Kredīts - Krapnieki

Bija nepieciesams aiznemties lielaku naudas summu . Ieliku ss.lv un zip.lv sludinajumus, un pec kada laika man atsaucas cilveks laikam (Aleksandrs), zvanija no numura kuru nevar redzet un teica lai uztaisu bankas kontu Latvijas Krajbanka un teica lai nosaucu internetbankas klienta numuru utt. Ari tada veida krapj . Kam ta ir bijis un ko dariit ?

J

A Aivars 23.07.2010

izklausās viss ok. Galvenais neaizmirsti viņiem pa pastu nosūtīt savu bankas karti un pinkodu. Lai pavisam būtu drošs, nosūti arī pasi. Kā garantu vari arī aploksnē nosūtīt viņiem 200LVL, kurus viņi pārskaitīs Tev atpakaļ, kad maksājumu būsi sedzis.

L L 23.07.2010

Tādā veidā jau sen krāpnieki uzdarbojās.Ja jau tāda muļķība ir izdarīta, ieprikeš minētajai personai ibankas dati ir nosūtīti, bloķē bankā ibanku un uz policiju prom.
Vakar tas idiņš man arī zvanīja, un stāstīja, ka caur to ibanku kredītvēsturi skatīsies:DD Te nu jau pat zirgam jāsmejās! :D

L lili 25.07.2010

Jā šajā muļķu zemē muļķu ir vēl daudz!
Kā var apskatīt ibankā kredītvēsturi? Pastāstiet man, speciālistam, kurš bankā strādā 16 gadus un pa šo laiku nezinu kā to var izdarīt!!!

Z Zane 27.07.2010

Es arī saskāros ar šiem krāpniekiem!!! Starpcitu, šeit pat sūdzībās.lv viņi maskējušies sevi reklamē!!!

Z Zane 27.07.2010

Lūk, šis pusis maskējas kā kreditdevējs un arī prasa, lai atver kontu krājbankā, lai "pārbaudītu" kredītvēsturi!!! un lūk, ko viņš raksta tepat, 2.lapas talāk!! :
PĀRSTEIDZ NAIVUMS UN LĒTTICĪBA UZĶEROTIES UZ LĒTIEM TRIKIEM.BŪTĪBĀ ŠIE KRĀPNIEKI JUMS STĀSTA TIKAI TO, KO PAŠI VĒLATIES DZIRDĒT, BET, KAD TIEK PATEIKTS ATKLĀTI, KA AIZDEVUMS JUMS NEPIENĀKAS, JO NAV PIERĀDĀMU IENĀKUMU, ATKAL TIEK RAKSTĪTAS SŪDZĪBAS PAR SLIKTAJIEM, NEIEJŪTĪGAJIEM AIZDEVĒJIEM.KAD, BEIDZOT KĻŪS SKAIDRS, KA AIZDEVĒJS VĒLAS SAŅEMT NAUDU AR PEĻŅU, TĀPĒC, VIENNOZĪMĪGI NODROŠINĀSIES AR ĶĪLU, VAI PIEPRASĪS CITU GARANTIJU.AR MARAZMU ROBEŽOJAS LŪGUMS AIZDOT NAUDU CITU PARĀDSAISTĪBU SEGŠANAI.AR PRIEKŠAPMAKSĀM JŪS PĒRKAT SEV CERĪBAS, KAMĒR RIT «NOFORMĒŠANAS« PROCESS, IR CERĪBA, UZLABOJAS GARASTĀVOKLIS.TAD, KĀDĀ BRĪDĪ CERĪBA ZŪD.NEKAS!VĒL TIK DAUDZIEM IR KAM MAKSĀT.TĀ KĀ UZSKATIET, KA TĀ IR MAKSA PSIHOANALĪTIĶIM.DĀRGIE, TAUTIEŠI!AIXŅEMIETIES ATBILDĪGI!
Komentēja: KredĪtdevĒjs 05-05-2010 [nosūtīt e-pastu]

A AD.LV 18.08.2010