Kopā Jautrāk SIA - Krāpšana

Esmu neizpratnē par iegādātajām biļetēm pasākumam " Grandiozā nakts Kuldīgā" . Biļešu servissā bija piedāvātas divas cenas, nopirku dārgākās, jo domāju, ka vietas būs tuvāk skatuvei, vai varbūt varēsim , pēc nepieciešamības, uzkādu brīdi iziet un pēc tam atgriezties pasākumā. Biļetes pirku laicīgi, nedēļu iepriekš. Bet, visiem vienādas tiesības un visi pirkām papildus biļeti atkārtotai ieiešanai estrādes laukumā par 5,00 Eur. Kas regulē šādas organizācijas darbību? Pēc manām dimām tā ir visatļautība un cilvēku mānīšana. Katrm pakalpojumam ir sava cena- lētākas biļetes, citas iespējas. Dārgākas biļetes- citi labumi. Un papildus ieejas biļete, katru gadu cenas aug. Nesen bija 3 Eur , bet tagad jau 5. Saprotams , ka cilvēkiem nākas tās pirkt, jo 16 stundu garā pasākumā gribas padzerties un paēst. Parastā minerālūsens pudelīte 0,5 maksāja 1, 50 Eur, bet ja gribējās no ledusskapja, 2,00 eur.
Pasākuma laikā zvanīju pasākuma rīkotājiem. Viena darbiniece sms atsūtīja atbildīgās personas telefona numuru, bet arī tas solīja pārsūtīt vēl kāda cita darbinieka numuru un tā mūsu komunikācija beidzās, jo nekas netika atsūtīts.

Kolta 29.07.2018

Pasakuma laika vadiba noteikti risinas sada veida problemas.

M MohawkUshanka 29.07.2018

Vai kaut kur bija specifiski rakstīts, ka dargākās biļetes dos papildus "labumus"?

F Flavia 20.11.2019

Tu domā, ko raksti? vai kaut kur specifiski jāraksta, ka biļetes pa 50 eur būs labākas, nekā pa 20 eur, ja tam ir jābūt pašsaprotami!? Un, ja tā nav, tad tā ir tīrākā patērētāju maldināšana !

B Bezatbildība 24.07.2019

Jā, m;es arī diemžēl šī organizatora bezkaunību pirmo reizi piedzīvojām pagājusājā gadā Ogres estrādē! Bijām nepatīkami pārsteigti, ka jāmaksā liela summa = 5 EUR lai izietu no pasākuma un atgrieztos! Tā ir cilvēku krāpšana! Nevienā pasākumā nekad tā nav! Pie tam pērkot biļetes, informācijas par papildus izmaksām nebija.Uz šī organizatora pasākumiem vairs neiešu. Bezkaunība! Gribēju braukt uz Kuldīgu, labi, ka nesanāca... Ogres svētku koncertu augustā beigās arī organizē ši KOPĀ JAUTTRĀK. Paldies, iztiksim bez koncerta.

I Inese Visocka 26.08.2019

Šogad 2019.gadā atkal organizatori izcēlās Ogrē.Par iziešanu ārpus pasākuma 5 EUR. Pērkot biļetes, šāda informācija nebija. Vislielākā bezkaunība, kā vispār pieļauj šādu attieksmi pret cilvēkiem. Bērnam liedz iespēju uz bezmaksas ūdeni, iziet no pasākuma un padzerties.

F Flavia 20.11.2019

Šoreiz organizators izcēlās Rīgā!
Bilesuparadize.lv ir pasakums "Sniegbaltites skola". Pasakuma apraksta rakstits:
ŠODIEN IEVADOT AKCIJAS KODU: SEPTEMBRIS20 VISĀM BIĻETĒM TIEK PIEŠĶIRTA 20% ATLAIDE!
Taču nekur nekādu akcijas kodu nevar ievadīt. Nekāds "šodien" aŗī nedarbojas.
Kad tu aizej līdz maksāšanai un saproti, ka nekādas atlaides nav paredzētas, vai nu nopērc bez vai kancelē visu pasākumu. Protams, japērk bez atlaides. Bet tā tomēr ir negodprātīga rīcība - patērētāju maldināšana.