www.sudzibas.lv Krāpšana Igors Volodkins

Krāpšana - Igors Volodkins

Sia ,,Būvekons Alianse,, priekšnieks attēlā redzamais Igors Volodkins ir krāpnieks. Visos objektos pie viņa strādājošiem stradniekiem nemaksā algas vienkārši sev tas iebāž kabatā. Visi kas tiek pieņemti darbā tiek nodarbināti bez darba līgumiem,lai nebūtu pierādījumu pret viņu! Ja pats darbinieks piereģistrējas elektroniski VID par algas nodokļu grāmatiņu,ka strādā pie Volodkina Sia ,,Būvekons Alianse,, ,tad Volodkins liek darbiniekam šo gramatiņu izņemt,lai varētu turpināt tālāk šmaukt. Starp citu cik Volodkinam ir bijuši būvniecības objekti,tad nevienā objektā viņš darbu nepaveic līdz galam,jo nemaksā strādniekiem. Un viņš vienkārši pamet šos objektus. Esiet uzmanīgi no Volodkina,lai saktu pie viņa strādāt piesolīs jums zelta kalnus,bet patiesībā iekulsities tikai parādos un gūsiet rūgtu pieredzi. Attēlā varat redzēt Igora Volodkina foto.