www.sudzibas.lv Kredīts naudas izkrapsana

Kredīts - naudas izkrapsana

arkadijs melnsils piedava zip.lv kreditu tads vards paradijas uz veksela ko atsutija prasot samaksat uz noteiktiem rekvizitiem 11.50euro un kolidz nauda ienaksot visu nokartosot keditu ko es ludzu.parskaitiju bet nekada zina vair.palidziet ar kadu informaciju ludzu.

Likumsargs 06.05.2014

Kur aitas, tur cirpēji!

S sabinne 10.05.2014

Man viņam bija jāpārskaita 0.01 eiro cents un teica, ka 3 dienu laikā pārskaitīs aizdevumu. Nu jau pagājusi nedēļa un neatbild uz e.pastiem. Liekas jau ka dirsējs vien ir! Likās jau dīvaini tas, ka nevajadzēja nekādu līgumu parakstīt. Smieklīgi, bet stulbi ka tā cilvēkus apčakarē. No tā viena centa nabaga nepalikšu, bet novēlu viņam ne to vieglāko, ka šitā apčakarē cilvēkus!

G gatiskalns 12.01.2015

ka var vispaar BEZ LIGUMA Kaut ko piedavat??? tur tak jabut RIKTIGI DIBILAM LAI NO-TICETU, ka tas nav UZKASIENS KARTIIGS?!!!