www.sudzibas.lv Kristina Brauna Vesthailendas balta terjera kuceni

Kristina Brauna - Vesthailendas balta terjera kuceni

Shodien izlasiju saja portala diskusiju par ''sunu razotajiem'' un nolemu, ka vairak negribu un nevaru kluset. Situacija sekojosa - pagajusa gada februari mes nopirkam vesthailendas balta terjera kuciti no Kristinas Braunas, interneta lapa: http://laimeslacis.blogspot.com/.
Vinas audzetava it ka ir dala no LKA, bet tam patiesiba nav nekadas nozimes. Suns nomira no epilepsijas pagajusa gada decembri, pat nenodzivoja lidz gada vecumam. Par slimibu mes uzzinajam, kad vinai sakas lekmes kaut kur oktobri, toreiz dzivojam Igaunija un sune tika aizvesta uz apskati pie Blatijas valstis labaka sunu neirologa Ranno Viitmaa. Tika veikta magfnetiska rezonansa apskate, tad kadus divus menesus mes meginajam vinu izarstet, bija jadzer visadas antibiotikas, jaiet uz apskatem utt.

Man joprojam nav speka atcereties par visam neguletam naktim, visam sausmam, ko mums nacas piedzivot, kad vina saka atnemties kajas utt. Diemzel, pedeja lekme bija tik speciga un ilga vairak neka 2 dienas, ka mums nacas suni iemidzinat.

Bet visvairak saja situacija mani parsteidz Kristinas Braunas reakcija. Es vinu informeju par so situaciju jau no pasa sakuma, ludzu, lai vina godigi pasaka, vai suniem ir bijusi lidzigas slimibas. Vina man atbildeja kaut kadas blenas par to, ka ta varetu but diabete, kaut gan asins analize sunei tika veikta jau pie pirmas izmeklesanas. Tad, kad muse kucite nomira, Kristina Brauna atsutija man e-pastu ar lidzjutibas vardiem, bet tas ari bija viss.

Skatoties uz sludinajumiem interneta, vina joprojam turpina razot kucenus neiedomajamos tempos, neliekoties ne zinis par to, ka kuceni ir potenciali slimi un cilveki, kas tos perk prieksa varetu but tadi pasi parbaudijumi, ka mums. Ludzu, esit uzmanigi, es nevienam nenovelu tadas sausmas, kadas mums nacas izturet.

Man ir saglabata sunes mediciniska karte, kura ir ierakstita diagnoze un arsta piezimes par arstesanas procesu, ari asins analizu lapas un parejo izmeklesanu rezultati.

Atvainojiet par latviesu valodu, rakstu no arzemem un man nav iepsejas izmantot garumzimes.

D

M Melnaislaimeslācis 23.03.2010

"Epilepsijas cēloņi var būt ļoti dažādi. Tā var būt iedzimta (hidrocefālija, asinsrites traucējumi), traumatiska rakstura, iekaisuma vai infekcijas izraisīta, jaunveidojumu izraisīta, to var novērot saindēšanās gadījumos, tā var būt metabolisku procesu izraisīta (hipoglikēmija, hipokalcēmija, hiperkalēmija, aknu encefalopātijas izraisīta, urēmijas izraisīta utt.), parazītu izraisīta.""

Kā redziet- iedzimtība ir TIKAI VIENS NO iespējamajiem epilepsijas cēloņiem. Bet kucēna jaunajiem saimniekiem, protams, ka izdevīgāk bļaut, ka vienīgi un tikai iedzimtība ir pie vainas.

B Belinda 23.03.2010

Epilepsija var būt arī tajos gadījumos pie smagām dzemdībām kad kucēnam pietrūkst skābekļa. Tad tā parasti izpaužas ap gadu vecam sunim, bet tā nekādā gadījumā nav audzētāja vaina.

A agnese 23.03.2010

ko jūs te cepieties, LāCI sūkā ķepu līdz pavasarim, a tu DARJA no ārzemēm, vispār EJ dirst, pērc suņus Cubā un čakarē mozgas nigeram...FY.

F febe 23.03.2010

Nevajag salidzinat Somijas cenas ar Latvijas cenam, katra valsti tas ir atkarigas no pirktspejas.

M mazaislācis 23.03.2010

Tā neko- cenas negribi salīdzināt, bet atbildību no audzētāja gribi tādu pašu kā Somijā. Pērc pa 1500 un prasi garantijas uz gadu. Bet par mūsu sūda cenām 5 dienu garantija ir vairāk nekā pietiekoša.

F febe 23.03.2010

Tad tirgo savus kvalitativos kucenus Somija, gribetos redzet rezultatu.Vienalga kura valsti tirgo ir jabut atbildibai un kvalitatei kuru it ka mums garante audzetajs.Somija cits dzives limenis un citas cenas.Musu limenim 350 cena vairak ka pietiekosa.Atbildiba ir visas valstis jabut vienadai no ta jau neizriet cena, katrai valstij sava.Sudu lacis.

B Belinda 23.03.2010

Febe kā tu runā pati tāda, ej skrej Somijā pērc savus sūdu lāčus par 1500 euro, tik neraudi ka iekritīsi uz dižķibeli uz visiem saviem 1500 un Somi smalki tevi pasūtīs ar visu tavu sūdu lāci uz poda, jo viņi jau nu mācēs sevi aizstāvēt bet tevi atšūt.

B baltais 23.03.2010

Duras!! ko tad somi regulāri pērk Latvijā kucēnus (tos pašus westus kaudzēm) un ved uz Somiju. Redz par tādu cenu viņiem i vairs nekādas garantijas nevajag, lai tik būtu škirnei kaut cik līdzīgs. A jūs te cepaties, stulbās taisnības meklētājas. Nepērciet Latvijā, pasaule no tā nesabruks. Aizbrauks baltie laimes lācīši uz Somiju ka nograb un par daudz normālāku cenu un ar galiem.

F febe 24.03.2010

Es, neperku man nav nekadas vajadzibas ne Latvija, ne Somija...

B baltais 24.03.2010

Ko tad lien un pa tukšo filozofē? Darīt nav ko?

F febe 25.03.2010

Ja, es neperku vestu tas nenozime, ka nevaru komentet.Toties es esmu saskarusies ar citam problemam kuras seit apspriez.Ir, ko darit.

Z Zane 29.03.2010

Tam laacim kaada vaina laikam, , , ,

L Larisa 04.04.2010

A man liekas, ka melnais Laimes Lacis ir Kristine pati un citiem tik pratu chakare, jo neviens vinu te neaizsttav, un cilveki ta lasa, un bizness sudigi iet...kautka tak jaaizstavas.

Stulba, ja vinja paro cieshas radniecibas sunus, varbut japielaizh vinjas tevs vai bralis pie pashas.

Idiote

S sesks 05.04.2010

Vai tikai tu neesi tā sieviet Darja Mišenko, kura noindēja savu suni ar cēmju zālēm, jo vajadzēja iebraukt Somijā vairākas reizes mēnesī kopā ar suni un devi tās nabadziņam katru reizi pirms iebraukšanas, un nu nabaga sunītis ir pagalam?
Par šo nabaga suni jau pusgadu runā vet.fakultātē kā ļaunpprātīgu indēšanas piemēru...

L Larisa 05.04.2010

izmekleejos Latvijas google un nevienu Darju Mišenko, kura noindēja savu suni ar cēmju zālēm neatradu.
Kamer neviena tiesa nav pieradijusi vinas vainu un spriedums nav piespriests, neviena persona par vainigu atzita nav.
ļaunpprātīgas indēšanas piemērs????

Tad kuri tie cilveki ir kuri par to runa???
Baumu izplatishana par personu treshajai (nerunasim jau visam internetam) personai var kadam maksat, jo ta ir personas nomelnoshana, par ko dazhi cilveki var but pat iesudzeti.

Un ja vet.fakultāte runa par to, tad ludzu kura persona runa, jo vinjiem nav tiesibas par to runat kamer sieviete mineta nav atzita par vainigu.

Un ja sieviete ir nevainiga, tad TU tagad izplati baumas par sievieti, un fakultāti.

...divtik dargi...

L Linda 12.05.2010

esmu dzirdeejusi par sho kundzi savaa sunju klubaa! diemzheel visi kuceeni, kuri ir pirkti no vinjas ir slimi. vienkaarshi nesaprotu kaapeec vinjas sunjiem vispaar tiek pieskirtas tiesiibas buut kaadaa klubaa! beediigi ...

B Belinda 12.05.2010

Linda izplatīt nepatiesu apmelojošu informāciju ir apkaunojoši un amorāli!

L Linda 14.05.2010

Belinda, parunā ar suņu saimniekiem, ko viņi stāsta par Kristīnes kucēniem un kādu info izplata klubi, nekas amorāls te nav!

V Vestiks 15.05.2010

Linda, ko tu te muldi?? Pat ja kāds kucēns ir saslimis no tik daudziem pārdotiem, tad nevajag muldet ka visi. Ja no 100 arī kāds saslimst tad tas ir tikai normāli. Arī cilvēki slimo, nu un... Bet muldēt, ka visi slimi, tā nu gan nav taisnība.

S sviests 06.06.2010

ak cik te visi gudri!
Ka tik kaadu no..rst! Kā jau parasti, ja kaadam bizness iet, tad jaadara viss lai to izputinaatu. Darja! Vai Tu maz so probleemu esi meginajusi risinaat? Ar sunu audzetaju sazinajusies, dokumentus ar ekspertizes un sekciju rezultatiem sutijusi? Ja neko no taa neesi darijusi, tad tas viss ko tu te cepies ir tiiras mulkibas, jo ap..rst mees visi varam un maakaam, un pati jau sevi par vainigu nekad neatziisi.
Pirms pirkt suni vispirms ir jabuut morali nobriedusam par suni ruupeeties. Ko ta ja tavi beerni slimo tu uzreiz skrien pie berna teva un pieprasi no vinja naudu par to ka vinjs tev tadu slimu bernu uztaisijis?
:D