Krediti - aizdevumi

Vai kāds ir saskāries kredīta sakarā ar E-pastu [slēpt]@inbox.lv?Sākumā prasa 15 latus pārsūtīt Oskaram Matvejenko, kad saņem pēc kādas dienas saka, ka vajagot vēl 10 latus, tie jāsūta Ilonai Matvejenko.Naudu sola dienas laikā nu jau 3 nedēļas pagājušas, visādi atrunājas, ka aizdevēji mainās, tad naudas limits aprīlim beidzies jāgaida maija vidus.

D

M moisha 04.05.2011

labāk man tos pacmit latus atdotu, tu vismaz zinātu, ka nauda ieguldīta alkohola industrijā. i galvenais bez kādas krāpšanās

D Daniels 04.05.2011

Neesiet tik māņticīgi, pirmām kārtām skatāties uz doto e-pasta adresi, tas tak ir parastais cilvēks ar viltotu pastkastīti. Nav nedz rekvizīti kas apstiprina šo personu un to darbības veidu, nekā.. Tīrāka krāpšana!

č Čoms 04.05.2011

Ieteiktu visiem lētticīgajiem dibināt politisku partiju ar nosaukumu "Laimes lāča meklējumos". Domāju, ka nākošajās saeimas vēlēšanās 51% balsu būtu garantēts!

. ... 04.05.2011

Dace, Tu esi apčakarēta. Saproti- ap-ča-ka-rē-ta!

M Māris 04.05.2011

kas ir tavs e-pasts? es tev ari gribetu piedavat kreditu :))))) bet nopietni, nevar taksh tik klaji uzkerties uz mahinatoriem... vai tomer var?

J Juris 05.05.2011

Ja aizdod naudu vajag noslēgt aizdevuma līgumu un nokopēt aizņēmēja pasi un tad jau var runāt savādāk!

E Erps 07.05.2011

Šitiem "pseido" kredītdevējiem izdomas netrūkst.
Dacīte sableķo 15Ls, šie paštuko... par maz, paprasa vēl 10... un Dacīte atkal samaksā :)))
Pilnīgs blondīņu šovs :)))
Dacīt, vai tiešām nemaz nav prāta?
Iedomājies jebkuru banku, JEBKURU banku LV!
NEVIENA neprasa kaut kādu mistisku naudu par kredītu!
Banka izvērtē dot vai nedot tev kredītu un sniedz vienu no 2 atbildēm: Jā vai Nē un tas neko nemaksā!
Kāda vēl priekšapmaksa!!!
Nu tik daudz tak var saprast pat blondīne, kā arī visām kredītiestādēm ir jābūt licencēm, kas ļauj ar to nodarboties, un neviena REĀLA kredītiestāde neizmanto bezpersonisku inbox. pasta kastīti :)))
Tad jau labak kā Buratīno, noroc kādu Latiņu un ceri, ka izaugs naudas koks :)))

M Muļķe 26.05.2011

Nekādā gadījumā nesūtiet viņai ne priekšapmaksu, ne naudu it kā kaut kādam mistiskam juristam. Paliksiet ar garu degunu. Krāpniece!!! Nesadarbojieties ne ar Jūļiem un Lienēm Purgalēm. Krāpnieku kantoris. Iemaksāto naudu neatdos!

J JOHNMARK 12.08.2011

Es esmu Mr.judge labi zināms, tiesiskās un akreditētas augļotājs.
Es aizņemties naudu, lai iedzīvotājiem un uzņēmumiem nepieciešama finansiāla palīdzība.
Vai jums ir slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, ​​veikt rēķinu apmaksu? Ļaujiet man
izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka es palīdzētu saņēmējām uzticami kā
Es būšu laimīgs sniegt aizdevumu ar 3% likmi.
Es ceru, kas ļauj man būt jums pakalpojumu. Jūs varat sazināties ar mani
pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com

E Eva 13.10.2011

Man ari bij darsana ar to Purgali lieni, es gaidiju 2 menesus bet man pieskira aizdevumu 1600ls, tapec uzskatu ka i jabut pacietigiem un jagaiga, nevis jakrit panika, pietam ja piesakaties uz maksas pakalpojumuu jaapzinas ka maksas neatgriez

I ilze 13.10.2011

Taisāt sev pašreklāmu, ja???

C Cilvēksmīļais 13.10.2011

Man ar viņiem - [slēpt]@inbox.lv- visādi iet. Tagad jau visi gudri - nevajag sūtīt priekšapmaksas-, bet kur Jūs bijāt pirms gada? Kļūdās jau visi. No labas dzīves neviens neaizņemas. Žēl, ka mūsu mazajā Latvijā ir tik daudz blēžu un krāpnieku, ka iznāk vilties cilvēkos, ka mēs, cilvēki, domājam tikai par savi, kā raust un raust, bet bieži pat nepamanām, ka līdzcilvēkam ir problēmas, ka varbūt tieši Tu vari palīdzēt viņam atrisināt tās. Protams, ir viegli zākaties, gudri spriest, it kā jau ar Tevi viss ir 100% kārtībā, Tu nekad nekļūdies, nedari muļķības. Anonīmi ņirgāties ir viegli, bet kā tas cilvēks jūtas pēc tam? Ja raksta šeit, tad vēlas saņemt palīdzību vai izsūdzēt savu sāpi. Arī es esmu izdarījis muļķību, aizsūtījis iepriekšminētajām personām naudu, bet naudu neesmu saņēmis. Ko man tagad darīt? Saprotu, ka esmu izdarījis kārtējo muļķību, bet, ja ūdens smeļas mutē, ko tad? Bankas jau tikai tagad ir atsākušas kreditēšanu, bet labi atcerieties, kā bija pirms tam? Daudzi ņem kredītu vienīgajam dzīvoklim un vienīgajai mašīnai, septiņreiz nomēra un vienreiz nogriež.

R Roberts,Brown 13.10.2011

Jums ir nepieciešams kredīts? Mēs piedāvājam iespējamu risinājumu, lai
Sadarbība un institūciju nepieciešama finansiāla palīdzība. [slēpt]@gmail.com lai viegli un pieejamu aizdevumu 3% gadā.

Laipni lūgti mūsu finanšu priekšlikumu.

Ar cieņu,
Roberts, Brown

J John Mark 22.01.2012

Es esmu Mr.judge labi zināms, tiesiskās un akreditētas augļotājs.
izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka es palīdzētu saņēmējām uzticami kā
Es būšu laimīgs sniegt aizdevumu ar 3% likmi.
Es ceru, kas ļauj man būt jums pakalpojumu. Jūs varat sazināties ar mani
pa e-pastu: [slēpt]@ymail.com

C charles.t.loanfirm 15.01.2015

Uzmanību !!!
Mr Dr. Charles ir atkal atpakaļ, Man ka Dievs izmanto, lai svētītu cilvēkus finansiāli, kas ir izmisīgi nepieciešama finanšu, viņš ir šeit, lai mainītu savu dzīvi vēlreiz. Es padomu jūs pasteidzies tagad, un saņēma savu vieglu naudu ar tikai 2% savu stāstu mainīsies no nabadzības uz bagātību. 100% garantija.

Vai jums nepieciešama steidzama finansiālā atbalsta, un nav kur vērsties?

Vai jums ir nepieciešams finansējums, lai veicinātu savu biznesu un Jums ir pagriezts uz leju pa daudzām bankām, jo augstas procentu likmes un vērtspapīriem?

Vai jūs meklējat veidu, kā sakopt savas finanses, paplašināt savu uzņēmējdarbību, nomaksātu parādus, vai kādu remontu vai nomainīt savu auto?

Redzēt ne tālāk, ar garantēto finansējumu no Charles Finanšu Company, jūs varat ātri nodot savus plānus darbībā.

Jūsu priekšrocības:

* Veikt vismaz 2, 000.00 eiro līdz maksimāli 100 miljoni eiro

* Affordable fiksētu ikmēneša maksājumus par laiku, kamēr jūsu finanses

* Maksājumu robežās 1 - 30 gadiem un tikai 2% procentu likmi

* Ātra un droša tiešsaistes pieteikšanās procesu.

Tātad, vai jūs meklējat nelielu finansējumu, vidēja finansēs vai lielu finansējumu, pieņemt lēmumu par jūsu pieteikumu, un sāktu jūsu plāniem.

Sūtiet mums savu personisko informāciju:

Jūsu Pilns nosaukums:
Vai Jūs Applied Pirms:
finanses summu, kas nepieciešama:
finanses ilgums:
Mērķis finansēm:

Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi: [slēpt]@hotmail.com

Mr. Dr. Charles
informācijas darbinieks

G Gulbenietis 08.12.2021

Kur tie pimp*agalvas tik daudz parādās ar tulkotājiem krāpnieku tekstiem?