www.sudzibas.lv Kūkotava Biezpiena torte

Kūkotava - Biezpiena torte

Nopirkām Kūkotavas biezpiena kūku ar marmelādi. Kaut ko tik nebaudāmu sen nebija nācies ēst. Biezpiens rupjš, pievienotas cietas rozīnes, bet no marmelādes bija vien pāris gabaliņi. Kaste liela, kūka - maza pankūka. Neiesaku pirkt Kūkotavas izstrādājumus, jo vilties ir nācies arī ar citām Lapsas tortēm un kūkām. Mūsu ģimene Kūkotavas izstrādājumus vairs nepirks un arī citiem neieteiks. Cena astronomiska, bet, garša nekāda. Bilde uz kastes kārdinoša, bet kastē - vilšanās gan izskata, gan pildījuma ziņā.

I irisav 13.04.2014

mums tas pats...aizejot ciemos kauns palika par atnesto cienestu.

L Lepnā Lavīze 13.04.2014

Latviešu bizness - pārdot mazu preci par dārgu naudu.

A amy 13.04.2014

Pašam jācep...tad nebūs par ko kaunēties!-)))))

E ella40 15.04.2014

nekad neesmu vīlisies kūkotavas produkcijā, pērku tikai šīs kūkas vismaz 6 x gadā

S saulux2007 15.04.2014

Nekad neesmu vilusies ! Ļoti vienmēr gatšīgi:))))

M maybe.UR.right.maybe 26.06.2014

Uz kastītes taču rakstīts, ka 500g. Ko tad Tu gribēji?:o

S sunshine_ 15.07.2014

Man arī vienreiz tā bija, arī tieši ar biezspiena kūku, viņa laikam satur vairāk tādu produktu, kas ātri bojajas, jo man personīgi tikai viena šāda sliktā pieredze bija ar kūkotavu.

M mežizstrādātājs 28.01.2015

Mūsu ģimenei garšo eklēri no Kūkotavas. Reiz aizvedām ciemos lielo kasti, bet baltie eklēri garšo it kā pildīti ar vecu, sarūgušu krēmu. Situācija nepatīkama. Nedzīvojam Rīgā, savādāk vestu atpakaļ. Kad zvanījām, atrunājās, ka sajaukts pildījums un iepildīts citronu krēms. Tagad palasot tik daudz sūdzību, skaidrs, ka Kūkotavai kvalitāte nav augstā līmenī.

L Liiga Dzheina 28.01.2015

man arī bija nepatīkams pārsteigums, bet ar citu, man ļoti mīļu kūku Baltās šokolādes aveņu siera kūka, kā jau siera kūkai, pamatne ir no cepumdrupaču/smilšumīklas, un tāda viņai arī bija, un gribēju sevi kaut kādos svētkos iepriecināt, nopirkt ne lēto Kūkotavas kūciņu, un biju rūgti pārsteigta, pamatnes vietā bija lēts un negaršīgs, mitrs biskvīts. Uzrakstīju Kūkotavai, kāpēc garšīgā, tradicionālā siera kūkas pamatne ir nomainīta pret "šķidru" biskvītu, protams, atbildi nesaņēmu, un bildītē, kas attēlota uz kūkas kastes, vēljoprojām redzama iepriekšējā pamatne, kas ir klientu maldināšana.
Nācās noēst tikai augšiņu :)