www.sudzibas.lv Kristaps Vilde Naudas izkrāpšana

Kristaps Vilde - Naudas izkrāpšana

Pie šī fitnesa trenera sarunāju par uztura programmas sastādīšanu, tika sarunāta tikšanās un konsultācija, lai saprotams viss. Satikāmies 12.jūnijā Galerija Rīga, kā bija sarunāts. Gan Bei kafejnīcā man tika parādīta uztura programma, lai visu saprastu, izstāstīts kam jāseko līdz. Pašu uztura programmu nosūtīs parīt, tātad 14.jūnijā, jo esot jāpabeidz. Naudu iedevu kafejnīcā, noliku uz galdiņa, vēl pārjautāju vai tie ir 80 eiro kā runāts. Tālāk tuprinājās tikai vienpusēja atgādināšana par sevi, jo mazums, cilvēkam var daudz kas notikt, bet atbildēt par kavēšanos taču vajadzētu. Tā kā nekāda programma man nav atsūtīta, jau pēdējo sms nosūtīju par naudas atgriešanu, jo saprotu ka sadarboties ar šo cilvēku vairs negribu. Arī tas tiek ignorēts. Šodien ir tieši trīs nedēļas no naudas samaksas brīža. Kāpēc neskaitīju uz kontu? Jo par treniņiem taču arī maksā par mēnesi un tad iet, neuzskatīju, ka tik populārs un pozitīvs cilvēks ar tikai labām atsauksmēm tā varētu rīkoties. Protams, saprotu, ka pati muļķe - uzticēties nevar nevienam. Šeit rakstu, lai tomēr parādās arī negatīvā pieredze, jo ja es būtu ko tādu izlasījusi, būtu apdomājusi uzreiz par sadarbību. Klāt pievienoju mūsu saraksti. Inga Brizga.

I

Dainis 03.07.2018

Pēc sarakstes sākuma jau var spriest, ka viņš nav diez ko uzticams, bet parokot dziļāk izrādās, ka viņš ir īsts fitnesa treneris, diez vai tā ir apzināta krāpšana, izskatās , ka viņš vienkārši nav diez ko gudrs un nejēdz plānot savu laiku, gan jau atrisināsies jūsu problēma un viņš uzradīsies, diez vai ies riskēt ar savu reputāciju, bet ja nesanāk tad vērsieties policijā.

I Inga Brizga 03.07.2018

Tā arī esmu nolēmusi darīt. Šeit rakstīju, lai arī citi zin ar ko rēķināties.

C critical thinker 03.07.2018

kamēr gaidāt supertrenera superdiētu, varu ieteikt brīnumdiētu - skaitīt uzņemtās kalorijas un/vai vienkārši tās samazināt (nez, par 5-10%, ja Jums ir tikai daži liekie kilogrami). 3 krējuma karošu vietā 2, nevis 100 g žāvētu augļu, bet 90 g. ļoti vienkārši. naudu, lūdzu, uz manu kontu ...

Varbūt viņš jau ir kādu uzmetis un tagad guļ grāvī bez galvas un neatbild uz zvaniem

A aicis24 04.07.2018

Ja jūs esat tā Inga no Saldus,tad jūs izskataties tā pat labi,kam jums tās diētas,bet nu ja ļoti gribat ēst veselīgāk,tad vienkārši mazāk ēdat sāli,cukuru un mazāk eļļā ceptus ēdienus.Tā mūsdienu dzīšanās pēc perfektā auguma,man liekas nav vajadzīga,mazāk vajag skatīties Instagramu un Facebooku ar tām sievietēm,kuras dzīvo sporta zālēs.

K K.Bikova 08.05.2019

Ar mani notika tas pats. Atšķīras tikai tas fakts, kā veicu rēķina apmaksu caur i-net banku.
Programmu gaidu gandrīz mēnesi. Kristaps Vilde ignorē zvanus un izziņas visu šo laiku.

Ļoti žēl, ka neizlasīju atsauksmes pirms pakalpojuma apmaksās. Arī rakstu iesniegumu policijā.