Kūkotava - darba laiks

Liels bija mans un manu viesu pārsteigums, kad ierodoties Kūkotavā svētdien plkst.17.05 mūsu deguna priekšā aizvēra durvis ciet ar piebildi, ka svētdienās strādā līdz plkst.17.00. Man tikai viens jautājums: Kāpēc interneta mājas lapā un uz Kūkotavas durvīm norādīts darba laiks līdz 18.00? Kā lai es paskaidroju saviem ciemiņiem, kuri mēroja tālu ceļu, lai panašķotos ar Kūkotavas izstrādājumiem, ka Latvijas galvaspilsētā tik nicīgi izturas pret klientiem?

K

C celotaj 30.01.2015

Старые кусочки тортика за 2, 85 евро часто подсовывают. Даже спросишь сегодняшний тортик, врут что сегодняшний. Есть его невозможно, - ну очень старый! Идешь к буфетчику а он даже не извиняется, и врет в глаза и хамит. ПОЗОР КАФЕ ТОРГОВАТЬ СТАРОЙ ПРОДУКЦИЕЙ ПО ТАКОЙ ЦЕНЕ!!!
ХАМСТВО ОТКРЫТЫМ ТЕКСТОМ!
КЛИЕНТОВ НЕ ЦЕНЯТ СОВСЕМ!
НЕ СЧИТАЮТСЯ С ЛЮДЬМИ НАГЛО ВПИХИВАЮТ СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ!
КУДА СМОТРЯТ ХОЗЯЕВА КАФЕ?! УЖЕ ЖЕ СКОЛЬКО ЖАЛОБ НА ЭТО КАФЕ, НА ОБСЛУЖИВАНИЕ И НА СТАРУЮ ПРОДУКЦИЮ, ВРАНЬЕ И ХАМСТВО!