www.sudzibas.lv kretini delatj ne4ego

kretini - delatj ne4ego

Kakie vse taki debili, eti lati6i! Otdali danj segodnja! Protivni smotretj! I glavnoe, odni maloletki! 4to oni tam ponimajut! Oni i vzroslie idioti, a sej4as! Na vsju evropu, opjatj pozorjatsja!

Z

в Вacя 22.03.2011

Davajte upomjanem Zinaidu minutoj molčanija!

č ČangalsPleška 22.03.2011

Nu vasche

в Вacя 22.03.2011

3-4 Zinka, Zinka!!!

N ninona 23.03.2011

vasa zinka nakrilas6 mednim tazom !

č Čoms 23.03.2011

Ninona, ne raduisja, ja vsjo znaju pro tvoi hudozestva!

N ninona 23.03.2011

c4o ze ti znaes6 vot interesno ?

č Čoms 23.03.2011

Ti sama sebja sdajo6j!Pri4itai vse kommenti pod nikom Zinaida, i sravnivai tvoi otli4ajutsja.Tam estj tvoi hudozestva ne tolko pod etim, no i pod drugimi nikami.Nu kak, ne pravda?

zinka uexala .

č Čoms 23.03.2011

A ja dumal, 4to nacionalisti ustraivaet provokacii, a eto ti.Kak ti do etogo dodumalasj?A s nastoja64ei Zinaidoi ti znakoma?

N ninona 23.03.2011

net . o4en6 xo4u poznakomitsa, pogovorit6 .

č Čoms 23.03.2011

Ne sovetuju, ti isportila ejo zalobu svoimi durackimi kommentami, i ona tebja naverno ubila bi!Moi sovet tebe-ne delai bol6e glupostei, i pi6i kommenti ne pro nacionalnie voprosi, a pro pornografiju.

L Liz 24.03.2011

Izlasot tos komentarus, Ak, Dievs, tiesam jus visi esat tik pat ka degradejusies... Vai tiesam nav citas intereses dzive? Kads negativisms, nav jau brinums, ka jums dzive neveicas? Mosties, apskaties apkart, un tu ieraudzisi kaut ko labu, ceru...

L Liz 24.03.2011

Visi jusu komentari ir loti negativi, vai tiesam nav ar ko nodarboties? Dzive ir skaista!!! Nav jau brinums, ka jusu dzive nav panakumu, tikai kritizet...

T ToLiz 24.03.2011

Dzīve ir skaista tikai zagļiem un shēmotājiem, 90% tautas drīz nebūs ko likt uz zoba.Visi labākie eksemplāri jau Latviju ir pametuši, palikuši tikai tādi, kuri ES darba tirgum vairs neder, pensionāri un pirmspensijas vecuma cilvēki.

N ninona 30.03.2011

Dzive ir skaista, zili makoni skrien taja burviga pasaule, saulite spid caur brillem, driz atnaks mans milakais no darba ( nodarb . ar miskastiem ), kautko atnesis paest no miskastiem, pec tam mes iesim uz pagrabu ( jo majas 14 berni ), un taisisim 15 to ...

C Cadbury 30.03.2011

pareiz!!!

vishenka1441 14.03.2017

ничего себе дискуссия, но делу это не поможет. увы. как и экономике латвии в целом. печаль