www.sudzibas.lv Kristina Brauna Vesthailendas balta terjera kuceni

Kristina Brauna - Vesthailendas balta terjera kuceni

Shodien izlasiju saja portala diskusiju par ''sunu razotajiem'' un nolemu, ka vairak negribu un nevaru kluset. Situacija sekojosa - pagajusa gada februari mes nopirkam vesthailendas balta terjera kuciti no Kristinas Braunas, interneta lapa: http://laimeslacis.blogspot.com/.
Vinas audzetava it ka ir dala no LKA, bet tam patiesiba nav nekadas nozimes. Suns nomira no epilepsijas pagajusa gada decembri, pat nenodzivoja lidz gada vecumam. Par slimibu mes uzzinajam, kad vinai sakas lekmes kaut kur oktobri, toreiz dzivojam Igaunija un sune tika aizvesta uz apskati pie Blatijas valstis labaka sunu neirologa Ranno Viitmaa. Tika veikta magfnetiska rezonansa apskate, tad kadus divus menesus mes meginajam vinu izarstet, bija jadzer visadas antibiotikas, jaiet uz apskatem utt.

Man joprojam nav speka atcereties par visam neguletam naktim, visam sausmam, ko mums nacas piedzivot, kad vina saka atnemties kajas utt. Diemzel, pedeja lekme bija tik speciga un ilga vairak neka 2 dienas, ka mums nacas suni iemidzinat.

Bet visvairak saja situacija mani parsteidz Kristinas Braunas reakcija. Es vinu informeju par so situaciju jau no pasa sakuma, ludzu, lai vina godigi pasaka, vai suniem ir bijusi lidzigas slimibas. Vina man atbildeja kaut kadas blenas par to, ka ta varetu but diabete, kaut gan asins analize sunei tika veikta jau pie pirmas izmeklesanas. Tad, kad muse kucite nomira, Kristina Brauna atsutija man e-pastu ar lidzjutibas vardiem, bet tas ari bija viss.

Skatoties uz sludinajumiem interneta, vina joprojam turpina razot kucenus neiedomajamos tempos, neliekoties ne zinis par to, ka kuceni ir potenciali slimi un cilveki, kas tos perk prieksa varetu but tadi pasi parbaudijumi, ka mums. Ludzu, esit uzmanigi, es nevienam nenovelu tadas sausmas, kadas mums nacas izturet.

Man ir saglabata sunes mediciniska karte, kura ir ierakstita diagnoze un arsta piezimes par arstesanas procesu, ari asins analizu lapas un parejo izmeklesanu rezultati.

Atvainojiet par latviesu valodu, rakstu no arzemem un man nav iepsejas izmantot garumzimes.

D

S sviests 06.06.2010

iesaku palasit visiem gudriniekiem...

L luna 02.07.2010

Man liekas nožēlojami, ka cilvēks, kas pērk sugas suni cer pa 350LVL iegādāties kvalitatīvu kucēnu... Atklāšu noslēpumu sugas suni var iegādāties no 600LVL uz augšu un tad arī attieksme būs cita un sunītis dzīvos..un tagad lielākā problēma ir tā, ka pazudēti 350LVL nevis suns nomiris... pretīgi no Jums cienītā paliek ..Es protams neaizstavu audzētājus, jo pašiem ir bijusi situācija, kad pirku pirmo suni.. Tagad ir liela pieredze un pietiekamas zināšānas kinoloģijā p.s. arī patversmē var dabūt labus sugas suņus un veselus, bet ilgi jāmeklē..
manuprāt cilvēkiem, kas suņa dzīvību vērtē naudā nevajadzētu vispār suni pirkt...

M maziņā 23.07.2010

es savu laik arī gribēju pirkt šajā audzētavā kucēnu jo no visiem kurus es apzvanīju saimnieces balss bija viss patīkamākā.
man ļoti žēl kā autorei suņuks ir devies uz labākiem laukiem - izsaku līdzjūtību, varu iedomāties kā sāp.
gribēju izteikt savu komentāru par visiem slimiem kucēniem - manuprāt ja tā tiešām būtu tad šiem kucēniem nedotu hmmm laikam tos sertifikātus no klubiem takā šeit ir strīdīgs jautājums.
vienīgais, kas mani mulsina tas ir tiešām ka kucēni tiek ražoti vairumā, bet ja nemaldos šai saimniecībai piederēja vairākas meitenītes, kas laiž pasaulē šos mazos jaukos lāčukus.

F FromFinland 14.09.2010

For all of You writers about Kristinas puppys:

In Finnish Kennelsociaty and Finnish White hidhland terrier sociaty know about Kristinas puppymarketing. So they know to give information for people who

+ many for www.pages has put warning for people who considered to buy a puppy from Kristina that she does not make pure healthy puppys.

+ her puppys are registration for LKBA what is not part of FCI orcanization so puppys who are not under the FCI kennel are not loud to go to shows and have in future puppys with FCI registration.

I hope her marketing to Finland will end soon as possible

F ffff 14.09.2010

Da nu! Labāk paņemt kranci un nekādu problēmu. Viņu ir gudrāki par visādiem sugas suņiem un neslimo ar kautkādām mistiskām slimībām.

I inga 12.03.2011

Sveiki!

Zinu, ka diskusija jau 2 gadi bezmaz veca, bet tikai tagad nejausibas del uzgaaju. Man ir no sis audzetajas pirkts kucens, iegadajos 2009. gada novembrii. Un nu nevareetu teikt, ka meiteniitei ir kaada vaina. Dzivesprieciigaaku, par sevi paarliecinaataaku un draudziigaaku suni ar uguni buutu jaameklee. Milziigs prieks liidz ar vinu ir ienaacis manaa dziivee un ja kaads veel shaubaas par miilja, draudziiga un visaadas noziimees superiiga suna iegaadi, tad ieteiktu pavisam noteikti. un it iipashi ieteiktu vestijus, vienalga no kaada audzeetaja. suni ir vnk fantastika un viegli kopjami, bet ar superinchiigu raksturu :)