www.sudzibas.lv Krokus Slikts serviss

Krokus - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlies! Pasūtīju draudzenei ziedus kopā ar dāvanu (konfektes un hēlija balons sirds formā) . (14.02.22.) piegādes brīdī kurjers pateica, ka esot aizmirsis vienu lietu - balonu. Piebilda ka, ja kāds no citiem darbiniekiem braukšot šodien uz šo pilsētu, tad ievedīs aizmirsto dāvanu. Varbūt sīkums, bet šādos svētkos nepatīkami, ka meitene nesaņem visu, kas tika pasūtīts. Tika sazvanīta firma. Izstāstīju situāciju uz kuru man atbildēja - mums ir ļoti daudz pasūtījumi šodien un nevaram visam izsekot līdz. Tad man ir tāda atbilde - tad nevajag pieņemt tik daudz ja netiekat galā!
Beigu beigās meitene palika bez balona. Tiešām nepatīkama situācija. Nesaņēmām ne balonu laicīgi, ne atvainošanos par situāciju.
Diemžēl no šejienes ziedus vairs nepasūtīšu. Cenas arī neadekvāti augstas. Serviss nenopietns.

15.02.2022