www.sudzibas.lv Krokus Krāpšana, slikts serviss

Krokus - Krāpšana, slikts serviss

Esiet uzmanīgi, piegādā nekvalitatīvus ziedus!
Iegādājamies 70 Rozes no krokus.lv. Pušķis maksāja gandrīz 200 eur! Jau nākamajā rīta varēja redzēt ka ziedi Saka palikt novītuši un Saka krist lapas. Uzreiz pateikšu ka ziedi tika piegādāti ar ūdens klubu un āra bija 12-18 grādi.
Uzreiz sazinājāmies ar krokus, nebija saņemta nekāda sakarīga atbilde. Facebookā visus komentārus dzēš āra un vienkārši bloķē. Attieksme un ziedu kvalitāte ļoti zema.netērējiet lūdzu naudu un savu laiku.

Papildināts El Vlad 23.07.2020

Es jau rakstīju sūdzību uz doto uzņēmumu nedēļu atpakaļ. Bet sūdzība vienkārši pazuda! NEKAS NAV ATRISINĀTS!

23.07.2020

E

E El Vlad 23.07.2020
Nekvalitatīva prece

Заказали подарочный набор с цветами и зефиром. На фото выглядит неплохо. По факту получили 3 куска несвежего зефира и 5 обрезаных цветов за 55 евро? Никогда не заказывайте, не соответствует фото. Поставщик на связь не выходит, сюрприз испорчен. Расчёт на то что тот кто получил подарок точно не пожалуется!

I Ireneta 23.07.2020

Нельзя быть уверенным в свежести цветов,даже если их только что доставили в магазин! Привезенные из Голландии,Кении и т д,обработанные химией,и тем более никто не знает когда их срезали и сколько там стояли перед отправкой,они тоже мухлюют смешивая старье с более свежими,это не вина магазинов!Это как рулетка,авось повезет и простоят долго,особенно розы.Спрашивая насколько свежие и сколько простоят?-этого никто не знает, только экстрасенс)

E El Vlad 23.07.2020

А почему за это должен платить клиент?
Поставщик вообще ничего не сделал для решения вопроса, хотя жалоба была отправлена на следующий день после получения букетов