www.sudzibas.lv Krediti informācijai par ferratum

Krediti - informācijai par ferratum

Čau , te no Liepājas: par FERRATUM - varu pateikt, ka salīdzinot ar citiem sīkajiem ātrajiem kreditiem, kuri man ir pa (150+jau %), Maksims no šīs kompānijas tiešām neterorizē mani un manu ģimeni , bet vienkārši ļauj norekināties cik ir naudiņas mēnesī, protams % paliek, bet ne tā kā GREEN kredits (no 300Ls+nenormālie % uzauga par 1 mēnesi)- pieprasa 152 latus mēnesī (jo ir jau %) un nekā citādi, kaut vai karies augšā, vai arī 7 mēnešus pa 95.Ls. Redz ka nevar šomēnes pagarina't un tad domā ka būs 1652.lati vai 95 lati uzreiz..Vai nav jocīgi-cilvēks grib maksāt nebēguļo, bet neļauj - nedod iespēju it kā viņi būtu nabagi? Kāda loģika..

K

D DeuX 14.02.2013

Šeit jau laikam ir simtiem tēmas par šo visu un kā jārīkojas. Neslinko, pameklē.