Kristaps Pelsis - KRĀPŠANA

DZIMIS 1987 GADĀ, PIEDĀVĀJIS UZTAISĪT VIRTUVES IEKĀRTU, ABSOLŪTI NEIEVĒRO TERMIŅUS, SKAIDROJĀS, KA CILVĒKI MAINĀS, JO VISS, KAS IR BIJIS - IR BIJIS AGRĀK, UN TAGAD TĀ PAVISAM NAV. BET MELO. 3 NEDĒĻU VIETĀ PAGĀJIS PUSGADS, UN VIRTUVE NAV PABEIGTA. SĀKA TAISĪT TIKAI PĒC DRAUDIEM VISU IZLIKT INTERNETĀ. BET LABĀK ARĪ NEBŪTU SĀCIS, JO IZRĀDĀS, KA PIEKRĀPIS MŪS AR MATERIĀLIEM, TO, KO SALIKA, SALIKA ŠĶĪBI, NEKVALITATĪVI UN NĀCĀS PAŅEMT CITU MEISTARU LAI VISU SAVEST KĀRTĪBĀ. KAD AR VIŅU RUNĀ, RODAS IESPAIDS, KA VIŅŠ IR NENORMĀLS - VAI NU DZĒRĀJS, VAI NU NARKOMĀNS, VAI NU SPĒLMANIS. VIŅŠ APGALVO, KA TĀ VISA NAV, BET NU UZVEDĀS ĻOTI NEADEKVĀTI. MAN JAU SMIEKLI NĀCA - MUMS DZEMDĪBAS, UN VIŅAM DZEMDĪBAS, MAN BĒRES, UN VIŅAM BĒRES, UTML...PIETRŪKA ZEMESTRĪCES OGRES RAJONĀ UN VULKĀNA IZVIRDUMS PA CEĻAM UZ RĪGU.. UZ TELEFONA ZVANIEM GAN ATBILD, JO IR IEMĀCĪJIES, KĀ PIEŠMAUKT CILVĒKUS..

S

Komentāri (2)

H herkus 08.02.2013

Cik ir sanākusi darīšana ar konkrēto kretīnu Kristapu Pelsi, varu teikt, ka viss iepriekšminētais ir tīra patiesība. Viņš ir krāpnieks. Un, iespējams, ka viņam ir kādas atkarības, kas prasa naudu..

Nevienam nekad mūžā neieteiktu ar šo cilvēku saistīties. Nebūs ne mēbeļu, nedz arī naudu nedabūsit atpakaļ.

M montri 04.06.2013

LŪDZU ATSAUKTIES VISUS, KURIEM IR SŪDZĪBAS UZ KRISTAPU PELSI. GRIBU SĀKT PRET VIŅA KRIMINĀLPROCESU, LAI CITI NEKĻŪTU TĀDĀ SITUĀCIJA, KĀ ES. mAN VAJAG TIKAI JŪSU DATI UN PARAKSTS. VISU PARĒJO ES ORGANIZĒŠU PATI, JO GRIBU DABŪT ATPAKĀLĻ SAVU NAUDU. ZVANIET OLGA TJURIKOVA 29491835, VENTSPILS.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes