kristera serģa motoveikals

Neko nepasūtiet šai veikalā!Divus mēnešus gaidu,bet mani ar solījumiem baro! Labākais numurs bija tiko,apgalvoja ka Holandē pa svētkiem no 4līdz 7 maijam neviens neko neizsūtīs.Uz manu jautājumu vai nīderlandieši svin mūsu neatkarības dienu man atbildēja ka varot saņemt naudu atpakaļ! Sazvanījos ar čomiem,par mani smejas,tur tas ir vienmēr.

V velns13 15.03.2015

Jums ir taisniba... Pardeveji pasi neko nezin un diezvai kautko saprot tehnika... pat iedodot viniem tehnisko apssi un karpidamies katalogos vini man meginaja iestuket nepareizas ellas gan reduktoram, gan daksai... Par daksas diviem blivslegiem prasija 42eiro (ja zinat izmeru) skf veikala vini maksaja 3.62 eiro (tris eiro sesdesmit divi centi) 2.gab!!! Krister DZEN PROM TADUS DARBINEKUS... PAR CENAM ...????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? trukst vardu.