www.sudzibas.lv Kredīts Paus Konsults

Kredīts - Paus Konsults

Ladbien!
Gribeju noskaidrot vienu lietu vai SIA "Paus konsults" var mani šantažet un draudēt par cita cilveka nenomaksātu kredītu? 2007. gadā es aizgaju un nogalvoju savai draudzenei pa vienu kredītu 300 LVL apmērā un tikai tagad uzzinu, ka meitene nav nokārtojusi parāda saistības, atlicis nenomaksāts pēdējais maksājums 20lvl apmēra, bet intresantakais ir tas, ka to uzzinu no vienas bankas, kurā velējos nokārtot mācību kredītu! Banka saka, ka esmu kaut kāda sarakstā, lai zvanot un noskaidrojot, kas par problēmām, nu es zvanu un viņi saka, ka ir tāda lieta!!! Ja es nenomaksāšu, tikmēr netikšu no kaut kāda saraksta... Gribeju kaut ko vairāk uzzināt, kas par lietu, viņi man tikai saka, ka jāmaksā 320 LVL! Esmu mājās ar mazu zīdainīti un kaut kā pa kantoriem nevelos vazāties, palūdzu, lai atsūta pa e-pastu visu informāciju, lai mājās varētu iepazīties ar lietu - viņi kategoriski atteicās, pateica ka nedrīkstot to darīt, ja es neiemaksāšot drīzumā kaut kādu naudas summu, mani liks tiesā un bloķēs visas kredītkartes no bankām un atvilks visu naudu, kas man ienāks kontā! Es tikai brīnos visus gadus nebiju vajadzīga, kā uzzin manu numuru, tā tagad man zvana un draud! Esmu nedaudz šokēta un nesaprotu ko darīt, kad pateicu, ka man ir maziņs bērniņš mājās un primārais man būs bērnam visu nodrošināt, un kas paliks pāri maksāt par šo kredītu, lai gan, es neuzskatu, ka man vajadzētu maksāt kaut kāda sveša cilveka parādu. taicu, ka varu maksāt 5 LVL mēnesī ne vairāk, viņi atbildēja, ka tas neejot krastā, ka mazākā summa ko viņi grib ir 30 LVL mēnesī... Ko man darīt šajā situācijā, lūdzu padomu.

P.s. Aizņēmums tika kārtots GE Money un pa šo laiku neesmu saņēmusi nevienu vestuli no Paus Konsults

I

Komentāri (18)

S Sandra 10.01.2010

Varat pateikt ar kuru pārstāvi Jūs sazinājāties?

L Laura 10.01.2010

Labdien!

Es gribu pateikt neņemiet SIA "Paus Konsults" Galvā, bet maksājiet tos 5.00LVL
Es par Paus Konsults gatavoju papīrus, ka šo kantori aiztaisītu ciet.

B Baņkieris 11.01.2010

Ja Jums Paus Konsult atsūtīs kaut kādus e-pastus vai vēstules ar dokumentiem, tad tas būs 9.pasaules brīnums.
Gribu piekrist Laurai, ka nomaksājiet kreditoram pamatparādu ar visiem procentiem un Paus Konsult ignorējiet.
Turklāt, ja parāds sastāda 20Ls, tad nu nekādīgi tā summa nevar "izaugt" līdz 320Ls, jo Latvijā ar likumu ir noteikts, ka soda procenti un citas soda sankcijas nedrīkst pārsniegt paša parāda summu.
Nevajag maksāt šādiem kantoriem, it sevišķi Pauls Konsult, tā ir iestāde, kas pat nodokļus valstij nemaksā! Ja eviņi Jūs ir ielikuši parādnieku sarakstā, tad nomaksājiet kreditoram parādu, paņemiet izziņu, ka kreditoram pret jums nav nekādu pretenziju un uzrakstiet iesniegumu tiesai uz Pauls Konsult!

E Eseseseseseseses 11.01.2010

kaarteejais einsteins! tu vispaar zini, ko noziimee buut par galvotaaju? aciimredzot ne, jo, ja zinaatu, tad sitaadus stulbus tekstus nebiidiitu! un beidz te ar savu beebiiti iezeelinaat; no sirds juutu liidzi tam beerninjam, kuram ir sitaada glupa mammiite..

T t 11.01.2010

Nu, protams, ka ir jāmaksā. Tikko parādnieks pārstāj maksāt, ieslēdzas galvotāja atbildība. Un tas, ka tev ir maziņš bērniņs, tas attiecas tikai un vienīgi uz tevi un nevienu citu neinteresē.

L Laura 11.01.2010

Eeseseseseseses pievaldi savu mutīti!

Tu nekad neesi apmierināta, ko tad lien šajā saitā?! Tev laikam vieta Tvaiku ielā:D

E Eseseseseseseses 11.01.2010

1) nevis 'tvaiku ielaa', bet TVAIKA ielaa; ja nemaldos, nr. 10;
2) neesmu apmierinaata taapeec, ka 80% no suudziibaam ir absoluuti debiilas, analfabeetiski izklaastiitas un nepamatotas. ja saits saucas ' suudziibas.lv', tad neapmierinaatiem cilveekiem seit ir iistaa vieta;
3) laura, komentee teemu nevis manus komentus!

J Jāzeps 11.01.2010

Eseses... atkal nav dabūjusi. No sirds jūtu tādam vīram, kam droši vien jāpiedzeras, lai tādai kurvai dotu.
Par tēmu runājot, aizsūti ierakstītā vēstulē, lai viņi rakstiskā veidā sniedz Tev atbildi, kādā veidā šis parāds ir radies, kādēļ netiki sākumā informēta, ka aizņēmējs nemaksā parādu (ja šie atbild, ka ir informējuši, tad prasi, lai uzrāda tavu parakstu pastā, ka esi ierakstītu vēstuli saņēmusi), lai tu nomaksā šos 20 LVL. Par pautiem ziņo policijai, ka viņi apdraud tevi un tavu ģimeni, cenšas tevi apkrāpt, nepamatoti izspiežot no tevis naudu. Un, neko nemaksā parāda piedzinējam, bet mēģini vienoties ar GE Money pa tiešo, bez pauta. Visas vienošanās formē rakstiski.
Starp citu, dzirdēju par gadījumu, kad viens parādu piedzinējs vienā no kaimiņvalstīm (neatceros, kurai) zvanījis klientei, draudējis, un šai pēc zvana sākās priekšlaicīgas dzemdības un bērnu zaudēja. Tiesa piesprieda kantorim izmaksāt cietušajai kompensāciju sešciparu eiro (precīzi summu neatceros), pie viena viņas vīrs vēl zvanītāju uzmeklēja un pārmācīja šo, ka tas kādus mēnešus 3 ārstējās slimnīcā. Tiesa, arī vīram bija nepatikšanas, bet viņam kaut ko nosacīti iedeva, ja nemaldos, pusgadu.
Morāle, parādu piedzinēji, esiet prātīgi, tautai jūs vienreiz pa īstam pieriebsieties,

E Eseseseseseses 12.01.2010

>jazepam

paldies par tavaam ruupeem par manu personisko dziivi un manu tuvaako labklaajiibu. tikai - no kurienes saadi teksti? laikam jau pasam aktuaala taa piedzersanaas pirms savu duudinju panjemt prieksaa, atceries - cilveeki nerunaa par lietaam un nelieto fraazes, kas pasiem nav aktuaalas...
bea tam - tas pats ieteikums, kas laurai - nekomentee manus komentus, bet komentee teemu.

un iemaacies atskirt individuaalu viedokli no bezjeegas breeksanas kopkorii. ja autore ir glupa, tad sajaa gadiijumaa par to burtiski ir jaamaksaa. var, protams, diskuteet par ' paus konsults' darba metodeem un pakalpojumu cenu, bet fakts ir un paliek fakts - ja uznjemies finansiaalas saistiibas (arii kaa galvotaajs), tad esi gatavs, ka var buut arii buus jaamaksaa...un nenjaudi, ja patiesaam ir jaamaksaa, jo pats uz to parakstiijies..

I Ilze 12.01.2010

Eseseseseseses! Man tiešam ir liels prieks, ka pasaulē ir viens ļoti gudrs cilvēks!!! Paldies par siltajiem vārdiem, ko Tu mums visiem esi veltījusi, bet ieteiktu Tev vienu- LūDZU iemācies lasīt un tad komentē citu cilvēku problēmas, ja tu nevari saprast vārda būtibu "Gribu noskaidrot" un vārdu " Brēkšana" tad mums vairāk nav ka ko runāt!!!
Mana draudzene apgalvoja, ka parāds ir nokārtots, ka vispār nav ne kādu problēmu, bet pēc 2 gadiem uzzinu, ka pilnīgi nekas nav nokārtots!!!
Zvanīju uz GE Money, lai noskaidrotu, kā ir maksāts, bet viņi atbildēja, ka šo parādu esot pārdevuši Paus Konsults, cik noprotu, man nāksies maksāt, jo draudzene ka ūdenī iekritusi un nevar atrast!!! Gribēju uzdot vēl vienu jautajumu, vai es varu maksāt katru mēnesi tikai 5 LVL, lai man neieliek tiesā un vai viņi nevar vel kaut kādus soda procentus uzlikt???? Vai vini nevar mani šantažet, lai maksāju lielāku naudas summu?
Jau iepriekš pateicos par atbildēm. komentāri man ir ļoti palīdzējuši...

E Esesesseseseseses 12.01.2010

> to who f* ever...

(c) LūDZU iemācies lasīt un tad komentē citu cilvēku problēmas, ja tu nevari saprast vārda būtibu "Gribu noskaidrot" un vārdu " Brēkšana" tad mums vairāk nav ka ko runāt!!!
Mana draudzene apgalvoja, ka parāds ir nokārtots, ka vispār nav ne kādu problēmu, bet pēc 2 gadiem uzzinu, ka pilnīgi nekas nav nokārtots!!!
________________________________________________________________________________
redzi, auza, no sejienes visas tavas probleemas arii celjas. un lai kaa tev arii gribeetos aplikt mani, man nav saadu stulbu paraadu un sekojosi nav arii saadu probleemu.
lasiit protu, saprast varu, vaardu buutiibu izprotu...problemu, atskiriiba no tevis, nav..draugu ar finansiaalaam probleemaam arii nav..uudenii iekritusju draudzenju arii nav.. man apkaart visi ir mieriigi un laimiigi savas finanses menedzeejosi cilveki..
' gribeet noskaidrot' vajadzeeja pirms uznjemties jebkaadas (savas vai drauga) krediitsaistiibas; tagad esi ielidojusi un veeljoprojssm neesi nedz neko noskaidrojusi, nedz sapratusi; un visam tam tev bija nepieciesami 2 gadi..aaaaaaaaakk dievs!..patiesiibaa nav pat veerts neko rakstiit, einsteins vienalga nezutvers..

J Jāzeps 13.01.2010

Tad ej d..st, kurva, pie saviem finanses menedžējošajiem un pareizajiem, un nesmirdi te. Pareizā atradusies!!! Neviens te neko tev neprasa. Un pati jau vien nonāci pretrunās ar sevi, rakstot, lai pa tēmu atbild, bet pati brēc virsū, kādi visi dumji.

I Irlabi 14.01.2010

Ojjjj, kā nu te visi "sacepušies" un novirzījušies no pamattēmas :D
Taču ir jāpiekrīt Eses(..) pirmā komentāra būtībai - būt par galvotāju, nozīmē atbildēt par sekām. Sūdzības autore pati vien ir vainīga. Un vēl jo vainīgāka tādēļ, ka "tā meitene" izklausās maz pazīstama. Galvot nevajadzētu pat par labākajiem draugiem. Maksimums - ģimenes locekļiem var izlīdzēt.

H Hugo Djego 14.01.2010

Tas tiesa, bet sev jau pat nevar ticēt, kur nu vel ģimenes loceķļiem.Tad jau labāk uzdāvini to naudu un miers.

S Sashko 18.01.2010

Paus Konsults aferisti, neko nevar izdarit, tikai uzbazties ar stulbiem zvaniem un braukt virsu. Mierigi un kulturali sutiet vinus talak!

E Esesesseseseseses 05.01.2011

Piedodiet, bet es esmu STULBA GOVS!

B Barbrarossa 04.06.2011

Parādus neviens nav atcēlis, to vajag atcerēties, bet kā tos nokārtot, tas ir cits jautāums. Man arī ir gadījies iekrist parādos, ir visādi bijis, bet attiecībā uz Paus iegaumējiet, ši ir kaktu firma, kas strādā ar 90. gadu sarkano žaketīšu metodē'm, atiecīdfgi arī sūtīt viņus vajag turpat. NEKADAS!!! sarunas ar šīs firmeles darbiniekiem, tikai ar kreditoru, jo paus ir krimināla organizācija, jums bāzīs batonus par visu kaut ko, neticiet viņiem, jo šis ir privāts kabntoris, nedodiet savas adreses, nestājieties nekādos kontaktos

J Jana 04.06.2011

No ka vini dzivo?[paus konsults]uz tiesu vini neies, tikai no tiem, kas sabaidas un samaksa uz vinu kontu?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes