www.sudzibas.lv KRĀJBANKA KRĀjbankas kredīti!!

KRĀJBANKA - KRĀjbankas kredīti!!

Kas būs ar kredītiem kas ņemti KRĀJBANKĀ??Zvanīju ;sodie uz banku, un man pazinoja, ka nekādas iemaksas netiek veiktas šobrīt, respektivi kredītu apmaksāt šobrīd nevaru!!Pēc tam viņi vienā mēnesī novilks pa divām reizēm, un vēl soda naudu uzliks, paši savas vainas dēļ!!!MURGS KAUT KĀDS!!

K

F Fasists 22.11.2011

TA KA KRAJBANKA MAN PARADA VARI ATDOT MAN.

L Laine 22.11.2011

Jā, ne tu iens tā vari teikt!

L Laine 22.11.2011

Tiešām, kas būs ar paņemtajiem kredītiem šajā bankā?

T Točno 22.11.2011

Točno šie jau gatavojoties izdalīt ieziepētus striķīšus visiem kredīta ņēmējiem.

L Laine 22.11.2011

ķipa kam tagad jāmaksā, lai nebutu [ēc tam, nenormālie paradi bankai?!

F Fasists 22.11.2011

KADU VAJAG UPURET. PAZUDA VIENS ADVOKATS...

T Točno 22.11.2011

Vienīgais, kam jūs tagad varat maksāt-apbedīšanas birojiem un mācītājam, lai jūs ar godu kaut apbedī.

Z Zane 23.11.2011

Ja Jums uzrēķina līgumsodu par to, ka banka nebija spējīga pieņemt Jūsu maksājumu, tad Jums to vajag apstrīdēt, jo iestājās nepārvaramas varas apstāklis, kuru Jūs nevarējāt ietekmēt. Vajadzētu gan palasīt līgumā, kā Jums pareizi jārīkojas. Drīzāk jau rakstiski jāinformē banka par to, lai tā pieņem Jūsu naudu. Atcerieties to, ka, ja visu būsit rakstiski kārtojusi, tad Jums vēlāk būs pierādījumi, bet, ja mutiski runāsit, tad pierādījumu nebūs un varēs pieņemt, ka pati vilcinājāties ar samaksu.