Krists Laizāns - Krāpnieks

Pa Latviju un Rīgas apkaimi siro krāpnieks un afērists. Uzņēmās veikt darbus, un pat sāk tos darīt. Pieaicina strādniekus un no pasūtītāja ņem pirmo iemaksu. Tik tālu būtu standarta situācija. Kad tuvojas brīdis, kad vajadzētu izmaksāt strādniekiem apsolīto samaksu, sākās atrunas un solījumi, ka tas notiks ja ne šodien, tad rīt noteikti. Savukārt visādu ieganstu veidā no pasūtītāja tiek vilkta ārā pēc iespējas lielāka naudas summa, pamatojoties - redz cik jau padarīts, kas tad tur vēl palicis. P.S galarezultātā, Krists Laizāns patur sev strādnieku algas un pasūtītāju samaksu par turpmākajiem darbiem. Esiet uzmanīgi un nekādā gadījumā neveiciet nekādus darījumus ar šo melīgo krāpnieku un afēristu.

D

1 112 24.05.2016

Zaglis vārda tiešākajā nozīmē.Sākumā laipns ,iemanto uzticību ar daiļrunību,apejot nodokļu sistēmu sola zemākas cenas,pieprasa avansu skaidrā naudā,pretī dodot nepilnīgi un viltīgi paša sastādītu līgumu.Vēlāk izvairās no atbildības,atrunājoties ar aizņemtību,līdz bedzot neatbild arī uz telefona zvaniem.

maijā 2017.g. uzdarbojies Aglonā,teica,ka dzīvo Preiļos

M Martins Novaselovs 15.06.2016

Lidziga situacija.pa padarito darbu nenoreikinajas darba, ligumu nesastadija .No sakuma laipns, izpalidzigs nekas neliecinaja par to ka vins ir krapnieks.Pusotru menesi nostradajam uz bruga maksaja laicigi 2reizes menesi .Tad sanema no pasutitaja visu samaksu par objektu un nopirka sev jaunu auto.Nakamaja diena bija sarunats no rita tikties un braukt stradat.2stundas nogaidijam bet vins neieradas.Uz telefona zvaniem neatbild, vienu reiz zvanija un teica ka samakasas ,lai gaidam, bet ta ari neatbrauca .Satikam uz ielas vins mus ieraugot vienkarsi ieleca masina un aizbega.Vins labpratigi neizrada interesi noreikinaties par padarito darbu.Tiks rakstits iesniegums Valsts Policija ka ari Valsts Darba Inspekcija.

K Kaspars Embers 26.08.2016

Dievs nav mazais berns viss naks atpakal

A Agris Epus 12.09.2016

Gandrīz iekritu šitā kadra nagos. Jau pat avansa rēķinu man izrakstija, bet nemaksāju kamēr neuzsāks darbus. Visādas atmazkas meklēja un lai nestrādātu. Visu laiku prasija avansu uz priekšu.

D DenissKon 17.10.2016

sveiki visiem.Man tas Krists ari ir parada par logiem..jau gadu nevaru viņu dabut roka ..ne kas pasaule mums maza.Deniss

A Andris Andris 17.10.2016

To kropli vari meklēt Veclaicenes pagasta Kornetos,līvānu tipa mājā dzīvo,vietējiem pajautā,izstāstīs.

A Andris Andris 17.10.2016

DenissKon,Istāsti,kur(novads pilsēta) tas kroplis atkal uzdarbojas?

D DenissKon 18.10.2016

Rīga .

A Andris Andris 18.10.2016

Vari iedot viņa tel numuru ?

A Andris Andris 18.10.2016

Tas jautājums Agrim.Jo jādalās biežāk ar tel numuriem,ar tiem kādus viņš bieži lieto,lai neuzķertos vēl kāds.P.S.Vai darbus pabeidza,ka nesamaksāji priekšlaicīgi?

Mums ari apkrapa .Samaksats 1.500 euro ,darbs nav padarits,Bet ir noslegts ligums. Ir visi paraksti zem katras iedotas sumas. Vina personas kods ir 121291- 12651,deklarets Aluksnes novads,Veclaicenes pagasts, Papardes 31. . Sauc Krists Laizans. ES AICINU VISUS VERSTIES VALSTS POLICIJA ,LAI SIS KRAPNIEKS TIKTU AIZ RESTEM!!!

A Andris Andris 04.11.2016

Vai paši esat vērsušies policijā?
Gribētu ko sīkāk uzzināt,kad tas notika un kur?Tautai ir jāzin kur tas nelietis uzdarbojas!

Teikas rajons,Tas notika tagad septembri. Mes naivi cerejam,ka brugis tomer tiks uzlikts! Krapnieks noblokeja manu un mana vira talruna numurus,bet man tomer izdevas vinu sazvanit no cita numura ,tas bija pirmdien ja nemaldos ap 23.00 vakara,Kad nosaucu adresi vins nolika klausuli. Vins manam viram bija teicis,ka kopa ar sievu ire dzivokli Jugla.

A Andris Andris 04.11.2016

Lūdzu ielieciet tālruņa numuru!

Uzrakstiet ludzu savu!

A Andris Andris 04.11.2016

Es neprasu Jūsu numuru,bet tā nelieša,lai tauta zinātu no kādiem numuriem viņš zvana.

A Andris Andris 04.11.2016

Un vēl.Ar steigu vēršaties policijā,jo vajag pierādījumus,ka šitas nelietis apkrāpj cilvēkus.Citiem vienkārši nav pierādījumu(līgumu un tamlīdzīgu norunu).
Pirmā tiesa notiks nupat novembrī,Otrā tiesa būs Janvārī,Gulbenē.Ja būs savākts pietiekoši daudz pierādījumu ,ka šis nelietis krāpjas tad varēs,pārkvalificēt pantu.Pagaidām viņam tikai var inkriminēt piesavināšanos,jo nav pierādījumu ka viņš ir krāpies,diemžēl.

P preilene 05.06.2017

2017.gadā maijā uzdarbojies un pameta iesāktos darbus Aglonas pagastā,dzīvo Preiļos pie paziņas Sintija Trausliņa,tel.Nr.20461992, 27817435,ja vien nav nomainījuši.

A alūksniete 20.08.2017

Tā nav paziņa,bet sieva un viņi darbojas kopā.Esam pat lūguši viņu abu vecākus palīdzēt, bet mammām tāda savāda nostāja.

Vai Jus zinat kura konkreti datuma un cikos bus tiesa? Loti gribetos sim aferistam acis ieskatities un pajautat,ar kadam tiesibam vins piesavinajas gruti nopelnito naudinu! Es nesaprotu kapec vins ir briviba un turpina krapt cilvekus no 2013 gada! Es esmu soka!!! Ko dara policija??????????

A Andris Andris 04.11.2016

Policija ir bezspēcīga,viena iemesla pēc-trūkst pierādījumu.To ka soc tīklos tauta šūmējās ar to vien nepietiek.
Par novembra tiesu nemācēšu datumu precīzu pateikt,bet Gulbenē tiesa notiks 9 janvārī pl 10:30,laipni aicināti.
P.S.Nelieša numuru tā arī neielikāt?!Un varējāt arī sīkāk izsklāstīt kur tas nelietis reklamējās un kādus darbus solas veikt?

Viss sakas 21.septembri. Mans virs bija ielicis sludinajumu,vai kads nevar ielikt brugi. Krists Laizans atsaucas uz e-pastu uzrakstija vestuli,ka vins var ielikt,tad pazuda.Tad atkal uzrakstija,ka ir atbrivojies laiks un ,ka tagad varot. Darbs bija organizets loti labi.lidz bridim ,kad vajadzeja vest un likt brugi. Nekas neliecinaja par to,ka vins ir krapnieks!

A Andris Andris 04.11.2016

Paldies!Numuru tā arī no Jums neizpiedīšu?!

A Andris Andris 05.11.2016

Tad pajautāšu Jums savādāk.No kura no šiem numuriem viņš zvana?
28733193
20058518
26318873

P preilene 05.06.2017

Uz pašreizējo tel.numuru 20461992 neatbild, maijā 2017.gadā dzīvo pie kādas sievietes Preiļos -Sintija Trausliņa tel.Nr.27817435,iesāka darbu,saņēma naudu materialiem un pazuda.Ārzemēs viņš nav paspējis aizbēgt,jāmeklē Preiļos,braukaja ar tumši zaļi-melnu AUDI,it kā esot sadauzījis maija beigās. Darbu saka ar kadu jaunu puikiņu-Artūru bet pēc tam tas nozuda.

CIK VEL SIS KROPLIS APMANIS CILVEKU,LIDZ NONAKS AIZ RESTEM!!!

A Andris Andris 06.01.2017

Atgādinu,ka 9 janvārī pl 10:30 Gulbenē notiks tiesa sakarā ar naudas piesavināšanos-apsūdzētais Krists Laizāns.
Būtu labi ja kāds kurš ir cietis no šī nelieša arī atbrauktu uz tiesu.

P preilene 05.06.2017

Valsts policijā jāiesniedz oficiāls iesniegums par šo personu,sīki aprakstot notikumus,pievienojot apliecinošus pieradijumus, var foto,video,iereģistrējot to ar Nr. un datumu,prasīt rakstisku atbildi.Pēc tam būtu labi sadarboties ar privātdetektīvu,kad policijā būs iesniegta sūdzība.

P preilene 07.06.2017

07.06.2017 Krists Laizāns Preilos un uzdarbojas Aglonas pagastā,gatavojas partraukt darbību,darbi veikti tikai 30%

P preilene 07.06.2017

Krists Laizāns-individuālais uzņēmējs būvniecībā reģistrēts VID-ā, lūk vēl viens pierādijums par PVN un nodokļu nemaksāšanu... Valsts policijai tikai dažas dienas un cilvēks ir atrasts un sodīts par cilvēku maldināšanu darbos un finansēs.Kāpēc no 2013.gada šis cilvēks nav apturēts un 2017.gadā sīro pa Latvijas pilsētām un laukiem,nekādas tiesas un vietejās policijas darbības viņu neiespaido,viņš par to pasmejas un darbojas tālāk.Varbūt Valsts policija palīdzēs mūsu tautiešiem,pierādījums ir dzīvi cilveki,kas var liecināt par Laizāna bezatbildību un cilveku uzticības izmantošanu-tā ir maldināšana un šī cilveka rīcība krimināli sodāma. Par to liecina SŪDZĪBAS .LV VISI KOMENTARI UN DZĪVES PIEREDZES par Krista Laizāna 121291 uzņēmēja darbību Latvijā

A [email protected] 14.08.2017

Krists Laizāns p.k.121291-12651 mob.tālr. Nr. +371 20461992 joprojām krāpj cilvēkus izmānot naudu it kā priekš celtniecības materiālu iegādes... Pašreiz viņš uzdarbojas Rīgā Dārziņos,Garkalnē,Cēsīs,Valmierā... Arī celtniekiem no Rīgas,Valmieras,Cēsīm... Nav samaksājis lielas naudas summas par izdarīto darbu... Tādus jāizolē no sabiedrības,tādiem jāsēž cietumā... P.S. Deklarētā dzīvesvieta, Papardes 31,KORNETI,ALŪKSNES novads, LV-4335, Pārvietojās ar 5.sērijas sudraba krāsa BMW, Valsts NR. JH 7116,kurš paņemts VITA Credītā 2017. Gada 2.augustā.

P preilene 15.08.2017

Valsts policijai jāinformē par šo cilvēku,lai meklē un un liecinieki atradīsies,kas apstiprinās,ka ir krāpnieks ,melis un svešas naudas piesavinātājs.

A alūksniete 20.08.2017

Viņš Alūksnē īrē dzīvokļus un nemaksā rēķinus. Sieva Sintija Trauliņa - Laizāne paņem saimnieku mantas un neatdod.Abi drausmīgi krāpnieki. Lūdzu mīļie cilvēki neiekrītiet uz viņu meliem.

A Andris65 03.09.2017

Lūdzu adresi kurā ielā īrē dzīvokli?

P preilene 03.09.2017

Diemžēl nezinu viņa adresi,jo darbus nepabeidza jūnijā un pazuda. Pēc viņa vārdiem it kā Preiļos bija maijā,bet tagad sapratu, lasot komentārus sūdzibas.lv, ka biju maldināta,jo celtniecības materiali bija vesti no Rēzeknes puses.Es vēl pabrīnījos,kāpēc tik tālu. Viņam tur letāk,esot kaut kads radinieks.Pasakas stāstīja...Palika parādā par logiem un celtniecības vati.

C CM2018 06.03.2018

Dzīvo Alūksnē, Dārza iela 25-10 un brauc ar pelēku BMW 530d (JH-7116)

A Artis Liepins 22.08.2019

Šitais kadrs dzīvo man blakus kaimiņos. Valmierā Georga Apiņa ielā 22- 93