www.sudzibas.lv KRĀJBANKA Komisija maksa - 65% no summas

KRĀJBANKA - Komisija maksa - 65% no summas

Lūdzu izziņu uzņēmumu reģistrā, cena 2 lati. Turpat operāciju zālē ir Latvijas krājbankas kase. Iedevu 5 latus, un gaidīju savui trīnīti, bet kasiere izdeva tikai latu 70. Un paskaidroja, ka viņi ņem komisiju 1 lats 30 sant., respektīvi, 65% no summas!
Itkā sīkums, bet dienā tur apgrozās tūkstoši! 65% ir izcila peļņa divās minūtēs par ļoti vienkāršu operāciju.
Varbūt nepietiekami izprotu banku darba stilu un nezinu, kur ir robeža starp biznesu un krāpšanu.
Un ir jau grūti sadūšoties un iet uz kādu normālu banku tik mazas summas dēļ. Visi maksā. Banka pelna.
Tomēr apņāmossavā mūžā Krājbanku nekad vairs neizmantot...

A Anna 06.04.2009

Labdien, Es personīgi maksāju reķinus un citus maksajumus INTERNET BANKĀ, komissija maksa ļoti zema!
Iesaku pariet uz šādus reķinu apmaksas veidu.

L Lāsma 11.05.2009

Citās komercbankās šāds pakalpojums - pārskaitījums ar iemaksu skaidrā naudā - maksā no 2, 00 līdz pat 5, 00 LVL (Hipotēku bankā, piemēram, 3, 80LVL). Komisiju izteikt procentos - tas tik ir jaunums! Piekrītu komentāram - internetbankā par pārskaitījumu Jūs būtu samaksājusi 0, 40LVL (Krājbankā). Bankai 1, 30LVL nav tīrā peļņa - iekasētānauda ir jāinkasē (jāmaksā par inkasācijas pakalpojumiem), jāmaksā darbiniekiem, jāmaksā par maksājuma apstrādāšanau saņēmējbankai, u.c. izdevumi, kurus gan banka, gan klients var ietaupīt norēķinoties internetbankā.

Z zane 19.05.2009

Komisijas maksa netiek rēķināta kā 65% no summas, bet gan 0, 90 Ls par skaidras naudas iemaksu+0, 40Ls par pašu pārskaitījumu.

O Olegs 02.03.2011

katram ir brīva izvēle kur maksāt..