www.sudzibas.lv kretini delatj ne4ego

kretini - delatj ne4ego

Kakie vse taki debili, eti lati6i! Otdali danj segodnja! Protivni smotretj! I glavnoe, odni maloletki! 4to oni tam ponimajut! Oni i vzroslie idioti, a sej4as! Na vsju evropu, opjatj pozorjatsja!

Z

č ČangalsPleška 16.03.2011

Ja dolzna razutj glaza, po fraze:gde propal ti?

Z Zinaida 16.03.2011

nu privet, vot i vstretilis6 .

Z Zinaida 16.03.2011

Vse uhozu ot suda, budesh6 sidet6 ?

Z Zinaida 17.03.2011

Dobroe utro Čangal!Nu i kupaisja dal6e v tom gavne, kotorii sama nadelala.Dumal ti umnee.

K kadetiite 17.03.2011

oj, posmotriti na svoj 9 maj! tam uzh to4no odni mololetki kotorije, kotorije vesj ve4er okolo pamjatnika vodku glu6at! Nu 4to russkije, bez vodki nikuda? Bolj6e 4em polovina vsego naroda kotorij sobiraetsja na 9 maja nevoevali! da i sprosite voob6e u kogo to znajut li oni voob6e kogda na4ilasj i zakon4ilasj vojna...

V Viktors 17.03.2011

Vai tad Ru robrža jau slēgta? Lasaties uz Krieviju, okupantu tirliņi. Te viss ir izlaupīts un pārdots, jārunā latviski. Toties krievijā gan viss ir nācis klāt dubultā un nav jārunā latviski. Tā kā aiziet komunistu izdzimteņi prom uz dzimteni. Tur par jums valdība rūpēsies, visiem būs darbs, visi būs priecīgi, visi jūs sapratīs, datoros būs tikai kirilica. Un galvenais, ka tur jūs vairāk nebūsiet tādi bomži kā šeit. Tur jūs neviens nesauks par okupantu smerdeļiem. Tur būs jums jauna un skaista dzīve.

č ČangalsPleška 17.03.2011

Zinka, tvoe pravo!

Z Zinaida 17.03.2011

Nu i veselisj vmeste s nimi.

č ČangalsPleška 17.03.2011

Dogovorilisj!

в Вacя 17.03.2011

Dobrij večer!

Z Zinaida 18.03.2011

Dobroe utro, kuda propali ? Ohuet6 ! Ja uze zdes6 .

Z ZINKA 18.03.2011

ZINKA NU TI I KRETINKA, DURA, DURA TI, DURA TI PROKLATAJA, U NRGO C4ETIRE DURI, A TI DURA PATAJA ! CTOB TI ZGINULA ! URODKA !

в Вacя 18.03.2011

Ei, gde vi tam?

Z Zinaida 19.03.2011

Nas net, usli v zapoi .

D draudzene 22.03.2011

Sveika, Zinaida! Kur paliki, ka nekur nemana?Mums tava kretīnisma pietrūkst.Bija jau pierasts, ka viena nogribējusies mauciņa visur bāž savu smirdošo purniņu.Kopš tā brīža, kad tevi atpazinām un atmaskojām neesi manīta.Vai strādāt nemaz nevēlies? Tavi komentāri parādās darba laikā.Domā, ka esi tik varena, ka algu drīksti saņemt neko nedarot?

Draudzene, belo4ku slovila?

D draudzene 22.03.2011

Tu arī par mazo kucīti fano?Mēs viņu katru dienu redzam.Noriebusies.

č ČangalsPleška 22.03.2011

Strjahni s ple4a! leg4e budet!

Kak skaze6, govno! Zri!

T ToDraudzene 22.03.2011

Kas ir mauķele?Spermas garšu aiz vaidziņa sagribējās?