Krodziņš Eglieni - apkalpošana

Ziniet teikšu atklāti, šajā jaukajā vietā esmam bijusi vairākkārt, bet pēdējā laikā galīgi nepaveicās, jo trāpījās cita bārmene- man šīs vietas īpašniekiem gribētos pajautāt vai viņiem vienalga, kāds ir viņu darbinieks? Bet par visu pēc kārtas- to mēs piedzīvojām 29.oktobrī, pirmkārt pārsteidza bārmenes formas tērps- NEKĀDS (vasarā vismaz bārmenēm bija jaukas maiciņas un priekšautiņi) šobrīd kā ikdienišķs cilvēks, ja nestāv aiz bāra letes pat nezina ka tā ir bārmene, otrkārt ne smaida un laipnības pazīmes, rodas iespaids ka viņai riebjas ja ko pajautā... un treškārt nu ja ir problēmas ar padušu svīšanu tad tak var ko lietot, jo mēs tak dzīvojam laikā kad ir izdomāts daudz, lai šo problēmu novērstu, nevis nes mums porcijas un pārbiedē ar slapjām padušu vietām, kas izspiedušās apģērbam līdz pus viduklim...tas bija šausmīgi.Nu domājā, ka nepaveicās mums tai dienā, vienīgais labi, ka pasūtītais ēdiens šo situāciju spēja mums remdēt, jo bija ļoti garšīgi, nekas nebija mainījies kopš vasaras, kad bijām pusdienot. Braucām šai vietai garām 16. novembrī un nolēmām riskēt, jo mums ļoti garšoja, porcijas lielas un garšo FANTASTISKI, bet ak vai atkal mums tā pati bārmene gadījās, nu neko bailīgi, bet tomēr gājām iekšā...un kā jūs domājat vai kas šajā ziņā mainījies NĒĒĒĒ, kāds cilvēks ir tāds paliek, nelaipna un visss...nolēmām kaut arī garšo labi, bet vairs neriskēsim braukt, NOMAINIET tak šo bārmeni, ja gribat, lai klienti nebrauc garām, domāju, ka neesam vienīgiem kam tā gadījās...cerot uz to, ka varbūt kādreiz dzīvē varēsim tur aizbraukt atkal garšīgi paēst.

S santa 16.11.2008

kāpēc tavuprāt šī meitene būtu uzreiz jāatlaiž no darba tikai tāpēc ka viņa tev nepatīk?varbūt vienkārši vajadzētu kaut kādā veidā norādīt lai sevi sakopj?kaut gan ja ir saspringts darba laiks kā gan viņa to izdarīs?ir cilvēki kuri ātri svīst, un kuriem palaikam vajag ieiet dušā vai nomainīt drēbes, bet kā lai to tavuprāt to lai izdara ja visu laiku jāstāv aiz letes?par rupjību un nepieklājību vajag vienkārši to aizrādīt un viss.ja neņem vērā tad gan atlaist.tu esi tāds diezgan kategorisks cilvēks :(

A Anna Kļava 20.11.2008

Es neesmu kategorisks cilvēks, bet ja strādā apkalpojošā sfērā visam ir jābūt kārtībā gan ar izskatu, gan attieksmi, tā taču ir šī kroga slava, vai ne!!!

M maxims 22.12.2008

Ārprāc, mums trāpījās garšvielu kalni, ļoti slikta kvalitāte. Vieta smuka, bet negaršīgi. Par to oficianti piekrītu, nezinu vai tā pati trāpījās, bet ļoti drūms cilvēks, ne laipnības pazīmes, kaut kā neomolīgi patika.

A anita 22.12.2008

Vai tik pati negribi ieņemt šīs bārmenes vietu?

U Uldis 22.12.2008

Bieži sanāk braukt uz Skrundu, atpakaļceļā "Eglieni" tieši iekrīt laikā, kad gribas kārtīgi paēst. Vēl nekad neesmu vīlies!!! Labākas vietas uz šīs šosejas nav (esmu izmēģinājis visas). Lasot garo un neapmierinātības pilno sūdzību, nāk prātā mūžam neapmierināto kunžīšu kategorija, kuru liekulīgā pieklājība un vērtējošais skatiens būs pazīstams ik vienam.

L LĪGA 27.12.2008

mēs ar ģimeni bieži braucām paēst, bet varu daļēji piekrist neapmierinātajiem, jo ēdienu kvalitāte tiešām ir pasliktinājusies. Var uztrāpīt ka ir labi bet ir bijušas reizes, ka ne īpaši. Bet tā jau visās jaunās kafejnīcās, sākumā garšīgi pēc tam ar laiku paliek prastāk un nekvalitatīvāk.

I Inga 27.01.2011

Biju Eglienu krodziņā pēdējo mēnešu laikā divas reizes un viss bija vienkārši lieliski! Apkalpošana (bija puisis) bija laba, ēdiens ļoti gards un cenas pavisam draudzīgas! Iesaku!