www.sudzibas.lv Krediti Uzdarbojas aferists -piedāvā kredītu

Krediti - Uzdarbojas aferists -piedāvā kredītu

Labdien!
Gribu bridinat cilvēkus , kas meklē kredītus, lai neuzķeras uz vienu aferistu, kas cenšas izvilināt un iegut visus personas datus , it ka piedavajot Jums kreditu no sevis, tikai vinam esot japarbauda Jūsu kredītvēsture visās parādu piedzinas kompanijas, vai jūs neesat paradnieks, un tiklīdz ir dabūjis jūsu internetbankas datus ar internetbankas palidzibu , cenšas uz Jūsu vardu paņemt atros kreditus un tos talak parskaitit uz savu kontu.
Viņš ir jauns puisis ar ļoti piemiligu balsi, un zvans tiek izdarits no Bites numura 27634032. Savus upurus viņš atrod caur sludinājumu portāliem, ja kāds kas vēlas ņemt kredītu.

Z

Nekad neuzticaties anonīmiem naudas aizdevējiem! Ja ir nepieciešama palīdzība aizņemoties, padomi un ieteikumi, labs resurs ir profils Kredītņēmēja palīgs sociālajos tīklos facebook.com un draugiem.lv

O onlinekreditlv 19.09.2012

Ir jābut uzmanīgiem bet runājot par kredītiem ir forša firma kur pats ņēmu www.onlinekredit.lv labs servis rūpīga attieksme pret darbu formē visu pa e-pastu un pastu.

D dianciks1993 01.11.2013

ir vēl viens afērists, kurš piedāvā kredītus, bet cenšas iegūt internetbankas datus. viņa numurs-20332962. bet drošvien viņš tos numurus uzreiz nomaina ja kas nesanāk. arii jauns vīrietis, bet šis tadu leenu, nemīliigu balsi...

D dianciks1993 01.11.2013

man arii gadiijās ka gandrīiz izkrāpa jauns vīrietis -20332962, bet gan jau tos numurus maina biežāk kā zeķes. leens balss temps.tada pretiiga balss kā nodzerta būtu

J janko2013 03.01.2014

mani tiesi tas pats ar to nr. sodien meginaja apkrapt bet nu jau cerams policija uz peedaam buus :) 20332962 vina nr