www.sudzibas.lv Kredīts Epasta Krāpnieki

Kredīts - Epasta Krāpnieki

Te laikam ir jāsmejas par krāpnieku stulbumu. Man šodien uz epastu atsūtīta vēstule, kurā rakstīts:

Citējot ZENITH SCOTLAND BANK UK LTD :

Labrīt / Sir / Madam
Attiecībā uz labu visiem iedzīvotājiem, es esmu ar nosaukumu Britney Collins, finanšu aģenta ZENITH ZENITH BANKAS SCOTLAND UK LTD ® ® Mums ir reģistrētas, uzticamību un bankas sertifikātu (aizdevuma aizdevumu uzņēmumam) un atrodas Apvienotā Karaliste, kas ir vērsta uz izjūtu lielu laimi un emocijas, ka cilvēki vēlas, vai vajadzība satisfiers.
Mēs sniegt finansiālu palīdzību tiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās, un tiem, kam nepieciešami kredīti uzlabot vai pielāgot mazo uzņēmumu līmenī. Mēs dodam kredītu procentu likme ir 3% un mūsu pārejas izmaksas ir ļoti lēti un pieejamu, ir straujāk, jo tie dod mums drošību, lai nodrošinātu, ka katra klienta panākumus šajā cienījamā kompānija saņem tās rokās laikā. Jūs varat sazināties ar mums pa
e-pasts: [slēpt]@hotmail.co.uk

* Auto Kredīti
* Parāda konsolidāciju
* Business Aizdevumi
* Personas Aizdevumi

Aizpildiet pieteikuma veidlapu, ja jūs interesē
Pilna Namein:
Nodarbošanās:
Kredīta summa, kas nepieciešama:
Aizdevuma ilgums:
Aizdevuma mērķis:

(Nav īpašu drošības un nav kredīta pārbaude, 100% garantēta!)
Cerams, ka ļauj man, lai kalpotu jums.
Iespēja tiek dota tiem, kuriem nepieciešama un to var izmantot, lai ņemtu jūsu iespēja tagad un risināt savas finansiālās problēmas.
Sirsnīgi
Britney Collins
ZENITH BANKAS SCOTLAND UK LTD ®
Drošība un uzticība ir mūsu mērķis

Rodas kaudzēm jautājumu, bet ikviens apjēgtu ka tie ir paši stulbākie krāpnieki.
Jautājums Nr. 1: Kāda velna pēc Lielbritānijas banka interesētos par mūsu iedzīvotājiem un tieši mums dotu kredītu?
Jautājums Nr. 2: Kāpēc Banka, kas ir noteikti ir prestiža, izmantotu parastu epasta pakalpojuma sniedzošu firmu ja paša Banka var izveidot savu epastu bez problēmām ( runa iet par to @hotmail.co.uk)?
Jautājums Nr. 3: Ja tā tiešām ir banka, tad kāpēc viņi izmanto Google tulkotāju, lai tai vietā izmantotu vai nu savu Angļu valodu vai arī sertificēta tulkotāja pakalpojumus?
Jautājums Nr. 4: Ja neskatās uz to visu tik un tā rodas jautājums, kāpēc mums būtu jāsūta uz epastu savus datus lai dabūtu kredītu, vai tad viņi nevar izvietot nelielu filiāli šeit Latvijā?

Vienkārši sakot uzmanīgi lasiet katru epastu un negādā gadījumā neatsaucaties uz krāpnieku epastiem.

I ivars 21.01.2011

Bet, ja nu tas tā nav un vienkārši mums dodas vēl viena iespēja?!

I ivars 21.01.2011

3% priekš lielvalstu bankas - tā ir peļņa, ja klientu ir vairums! Bet mūsu pašu lobētajam banku vairumam 3% ir par maz un tāpēc tie sasniedz neareālu procentu likmes. Vai jums tā neliekās, cienijamie ?

B Bosss 13.02.2011

lieliskas iespejaa tikt pie 50 $ ko un turpinat pelnit naudu pokeri.
Nedomaju ka tas var buut tik vienkarsi, bet tomer bija . si majas lapa dod iespeju saņemt starta kapitalu pokeri neinvestejot nevienu santīmu un pat neregistrejot nekadas kredītkartes utt. Vienkarsi.
http://www.pokerstrategy.com/uTF8U9 pieregistrejies izpildi nelielu testu un sanjem naudu jebkura sev izvekletaja online pokeri. Ja netiekat gala ar atbildem, te ir vienas derīgas atbildes, liekas ka jautajumi tur ljoti biezi sakrit. http://www.gign.lv/forum/topic/48380-pokerstrategy-50-quiz-atbildes/

Z Zinaida 13.02.2011

Odni mo6enniki !Lohotron za lohotronom!

A Agnese 27.04.2011

Man arī bija tam līdzīgs e-pasts atsūtīts, tikai krieviski