Krāpšana - krāpšana

KRĀPNIECE!!!AIJA GAILE!!!PK.150489-12802
Mīļās meitenes!gribu, lai zinat, ka ir krāpniece, kas prasa priekšapmaksu, bet preci nesūta...KRĀPNIECE!!!LŪK DATI; LV60HABA0551029544070 AIJA GAILE 150489-12802;Nesūtiet naudu, iekritīsiet kā es!!!Lūk pagaidam vēl adresīte, un zip.lv sludinājums!!!
Adrese; http://foto.inbox.lv/pg55/17-02-2011
Sludinājums; http://www.zip.lv/show/?i=1567876
E-pasta adrese: [slēpt]@inbox.lv
Varbūt vēl kāds apkrāptais, kopā varam iet uz policiju, rakstīt sūdzību!!!

E

E Esesesseseseseses 04.03.2011

Nu ne pirmo reizi jau tā Aija Gaile te paspīd!

T ToEsesesseseseseses 04.03.2011

Vai tad to Gaili reizi par visām reizēm nevar izpetušīt?

D didii 04.03.2011

vai nav Alina Gaile???ir tada Alina Gaile, toc zinu un taa ar kraapjas

V vasja 04.03.2011

a autoram nav bail ka pasu pie atbildibas saukt var par personas datu publiskosanu?

T ToVasja 04.03.2011

Tautai taču savi varoņi ir jāzina.Mūsu valstī taču tā ir pieņemts, ka lielie zagļi sēž augstos amatos, varbūt nākošajās vēlēšanās šī pati Gaile kandidēs uz kādu no ministru krēsliem, tad visa tauta varēs atpazīt, un droši par viņu balsot, jo, kas ir sazagušies, tie vairāk nezags.

T ToVasja 04.03.2011

Vasja, bet tu pats zini, ka pēc tevis uzrakstītā, tevi var saukt pie atbildības par personas iebiedēšanu vai šantāžu?

V vasja 04.03.2011

a es kadu iebiedu?

T ToVasja 04.03.2011

Kad šī Gaileņu dinastija nāks pie varas, tev nāksies dziedāt pavisam citu dziesmu.

G Guga 05.03.2011

Mīļa saule uzmanies ar personas datu publiskošanu, es meitenes vietā rīkotos savādak, un vēl pati par personas datu publiskošanu dabūtu trūkties!!! Tā kā mīļie uzmanīgāk ar šīm lietām.

K kri 05.03.2011

piekritu gugai, par krapniekiem vajag zinot pet datu pubiskosana pa traku, pat tautas skaititajus jau njem pie dziesmas:D a par datu publiskosanu, var dabut lielu naudas sodu vai pat realu ieslodzijumu

L lili 06.03.2011

vsjo praviljno sdelala 4to napisala dannije!pustj ljudi znajut!!!

T ToLili 06.03.2011

Nu bet ja dauņu valstī ir dauņu likumi, ko tad?

A andrejs 07.03.2011

Šito mauku aiju gaili taču vispār vajadzētu nosist!!!

V Vistiņa 07.03.2011

Gaiļus zupas katlā!

L Lauma 08.03.2011

man ar nepatikama situacija sanaca, bet nu naudinu paprasiju atpakal un taj pat mirkli bij atpakal atskaitiita.

. ............ 08.03.2011

tut ponapisatj mozhno mnogo vsego, a kak vsjo bilo na samom dele ne izvestno...

M mārtiņš 08.03.2011

Egii...luudzu atrakstiet uz manu e-pastu [slēpt]@inbox.lv steidzami ar jums parunāšu:)

D didii 09.03.2011

nezinu es ko neto skatos, bet nu taj profila ir cits uzvards un p.k. pirmaa dala arii netaada...

A apkrāptā 10.03.2011

Lūdzu, metamies kopā, taisām sižetu, sniedzam iesniegumu tiesā! Tas nav nekas sarežģīts! Noziegumi jāatklāj!

A Ann 18.03.2012

Tas ir vinas foto no facebookaa