Kredīts - kredits

Veletos zinat jusu domas par tadam epasta adresem kuras piedava kreditu - [slēpt]@accountant.com jeb Andris Feofilovs . Ka ari par adresi [slēpt]@mail.com jeb Aleksandrs Polakovs . Vai kadam ir bijusas darisanas ar siem cilvekiem . Man liekas ka vini tikai savac informaciju par cilveku un uz cita varda pasi sev karto kreditus . Kadas jusu domas ? Var but pat ka tas ir viens un tas pats cilveks jo vestules ir loti vienadas .

R

V VasilijsSinaļskis 10.11.2011

nu ta beidzot kāds arī sācis domāt !? Protams, ka tie ir afēristi, paprasīs mistisku priekšapmaksu un pazudīs zilajās tālēs.
Paprasi lai komisijas maksu norēķina no tavas prasītas summas un tad redzēsi kāda būs atbilde, sāks tielēties.

H Haralds 10.11.2011

Prieks redzeet, ka cilveeks sakumaa padomaa.Visi sie aizdevuma
piedaavajumi sudziibaas Lv ir krapnieciski.Vini megina dabuut
komisijas naudu, vai pases kopiju, lai uzpases kopijas pamata caur
pazinaam bankaa pasi dabuutu krediitu kuru atdot vajadzeetu Tev.

P parastais 10.11.2011

... bet visjocigakais ir tas ka to prieksapmaksu vini neprasa, varbut patiesam viniem ir vajadziga tikai informacija ?

H Haralds 10.11.2011

Padomaa prieks kam viniem vajadziiga informaacija.Vini ar labdariibu
nenodarbojas.Vini iesaaks nevainiigi-vaards, uzvaards, dzimsanas
gadsu.t.t.veelaak piedaavaas satikties un pateiks-steidzami vajadziga
pases kopija, lai Tu peec stundas dabuutu naudu.Ar pases kopiju vai
pasi vini pazudiis, un citaa vietaa panems krediitu.Sheemu kaa otru
apcakareet ir daudz.Svesas problemas vini nerisinaas viniem savu
pietiek.Neiekriiti.

Redz par tavejim"investoriem" jau raksta citi, Feofilovs Polakavs un
citi vairs nemegina nokaast simtus latu, bet apmierinaas ar pieciisiem.