo kūkas izskatu. Liene teica, ka nav nekādu problēmu tādu pagatavot - trīsstāvīgu baltu kūku ar zilām lentām apkārt katrai kūkas kārtai.
Par cik kāzas bija pēc 3 mēnešiem, Liene piedāvāja izgatavot mazāku izmēģinājuma kūku. Piekritām šim piedāvājumam un jūnijā saņēmām mazu izmēģinājuma kūku tieši tādu kā pasūtījām. Apmierināti ar izmēģinājuma kūku, apstiprinājām kāzu datumu un laiku. Kad bija pienākusi kāzu nedēļa, ieradāmies Kūkotavā, lai samaksātu un apstiprinātu galīgo pasūtījumu. Diemžēl pašas Lienes nebija, jo viņai bija atvaļinājums. Puisis pie kases izvilka A4 formāta lapu, kur bija pierakstīts mūsu pasūtījums, bet pasūtījuma laiks nezin kāpēc bija norādīts 17.00. Pēc mūsu aizrādījuma puisis šo laiku pārlaboja uz 14.30 kā mums bija plānots. Samaksājām naudu un devāmies prom.
Kāzu dienā, lai neapgrūtinātu viesus, pasūtījām taksometru, kuram bija jāpaņem kūka 14.30 Kūkotavā un 15.00 jāpaņem no baznīcas puķes un tas viss, lai nesabojātos, uzreiz jāaizved uz viesu namu ārpus Rīgas.
Loti nepatīkams bija pārsteigums, ka 15.15 taksometrs vēl nebija pie baznīcas, lai paņemtu sadāvinātās puķes. Sazvanot taksometra vadītāju izrādījās, ka viņs gaidot Kūkotavā, jo kūka būšot gatava 17.00...
Tā nu taksometra šoferis palika gaidot kūku, kamēr tā izcepsies, bet ziedus nācās likt viesu mašīnās un vadāt pāris stundas karstumā līdzi jaunajam pārim ar visām izrietošajām sekām.
Bet ar to, protams, Kūkotavas "patīkamie" pārsteigumi nebeidzās...
Kad viesu namā tika iznesta kāzu kūka, tad tā izrādījās vienkārši balta kūka ar dažām zilām puķītēm. Līgava, kura cītīgi un rūpīgi 5 mēnešus skaņoja visu dekorāciju kompozīcijas un krāsas, tika novesta līdz asarām.
Atgriežoties no kāzu ceļojuma, pēc nedēļas iegriezāmies Kūkotavā ar pretenzijām, kur arī sastapām pašu Lieni Tomsoni.
Uz mūsu pretenzijām viņa atbildēja, ka konditore vienkārši uz lapas nebija pamanījusi laboto laiku.
Par kūkas izskatu Liene teica noskaidros un, atgriežoties no virtuves, paziņoja, ka zilās dekorāciju puķes vēl esot kastē palikušas, bet par zilajām lentām nemākot neko pateikt. Tikšot veikta izmeklēšana. Liene lūdza atsūtīt kūkas bildes un piedāvāja kompensācijai izgatavot kūku atkāzām.
Diemžēl pēc bilžu nosūtīšanas Liene vairs telefona klausuli necēla 2 nedēļu garumā un atkāzās iztikām ar pašu gatavotu kūku.
Ja gribat sabojāt savu kāzu dienu - Kūkotavas bezatbildīgais kolektīvs jums palīdzēs par labu samaksu.

R

C celotaj 30.01.2015

Старые кусочки тортика за 2, 85 евро часто подсовывают. Даже спросишь сегодняшний тортик, врут что сегодняшний. Есть его невозможно, - ну очень старый! Идешь к буфетчику а он даже не извиняется, и врет в глаза и хамит. ПОЗОР КАФЕ ТОРГОВАТЬ СТАРОЙ ПРОДУКЦИЕЙ ПО ТАКОЙ ЦЕНЕ!!!
ХАМСТВО ОТКРЫТЫМ ТЕКСТОМ!
КЛИЕНТОВ НЕ ЦЕНЯТ СОВСЕМ!
НЕ СЧИТАЮТСЯ С ЛЮДЬМИ НАГЛО ВПИХИВАЮТ СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ!
КУДА СМОТРЯТ ХОЗЯЕВА КАФЕ?! УЖЕ ЖЕ СКОЛЬКО ЖАЛОБ НА ЭТО КАФЕ, НА ОБСЛУЖИВАНИЕ И НА СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ, ВРАНЬЕ И ХАМСТВО!