konopilseta cinevilla - ligo 2013

sveiki, vienreiz pa visiem laikie sadomaju doties ligo svinet arpus savam majas, tapec izlemu doties uz kinopilsetinu cinevilla, bet nu jau ierodoties turp saku nozelot savu iedonu doties seit. tadu organizetibu sava dzive vel neesmu piedzivojusi, pilnigs sviests. Tas kas bija solits interneta daudz kas no ta visa nebija. nakamos svetkus laikam jau sedesu majas un organizesu visu pati, daudz labak viss sanaks.

K kurmiskk 24.06.2013

Piekrītu Tev par visiem 200 %.Nekad nevajag ticēt reklāmām, it sevišķi par Suņuvillu.Un šeit nav runa tikai par organizētību.Nekur nav pieminēts par to, ka aiz sevis nedrīkst mēslot, bet sajūta tāda, ka nu ir tikuši no pilsētas ārā laukos, tad ir visatļautība.Viss piedirsts, piemīzts, nav kur kāju paspert, viss vienos mēslos un atkritumos, visapkārt smirdoņa šajā sutoņā.Mētājas tualetes papīri, tukšas pudeles gan veselas, gan sasistas, vienreizējās lietošanas trauki ar visām ēdienu atliekām...nu vienvārdu sakot kā pie cūkām.Tur viss tiek domāts tikai par to, kā vairāk no cilvēkiem iekasēt naudu, nevis par to.lai cilvēks labi arī justos.Galu galā es braucu atpūsties, nevis par 5 lati 9ieejas biļete)bradāties pa mēsliem.Un tas ir regulāri visos pasākumos.Tā kā tur nav ko darīt...

Nandia 24.06.2013

Bijām ar draugiem aizpagājušos Līgo svētkos Cinevillā - tas bija murgs. Precizējām laicīgi kā būs ar transportu, lai no pašas Cinevillas tiktu līdz sabiedriskajam - solija, ka 5 no rīta obligāti jābūt pie iebraucamā ceļa - tur vēl tāda būdiņa pie telšu pilsētiņas bija. Nu ko teltis tāpēc neņēmām līdzi un aiziet atpūsties - koncerts labs - izdejojāmies uz nebēdu, bet AK, šie trakie cilvēki - vienā pusē kaujas, otrā pusē kāds čurā tur pat kur blakus uz pleda nosēduši citi atpūtnieki un visur izmētātas tukšās taras. Fuj! Bet šeit būtu jaukaunas pašiem, kas nākuši lustēties, bet nemāk uzvesties kā cilvēki!!!
- Cenas. Ak, šīs cenas. Es saprastu, ja būtu par ko TĀDU ko maksāt - bet no šašlika vien sauss, vai pretēji nedacepts un mazās porcijās utt. Ai, nu protams, tak bizness viņiem.
- Sākām jau sūroties, ka nu vajadzēja tad jau ņemt līdzi kadu vienreizējo 'mangaļčiku' un pašiem būtu viss vēl labak, bet bijām uz savām kājām bez mašīnas.
- Pats nesmukākais bija, kad vēlējāmies jau doties mājup - jau biku pirms 4 no rīta gājām kvernēt miegaini pie tās vietas, kur teica, ka būšot autiņš. Tur jau mūs sagaidīja arī bariņš gaidītāju. Sēdējam gaidījām un 5.30 pat tā arī neviens neatbrauca. Viens puisis zināja kaut kādu numuru - it kā ar organizatoriem par soferi varot uzzināt vai kas tāds - neviens neceļ trubu. Bet tik uz 6.00 sazvanījām un kāda neapmierināta balss mums saka, ka - a ko jūs gribat nu jau ir 6.00, visiem, kas gribēja braukt līdz sabiedriskajam bija jau jābūt te pirms 5.00, jo 5.00 mēs izbraucām.
Mēs šokā - mēs te kādi 20 cilvēki kopumā jau no 4 un bariņš vēl pirms tam bija!!! A atbilde sekoja - nu ja tur viens stāv, tātad šofersi dēļ viena nebrauks!

Puiši, kas tur bija kādi 6 ja ne vairāk bija šokā, jo kā no viņiem sešiem var būt bijis tik viens :)))
Secinājums - šoferis vienkārši nebija tur pat bijis. Jautājām arī no blakus telšu vietās esošajiem vai bijis kāds autiņš, busiņš - nē, neviens te nav stāvējis...

Puišiem alus krājumi bija vēl krietni - nu tad šie īpaši neuztraucās, bet mūsu kompānija, kas nu nekādi nebija gatava tādam pagriezienam sāka uztraukties - a ko ta tagad?! Mēģinājām atrast kādu, lai vismaz mums istabiņu uz visiem 5 draugiem iedotu - nekur neviena, a ja ir, tad rausta plecus. Nācās iet pie teltīm un tīri prasīties vai kādam nak kāda brīva vieta...

Fuj! Cūcība, neorganizētība, atklāti meli un viss!

Dodieties tādos pasācienos ar kādu kas pie stūres, ņemat paši savu grillu, gaļu, alu un teltiņas - tad būs viss ok. Savādāk viena vilšanas :((