www.sudzibas.lv Kravasbuss.lv / pārcelšanās serviss Čeka neizsniegšana / samaksas paaugstināšana

Kravasbuss.lv / pārcelšanās serviss - Čeka neizsniegšana / samaksas paaugstināšana

Sazvanot pa telefonu un norezervējot kravasbuss.lv transportu tika norunāts konkrētā dienā konkrēts laiks un cena 12 ls stundā par pakalpojumu. Pirmkārt, transports ieradās ar 40 minūšu nokavēšanos. Otrkārt, pēc 3 stundām tika pieprasīti 60 ls (runāto 36 ls vietā) . Treškārt, pēc lūguma pēc rēķina/čeka, tika paziņots, ka to nav iespējams dabūt. Lieki piebilst, ka netika ievēroti satiksmes noteikumi transportēšanas no punkta a uz punktu b laikā.

Lūdzu neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus un nerekomendējiet to arī citiem. Tā ir necienīga attieksme pret klientu.

I

G GANKSTERIS 02.12.2011

VAJADZES IESAISTIT NARKO BIZNESA. LABI VEL KA PASU NEIZDRAZA. LABRAT TEV PALIDZETU JA JAU TEV TA VAR PRASIT PRASIT CIK GRIBI????????????

A Aivars Dergačs 03.12.2011

Tieši uz cerību šādi saņemt paaugstinātu samaksu jau arī ir balstīta viņu "zemo" cenu politika. Ja vienmēr butu jāstrādā saskaņā ar tām cenām, kuras norunātas, tad tas kantoris jau sen būtu maksātnespējīgs. Allaž tiek izdomāti iemesli, lai paņemtu vairāk nekā nolīgts. Tad bijis jāpārved par vienu tukšu atviktni vairāk, nekā bijis paredzēts, tad nogādes adrese bijusi par 200m tālāk nekā domāts, tad klienta dzīvoklī sliekšņi par augstiem - krāvējiem bijis par augstu kājas jācilā ...

A Ainārs 18.03.2012

Šis gadījums ir viens no tiem kad šo klientu kategoriju neviens nekad neapmierinās.
īstenībā šeit bij tā...jā patiešām transports kavējās jo šī Inga nebij pareizi nosaukusi adresi, zvanot viņai uz telefonu sazvanīt viņu arī nevarēja lai precizētu adresi, kad beidzot viņa atzvanīja un tika noskaidrota pareiza adrese tur arī savācās tās 40 min. Pēc tam kad atradām šo adresi mūs sagaidīja kaut kāds Angļu valodā runāhjošs vīrietis, kurš kā izrādījās bij tās Ingas draugs...nu lūk parādīja kur jāpiebrauc ar transportu un varēja sākties iekraušanas darbi, bet nav kas krauj, ko nu Anglis brīnijās, par cik braucām pa taisno no iepriekšējā pasūtījuma līdzi bij arī krāvēji nu tad tika piedāvāts ka mēs palīdzēsim sakraut ...cik nu pratām angļu mēlē pateikt tad pateicām ka par šo darbu būs jāpiiemaksā...nu mašīna ir uzkrauta esam gatavi braukt uz citu noliktavu un izkraut, bet Anglim nav ar ko braukt, sacija ka iešot uz sabiedrisko un braukšot uz turieni, nu mēs labu gribēdami paši ielēcām augstajā būdā un Anglis piesēdās blakus šoferim...esam galā nu protams ka viens viņš izkraut arī nevarēja nu protams ka mēs palīdzējām iizkraut...finālā pagāja apm. 3st., un tika paprasīts 60ls, tas ir 36 ls par transportu un 24 ls par krāvēju pakalpojumu, četru cilvēku darbs šeit aizņēma 1, 5 st. krāvēja maksa stundā ir 5ls, paņēmām pat mazāk.

un čeku mums neviens nav prasījis, ja to vajadzētu tad šoferis vienmēr to izraksta.

Lūk kur ir īstenība ...es nesaprotu ar ko šie cilvēki domā ka raksta šādas muļķības internetā, tā visdrīzāk ir skaudība un tādus cilvēkus sauc par kretīniem.

Inga ceru ka dzīve tevi sodīs par šiem meliem...

Ужасно медленно!!! Парни реально работают на часовую ставку и не шевелятся.

Не советую обращаться в эту организацию. Сборка мебели крайне не профессиональная. Все происходит очень медленно, создаётся впечатление что сотрудники впервые видят чертежи и мебель.
НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕЛЬЗЯ ОБРАЩЯТЬСЯ В ЭТУ КОМПАНИЮ!