www.sudzibas.lv Krāpnieks Neuzticams biznesa partneris

AtrisinātaKrāpnieks - Neuzticams biznesa partneris

Esiet uzmanīgi sadarbojoties ar krapnieku. Cilvēks stāsta pasakas, ka grib strādāt un sadarboties, taču, kad viņam pakalpojums ir sniegts, sākas atrunas uz problēmām un tad pazūd nenorēķinoties!!! Zvanot, atruna ir aizņemtība un aicinājums sūtīt SMS, bet uz SMS atbildes nav un cik noprotu arī nebūs!!!
Ceru, ka pats personiski šo izlasīsi!!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jurčiks888 31.10.2016

Esam atrisinājuši savu strīdu.

J

A Assdasd 12.02.2018
Žīdiete

Nopelnīja 100 000 ls treknajos gados pārdodod zemi. Tagad visiem stāsta ka nav naudas un diedelē no citiem. Bērniem pat neko neiedeva ne juridiski neko nenoformēja , pat santīmus neiedevusi saviem radiniekiem. Mob.t. 29583674.

Aigars31 22.02.2018
attieksme

ļoti gaidu morālo kompensāciju 400 miljonu eiro apmērā.. nevajadzētu būt grūti saprast..ja ir t;adas problēmas saprast girežaties smago problēmu saprast centrā..
trūkst nedaudz zelta .. kāds izstrādājums kuru es nosaucu par ļaunuma sakni..