Kristīne Raudupe, Lidija Raudupe, Ilona Raudupe - Krāpšana

Kristīne Raudupe, Ilona Raudupe, Lidija Raudupe - krāpnieces, izspiedējas, terorizē nomniekus!

Dāmas darbojas pēc krāpnieciskas shēmas, kas sākumā izskatās absolūti nevainīga - tiek meklēts ilgtermiņa īrnieks/nomnieks mājai ar dārzu Siguldā, P. Brieža 18. Mājai gan malkas apkure, toties liels dārzs un viss būs jauki. Komplektā gan aprūpē nāk 3 kaķi. Uz ko mājas īpašniece taisnojās, ka kaķi jau esot veci, acīmredzot, lai taptu skaidrs, ka ilgi nebūs jāaprūpē..
Mājai īrnieks tika meklēts steidzami, jo mājas īpašniece dzīvo Lielbritānijā un mājā dzīvojošā māte un tēva māsa nespējot vairs par māju parūpēties. Tāpēc nomnieks vajadzīgs, lai cienījamos gados esošās tuvinieces varētu dzīvot savā īpašumā Madonā.

Elektrību un atkritumu izvešanu apmaksās īpašniece Kristīne Raudupe, arī kaķu ārstēšanas izdevumus. Vienojāmies par nomas maksu + 3 kaķu barošanas un tualetes izmaksām mēnesī no manas puses + kurināšanu ar malku un briketēm.
Mājā uzreiz dzīvot gan nevarēju - saimniece lūdza "nelielu" fasādes remontiņu, jo ilgāk nevar atlikt, pašvaldība liekot sodus. Viņa sūtīs naudu, lai es palīdzot sakārtot to lietu. Piekritu, jo Kristīne Raudupe atstāja iespaidu kā dzīvnieku mīlis, pie tam strādā par ārstu, nu ļoti cienījami tam vajadzētu būt, bet diemžēl patiesība izrādījās citādāka.
Es nevarēju paredzēt, ko tas nozīmēs - mājas fasāde un ārdurvis bija tik sliktā stāvoklī, ka bija jāatjauno pilnībā, īpašniece piekrita un remontdarbu laikā - 6 (!) mēnešus man nācās veikt bezmaksas būvuzrauga pienākumus un katru dienu braukāt no Rīgas uz Siguldu uzraudzīt darbus un apkopt 3 kaķus.
Mājā varēju sākt uzturēties tikai oktobrī, kad strādnieki pabeidza darbus un tika aizvesti būvgruži. Īpašniecei viss patika kā izremontēts, balsī skanēja jūsma - mēs šo māju uztaisīsim par konfekti!
Uzreiz jau sekoja nākamais lūgums - vajadzētu mājai nomainīt jumtu! Es, pārcietusi būvdarbu ārprātu, teicu īpašniecei, lai ļauj gan man mierīgi padzīvot, jo es domāju, ka visi saprot, ko nozīmē mājai mainīt jumtu! Pie tam, tas ir man svešs īpašums, kuru es vēlējos tikai nomāt ilgtermiņā, respektējot privātumu!
Mana atbilde īpašnieci neapmierināja, jo jumta nomaiņas ideja turpmāk tika virzīta gandrīz katrā sarunā. Ak, jā, sarunāties saimniecei ļoti patika - vismaz vairākas reizes nedēļā tās bija sarunas stundu garumā, likās, ka es jau veicu psihoterapeita pienākumus, par ko nebija tāda vienošanās.
Tad paralēli zvanījās saimnieces māte, kura ik pa brīdim izteica vēlmi atbraukt ciemos, apskatīt kaķīšus. Kas būtu pat pieņemami, ja vien īpašnieces māte nepieprasītu mājas atslēgas. Uz manu jautājumu kāpēc viņai atslēgas vajadzīgas, jo var atbraukt tad, kad esmu uz vietas, nevis kad neesmu. Jo nav pieņemami, ka īpašumā, kuru nomāju un kur atrodas manas mantas, ierodas sveši cilvēki, pat ne īpašnieks. Uz ko Lidija Raudupe atbildēja konkrēti - bet tā ir manas meitas māja!
Mans atteikums dot atslēgu, saimnieces māti ļoti sadusmoja, un viņa visu laiku turpināja meklēt iemeslus, lai regulāri iekļūtu īpašumā.
Mājas īpašnieces zvani kļuva biežāki, un sāka izskanēt jauni lūgumi - uzbūvēt verandu pie mājas, izbūvēt jaunas virtuves mēbeles, izveidot celiņu pie mājas un dārzā, atjaunot 10 gadus dārzā stāvējušu auto. Auto, starp citu, piekritu atjaunot, ar nosacījumu, ka varēšu no saimnieces to atpirkt, jo man bija aktuāls transporta jautājums. No grausta auto tika savests lieliskā kārtībā un tad īpašniece paziņoja, ka to tomēr nepārdos.
"Iedomājies, vecumdienās mēs varētu dzīvot vienā mājā - es augšstāvā, Tu apakšējā stāvā!" Kristīne Raudupe mēģināja mani iekārdināt. Lieki teikt, ka nu tāds piedāvājums izklausās visai dīvaini un tad sekoja nākamais piedāvājums - “Es gribu Tev norakstīt māju pēc savas nāves!” Jocīgi šis piedāvājums skanēja ne tikai tāpēc, ka sievietei ir tikai mazliet pāri 50 gadiem, bet arī tāpēc, ka viņai ir gan māte, gan tēvs, gan tēva māsa, gan brālis, gan māsa! Uz šo argumentu viņa teica - viņi man ir dunci mugurā iedūruši, es viņiem neko negribu atstāt, un brāli uz bērēm nekādā gadījumā nedrīkstot aicināt! Apliecinot savu nodomu, man tika atsūtīts ar viņas roku rakstīts un viņas parakstīts "testaments" .
Acīmredzot, šādas metodes tiek izmantotas, lai iekārdinātu nomnieku sajusties kā gandrīz īpašniekam, lai tas ar prieku turpinātu atjaunot svešu īpašumu.
Kad nelokāmi atteicos turpināt Kristīnes Raudupes un viņas mātes Lidijas Raudupes plānotos remontdarbus, un atteicos izsniegt īpašnieces mātei mājas atslēgu, sākās histēriska terorizēšana, draudēšana, apvainošana nepareizā kaķu kopšanā un mājas apsaimniekošanā, lai gan teju gadu viss bija lieliski un kaķu aprūpēšana īpašniecei likās pareiza. "Man ir mierīga sirds, paldies par Tavām rūpēm" viņa bieži rakstīja un tad vienā dienā pasakai bija beigas - īsto iemeslu, kāpēc viņa vairs negribēja turpināt nomas līgumu, tā arī neesmu sapratusi, tikai to, ka Kristīnei Raudupei nepatika, ka viens viņas 17 gadīgais kaķītis, kurš, diemžēl, aizgāja aizsaulē, tika kremēts nevis apglabāts dārzā! Pēc viņas saprašanas, man bija jāaprok kaķa līķītis dārzā, kur izrādās, apglabāti vēl vismaz 15 viņas kaķi un 4 suņi!
Kristīne Raudupe bieži zvanīja, kā man likās, alkohola un citu apreibinošu vielu iespaidā, apjūsmošanas periodā viņa stāstīja, kādas dziesmas izvēlēties viņas bērēs, kā savulaik ārstējusies psihiatriskajā slimnīcā, savukārt sliktajā periodā, kad bija jāpadara mana dzīve neciešama, dabūju uzklausīt draudus, apsaukāšanos, desmitiem īsziņu un zvanu nakts vidū.
La finita comedia - no īpašuma aizgāju, ar pieņemšanas nodošanas aktu Kristīnes Raudupes māte - Lidija Raudupe kā mājas īpašnieka pārstāvis rakstiski apliecināja, ka nekādu pretenziju pret to, kā tiek atstāta māja nav un tādas nebūs arī nākotnē.
Pēc tam, kad izvācos no mājas, sāku saņemt īsziņas no īpašnieces radinieces Ilonas Raudupes ar apsaukāšanos, mājas īpašniece Kristīne Raudupe sāka man rakstīt draudīgus epastus, zvanīt, kā rezultātā esmu nobloķējusi šīs personas telefonā.
Paredzu, ka šī kompānija - Kristīne Raudupe, Lidija Raudupe un Ilona Raudupe meklēs drīz jaunu upuri, kas varētu dzīvot Siguldā, P. Brieža ielā 18, piesolot dažādus labumus, testamentu un jaukas vecumdienas Siguldas mājā ar dārzu. Bet pretī drīz vien tiks prasīta nepārtraukta remontdarbu veikšana un mājas labiekārtošana, bet, kad tas netiks darīts - vajāšana, draudi un emocionālā vardarbība.
Un vēl - kā var cilvēks, kuram raksturīga iepriekšminētā uzvedība, strādāt Lielbritānijā par ģimenes ārstu? Jūs uzticētu šim cilvēkam savu un savu tuvinieku veselību?.

I

Komentāri (1)

K KRISTINE O'brien 10.03.2024

Lūk, patiesais stāsts.
Inese Kreicberga Ķepa uz sirds - Nežēlastība
Nesmuka patiesība pa Inesi Kreicbergu – Summer studio producenti

Šī nav sūdzība, bet informācija par personu Inesi Kreicbergu – Summer studio producenti –

Ķepa uz sirds. Ne viss ir zelts, kas spīd.

Šis raksts man paņēma daudz enerģijas, jo man nepatīk mazgāt netīro veļu publiski, bet domāju, ka atmaskot cilvēku ir nepieciešams.

Šis raksts man aizņēma 4 nedēļas, lai uzrakstītu, jo neesmu cilvēks, kurš sūdzas.

2022. gada Maijā ievietoju postu Latvijā pazīstama cilvēka facebook aicinājumā piedāvāt mājas ukraiņu bēgļiem. Es aizsūtīju šim civēkam piedāvājumu dod patversmi manās mājās Siguldā Ukrainas cilvēkiem, apsolot apmaksāt visus rēķinus, kuri iekļauj elektribu, kanalizāciju un apkuri. Mājā ir piecas istabas, 2 vannas istabas ar apsildāmo grīdu, liela viruve and ēdamistaba. Divas lielas jotulas krāsnis, divas ulmaņlaiku krāsnis un virtuves krāsns. Pretī prasot rūpes par maniem 3 kaķiem. Viss par velti. Man atnāca teksts no Inese Kreibergas – Ķepa uz sirds producentes, ka viņa vēlētos īrēt un rūpēties par maniem minkām.

Es biju priecīga, ka man ir cilvēks, kurš rūpētos par māju un minkām. Sarunājām, ka viņa sāks dzīvot no Jūnija,2022, neprasot uz pāris mēnešiem ‘ires maksu, kamē viņa iedzīvojas. Noslēdzām līgumu (Ineses Kreicbergas rakstītu) par īri – 120 eiro mēnesī; ar norunu ka es apmaksāju kanalizāciju, atkritumus un elektrību. Šī persona izdomāja, ka viņai vajag trīsfāžu elektrību. Piekritu un samaksāju par trīsfāžu elektrības izveidošanu, lai cilvēkam ir labi. Novembrī saņēmu no šī personas teksttu, ka viņa vēlas maksāt par elektrību, jo nevēlas, lai es zinu cik viņa notērē. Piekritu un aizsūtīju viņai mana elektrum līguma numura, lai var apmaksāt online.

Viss bija smuki un labi. Nebiju redzējusi šo personu personīgi, bet mūsu whatsup sarunās likās jauka un iejūtīga. Kaķi aprūpēti (bildēs) un mauriņš nopļauts.

Rudenī mana mamma palūdz, vai nevar aizbraukt uz Siguldu salasīt ābolus, uz ko šī persona man atbildēja, ka ābolu šogad nav. Patiesībā Ābeles bija pilnas ar āboliem , kā tas vēlāk atklājās bildēs. Mana mamma nekad viņu ntertaucēja un gada laikā pieteica apmeklējumu ar Ineses atļauju.

Es dzīvoju ārzemēs, un mana mamma lūdza vai var palūgt Inesei, lai iedod mājas atslēgas gadījumā, ja ir ārkārtas situācija, jo tur atrodas mani kaķi. Runāju ar Inesi un palūdzu, lai dod manai mammai kopijas atslegu (piebildīšu. Ka mana mamma nekad neierastos, bez iepriekšējas norunas), bet diemžēl, nākamajā telefona sarunā ar manu mammu Inese Kreicberga izteica domu «Kā jūs iedomājatieties, ja jūs ienākat mājā un es tanī laikā nodarbojos ar seksu?! Šo viņa teica manai 83 gadus vecai mammai.

Sūtīju šai personain naudu par manu kaķu uzturēšanu – par 2 mēnešiem aizsūtīju 1000 eiro (lai gan bija saruna , ka viņa pērk barību), kurus viņa notrallināja bezjēdzīgās takšu un analīžu izmeklējumos, par kuriem nekad neesmu redzējusi nevienu čeku. Mana Maksīša (kaķa) eitanāzijas, takša izmaksas un kremācijas izmaksas bija ap 350 eiro, pēc šīs personas teiktā. Esmu neizpratnē, ka šī perosna var iztērēt izvizinot kaķa līķiti, apzinoties , cik duadz šīs nauda nozīmētu bezpajumtes kaķu barībai, skatoties viņas uzņemtos sižetus.

Es turpināju uzticēties Inesei, bet sāku ievērot, ka bildes augšstāvā, kur teritorija pieder maniem minkām – atsevišķa kaku kastīšu istaba, dzīvojamamā istaba un vannas istaba tiek pārņemta ar Ineses mēbelēm. Kaķu kaku istaba tiek pārveidota par ofisu un kaķu kaku kastes tiek ievietotas dzīvojamajā istabā augštāvā,kura ir mana un kaķu teritorija.

Lūdzu Inesei atbrīvot augšstāvu un atstāt to, kā tas bija. Diemžēl, šis narcisists nepadevās. Rakstīju ap 5 reizēm un lūdzu, lai maniem minkām ir viņu teritorija .

Pēc bildēm sapratu, ka minkas ir ievietoti vienā istbā kopā ar divām 50 litrigām kaku kastēm (lai mazāk darba). Šī persona ievācās manā augštāva vannas istbā, kaut gan viņai bija sava vannas istaba; ievācās manu kaķu kaku izstabā ienesa savu antīko galdu, lai nodarbotots ar biznesu. Stāsta sāpīgākais ir, ka šī persona man apsolīja maksāt par elektrību – kas ir tikai normāli, ja tu īrē mākokli.

Lūdzu viņai whatsup, lai nelien manā teritorijā.

Inese Kreicbergas uz manu lūgumu atbrīvot augšstāvu viņa e-mail man raksta : Man reizi mēnesī nāk cilvēks tīrīt māju- es cilvēkam maksāju 100 euro par visu- 50 eur par stāvu. Tad ko darīt ar augšstāvu- netīrīt ? jeb tīrit bet es tur nevaru uzturēties ja man jāaizvāc visas mantas? Kas tad tur tīrīs? Jeb lai smird un visi zina apkārtnē ka te dzīvo kaķi?”

Tā runā Ķepa uz sirds producente

Beigu beigās ši persona man izteica ultimātu, ka viņa rūpēsies par maniem minkām par 6 eiro stundā. Ņemot vērā, ka šī persona maskā 120 eiro īri par piecu stabu, divu vannas istabu , lielas virtuves and ēdamistabās īri un lielu dārzu. Un, kā vēlāk izrādās nemaksā par elektrību.

Pēc visa šī jandāliņa braucu uz Latviju ar savu vīru un labu draudzeni 05.10.23. Mājas augšstāva nežēlīgi smirdēja pēc kaķu urīna, kaķu sedziņas nebija mazgātās gadu, divas lielās kaķu kaku kaku kastes viņa piepildīja ar kaķu smiltīm, bet kastes nav mazgātas un smird, ieliktas manā dzīvojamajā istabā. Kaķu barību trauciņi ar apžuvušu apžuvusi barība gar malām, ūdens trauciņi ar kaļķa nogulsnēm Mana Mimi (kaķis) nežēlīgi smird pēc urīna. Tanī pat augštāvā # tautā pazīstamai personai# ir ofiss, kas smird pēc urīna. Un nežēlīgi. Pat man vīrs cīnījās ar smaku, lai izietu cauri visām istabām.

Sēžam virtuvē, runājam par līguma laušanu un kā brīnums uzrādās, kašī persona nav maksājusi elektrību. Es pārstāju maksāt, jo man nepienāca rēķinu un domāju, kašī tautā pazīstamā persona tos maksā. Elektrum rēķins pāri 800eiro. Rakstam laušanas līgumu ar norunu, ka šī tautā pazīstamā persona atstās mallku, lai varu nomaksāt rēķinu. Ar norunu, ka par turpmākamjiem rēķiniem Inese Kreicberga uzņemsies atbildību. Pēc pāris nedēļām man atnāk vēl viens rēķins – pāri 2000 eiro pēc izlīdzinātā maksājuma. Rakstu šai personai, bet nekādas atbildes. Kopumā – šis necilvēks notērēja 3400 eiro uz elektrību mājā ar jotulas apkuri, par piemēru minot maija mēnesi - vien 500 eiro.

Šī perrsona man zvana nākamajā dienā un saka, ka eletrība atslēgta un viņai vela mazgājāmajā mašīnā. Cik saprotu, pēc Latvijas likumdošanas, mājsaimniecība ir jābrīdina par elektrības pārtraukšanu. Man nebija ziņas, bet pieņemu, ka šai personai nāca vēstules, kuras viņa ignorēja.

Braucu us Latviju pēc 3 nedēļam, kad viņa izvācās. Augšstāvā dzīvojamā istabā bija 6 piekaltušu kaķu kakas, kuras bija jānoskrāpē un izmazgāju visu ar terpentīnu.

Minkām iet labi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes