R Raitis99 24.01.2013

Nezinu, cik tur vina godiga varetu but.Jo, cik es esmu meklejis privatu aizdeveju, tad bez rezultatiem.Jo, man liekas tadu godigu un nopietnu privat aizdeveju, interneta gruti atrast.tikpat kaa neiespejami.

N nenis 24.01.2013

Nekādā gadījumā nekādu naudu viņai nemaksājiet, viņa paprasa priekšapmaksu, bet pēc tam stāsta visādas pasaciņas par to, ka kavējas ar aizdevumu utt, Arī naudu atpakaļ no viņas nesaņemsiet.

N nenis 24.01.2013

Nekādā gadījumā neticiet viņai. Ļoti liela krāpniece. Sastāstīs nezinko.

S sils2012 24.01.2013

Mulki-kad jus beidzot apjegsiet-kadi pie velna privati aizdeveji, ko jus smidinat cilvekus?? Kurs normals cilveks reklamesies, ka vinam ir nauda?? Tada valsti ka Latvija??? Un kurs normals cilveks to sodien aizdod- pieciti sodien kadam hren uzprasisi!! Kadas ir garantijas, ka tu to naudu busi spejigs atdot- ak tev ir darbs, patstavigi ienakumi utt-un ja rit tev parbrauc pari trmavajs jeb LKW- ko tad daris aizdevejs?? Padomajiet par to-un beidziet naudet-nevajadzeja sagrabties tajos treknajos, ka tagad sausini uz ielas jagruz!! Pasi vainigi!!

Ja gribat aiznemties, brauciet uz Austriju, pastradajiet seit 3 menesus, tad mos i bankas apzelosies un iedos 500 eur paterinam!!D Tik neaizmirstiet panemt lidzi 3000 eur dzivokla irei(ka depozitam), 500eur menesa maksa, un labu vacu valodu!!!

Atta!

K klukste 25.01.2013

viņa pati naudu neizdod, bet it kā palīdz nokārtot aizdevumu bankā.

K klukste 25.01.2013

viņa pati naudu neaizdod, bet it kā palīdz nokārtot bankā

N nenis 25.01.2013

Nu bet viņa jau neko nekārto, tikai savāc naudu un saka ka banka aiztur to kredītu. Ka tūlīt būs un būs un nekā