www.sudzibas.lv Kremi.lv par nepiegadato preci

Kremi.lv - par nepiegadato preci

Sveiki, vai kadam ir nacies saskarties ar interneta e-veikalu www.kremi.lv?
kads ir pasutijis kadu produktu no sis majaslapas?lieta tada, ka esmu pasutijusi, samaksajusi un prece nav joprojam nogadata man rokas:(
vai kads nevaretu ieteikt ko man darit?pie ka versties?
esmu sazinajusies ar so majaslapu, man atbildeja, lai pagaidot vel nedelju, un ta esmu nogaidijusi vairak neka menesi, rakstiju vēl, bet vairs man neatbild si iestade...

I

C cirvis 04.06.2011

Kur prāts cilvēkiem pasūtīt, pirkt kaut ko kaut kādos mistiskos veikalos- aizej pie viņiem viesos- "Salonu serviss" SIA, Lugažu iela 10, Rīga, LV-1045, Tālrunis: 22303080, Reģistrācijas Nr.: 40103182627 vai uz PTAC!

V Vanacondios 04.06.2011

Pasūtīju no kremi.lv produktu februāra sākumā. Viņi aizbildinājās, ka neesot saņēmuši no ASV, es viņiem kādus 2 mēnešus rakstīju epastus, lai atraksta, kā veicas ar pasūtījumu, kad saņems, lai padod ziņu utt. Nekādas reakcijas, vairākus epastus sūtīju atkārtoti, līdz man noriebās, pateicu, ka vēlos atsaukt pasūtījumu. Uzreiz brīnumainā kārtā viņiem tā prece pienāca, un viņi atsūtīja man. Kaut kādi šmaukļi, kas gaida, kad pircējs aizmirsīs par savu pasūtījumu.

T ToTatjana 06.06.2011

Tev labāk piestāvētu iet nevis uz "kremi", bet gan uz "kremli".

I Ilze 10.06.2011

sis uznemums ari ir piecakarejis ari mani, joprojam neesmu sanemusi ne savu preci, ne naudu!

J Julija 20.06.2011

U menja sejchas taze situacija, neznaju chto delat?! zakazala otbelivatel dlja zubov, prowlo bolwe chem mesjac, ni otbelevatelja, ni vozvrawenija deneg! Oni govorili vse vremja zdite, a sejchas uze i trubku ne podnimajut. Kakie vawi predlozenija, chto mozno sdelat?

Z zane 25.07.2011

Arī es neesmu jau no 05.06.2011 neko saņēmusi.. Zb - rakstu uz e pastu, bet man neviens neko neatbild.. Kurš gudrs cilvēks var pastāstīt kā rīkoties? (Naudu skaitīju caur banku)

T ToZane 25.07.2011

Tev atliek vien paļauties uz Dievu to Kungu!

K Kima 25.07.2011

Raksti iesniegumu par pasūtījuma atcelšanu uz juridisko adresi, bet ja neatgriež naudu PTAC sūdzību iesniedz.