www.sudzibas.lv Konditoreja pie Lāsmas Jurmalā,Tirgoņu ielā 23 Rupja pārdevēja un nekauņa saimnieks Uldis Vilnis Freiverts

Konditoreja pie Lāsmas Jurmalā,Tirgoņu ielā 23 - Rupja pārdevēja un nekauņa saimnieks Uldis Vilnis Freiverts

Firmas "'Lāsmas konditoreja'' direktorei Lāsmai Freivertei

iesniegums.

30.09.2009. ap pulksten 17 es iegriezos jusu konditorejas kafejnīcā, kura atrodas tirgoņu ielā 23, Majoros iepirkties.Aiz letes atradās sieviete ap gadiem 50 blondiem, krāsotiem matiem un sagurušu seju.Vēlāk uzzināju-Vanda Čiburko.Kad 'viņai pajautāju, vai pīrādziņi ir svaigi, tas viņā izraisīja pēkšņu dusmas lēkmi...viņa mani nosauca par'"urod"', "'krasavčik"', ""britogalovij"", es skuju galvu...
Viņa radīja psihiski nenosvērta cilvēka iespaidu!
Rodas jautājums-vai viņa var apkalpot cilvēkus?!Varbūt viņai būtu piemērotāks darbs, kurā nevajag kontaktēties ar cilvēkiem?
Varbūt viņai vajadzētu apmeklēt psihologa konsultāciju un pajautāt, kā pareizi kontaktēt ar cilvēkiem-apmeklētājiem, jo šis nav pirmais konflikta gadījums ar viņu.Parasti, kad iepērkos pie viņas, ir jādzird rupjas piezīmes, un apvainojumi.Man ir radies iespaids, ka viņa neieredz visus cilvēkus un pašu dzīvi...
Lasīju LKB noteikumus-viens no punktiem ir-laipna izturēšanas pret apmeklētājiem !
Kāda laipna attieksme ir no Vandas-lamas un aizvainojumi!
Un es neuzskatu, ka man ir jāuzklausa pārdevējas spriedelējumi par manu ārieni un rupjības, neuzskatu, ka atstājot savu naudu jūsu firmā par pirkumu-pretī jāsaņem manas personas apvainojumi!

Vēlos no jums saņemt atbildi, ko esat darījuši, lai novērstu šādu attieksmi pret kliientiem, pretējā gadījumā griezīšos presē un televīzijā, lai pievērstu sabiedrības

LKB Latvijas konditoru biedrība ir brīvprātīga konditoru un strādājošo šajā nozarē apvienība.Biedrība dibināta, lai katrs tās biedrs varētu realizēt savas profesionalas un intelektualās intereses.

Mēs Mes esam atvērti ikvienam, kurš ievēro mūsu statūtus un iekšējās kārtības noteikumus. KONDITORU BIEDRĪB!!!

Pirmkārt..LKB.Neregulē privātkompāniju darbu.Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.

Otrkārt."Griezīšos presē un televīzijā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību šadu gadījumu izvērtēšanai!" Mums ir brīva demokratiska valsts un mēs nevaram aizliegt Jums griesties augšminētās iestādēs.

Treškārt.Cik man zināms šajā kafeinīcā ir uz vietas adminsrācija, kura varētu uzklausīt un regulēt Jūsu pretenzijas.

Ceturtkārt Katra indivīda personiskā darīsana ir slēgt vai neslēgt patērētāja līgumu par preču iegādi, kā arī apmeklēt vai neapmeklēt attiecīgo kafejnīcu vai tirdzniecības vietu.Cik man zināms Jūrmalā ir vairaki simti tirdzniecības vietu, kuras Jūs varat vai vēlaties apmeklēt vai neapmeklēt.

Latvijas konditoru biedrības valdes priekšsēdētājs Konditors vecmeistars Uldis Vilnis Freiverts.

Paldies par atbildi!
Domāju, ka jums ir jāievēro tie noteikumi, kuri ir paredzēti nolikumā un par kuru ievēverošanu-higēna, kvalitāte un tai starpā-LAIPNA APKALPOŠANA esat atbildīgi!
Tāpat jums ir jāpiemeklē un jāizvērtē savu darbinieku atbilstībai ieņemam amatam un profesionalitātei...
Es nerakstīju uz LKB, bet firmai "'lāsmas konditoreja"", jūsu e-mails ir tur norādīts, kā firmas kontakts.
P.S.Izvērtējot dziļāk jūsu rakstīto rodas iespaids, kā jūs atbalstat savas darbinieces rupjo rīcību...
Kafejnīcas, tiešām Jūrmalā daudz un gribētos, lai katrā no tām varētu ieiet un saņemt baudījumu no pirkuma un apkalpošanas, arī jūsu, nevis uzklausīt apvainojumus par savu naudu...
Varbūt atrodiet līdzekļus psihologu pakalpojumiem savām pārdevējām, lai viņas iemācas normāli komunicēt ar pircējiem, tomēr kūrorta pilsēta-Jūrmala...

LKB Latvijas konditoru biedrība ir brīvprātīga konditoru un strādājošo šajā nozarē apvienība.Biedrība dibināta, lai katrs tās biedrs varētu realizēt savas profesionalas un intelektualās intereses.
Tas ir citāts no jūsu atbildes...vai rupja apkalpošana un klientu cieņas un goda aizsakaršana ir-Biedrība dibināta, lai katrs tās biedrs varētu realizēt savas profesionalas un intelektualās intereses.!?

Pirmkārt..LKB.Neregulē privātkompāniju darbu.Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.
Vēl citāts no jūsu rakstītā...varbūt atšifrējiet, ko domājāt ar-Pirmkārt..Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.
Protams, ja jūs tas pārāk neapgrūtina...
Pirmkārt..Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.-

Man privātu attiecību nav ne ar jums, ne ar jūsu pārdevējām, ja viņas jūs domājat arī kā sievietes...ko rakstiet savā atbildē, manas attiecības ir darījuma-gribēju nopirkt buljona pīrādziņus un apēst tos un viss, bet saņēmu apvainojumus...dīvaina jums kafejnīca...

Man ļoti žēl bet man Jūs vēlreiz jāapbēdina .Kafejnica "Pie Lāsmas" ir individālā komersanta uzņēmums Lāsmas beķereja.šajā uzņēmumā ir divi strādājošie.Divas pārdevējas.Šajā uzņēmumā nav direktores amata vispār.Pateicoties mūsu valdošās kliķes pūlēm Es U.V.Freiverts esmu kļuvis par otrās grupas invalīdu.Uz manas slimības laiku SIA Lāsmas konditorejas direktore ir pilnvarota pārstāvēt manas intereses.Veicot pircēju aptauju un uzklausot lieciniekus, izskatot pārdevējas paskaidrojumu es izdarījis secinājumus, un vēlos jūs lūgt neapmeklēt manu personisko veikalu, neradīt nevajadzīgus man pilnīgi nesaprotamus konfliktus.
Uzticu tālāko virzību šajā jautājumā risināt L.Freivertei.

ok. bet es darīšu visu, lai no jūsu pārdevēju rupjības neciestu citi apmeklētāji un nesaprotu-kādu pircēju aptauju esat veikuši...varbūt aptaujas rezultātus piestādiet.Vanda Čiburko, vai kā viņu tur sauc, šādu info man par jūsu tel.-67761254 iedeva sieviete, kas par komercdirektori Lāsmu Freiverti man stādījās priekšā, ir audio ierksts sarunai,
Un vēletos ar rupjās pārdevējas paskaidrojumu iepazīties, kuru jūs rakstiet, ka esat saņēmis, un savu juristu iepazīstināt.

un vēlos jūs lūgt neapmeklēt manu personisko veikalu, neradīt nevajadzīgus man pilnīgi nesaprotamus konfliktus.-jūs rakstiet.Vai jūsu kafejnīca ir slēgta tipa elitārs klubs, kuru var apmeklēt tikai izredzētie?Varbūt jums labāk piestrādāt pie apkalpošanas kultūras, lai būtu patīkami iepirkties pie jums?Nevis šādu nostāju ieņemt...tas jums kā īpašniekam godu nedara...

Gribētu jums atgādināt, ja gadījumā esat piemirsis-kafejnīca, tas ir sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums, tas nozīmē, ka tur tiek ēdināta sabiedrība, cilvēki.Jums tiek izsniegta licenze šādai darbībai un jums tiek uzlikti noteikumi, kuri ir jāievēro...tos jūs esat pats izlicis netā un sevi dēvējat par LKB prezidentu! Vai šais notekumos nav rakstīts, ka laipni ir jāizturas pret kliientiem, tāpat kā jaievēro sanitārās normas un jātirgo kvalitatīva pārtika?!
Kāpēc jūs, kā LKB prezidents pats savā firmā nesekojat, lai šos notekumus, kurus jūs tā pasvītrojat un izliekat netā, ievēro jūsu paša pārdevējas?!Tad jau jūsu rakstītajam ir graša vērtība, farss...Jūs man sakiet, lai es neapmeklēju jūsu veikalu-tā ir sabiedriska vieta, nevis jūsu privātmāja, un to var apmeklēt jebkurš, arī es, ja man radīsies tāda vēlēšanās!

Klausies Tu plikpaurainais izrakteni.Latvijas KB ir slēgta profesionāla organizācija, kurā tādus, ka tu noteikti nepieņem.UN ne tev miskastniek spriest par mani, desmitiem izgudrojumu autoru.Kura mācekļi veiksmīgi strādā visos kontimentos.
Otrkārt sabiedriskā ēdināšana latvijā nepastāv jau 20 gadus.Sen jau nav nekādu licenžu.Kādi noteikumi ???Tā ir privāta teritorija.un tā ir privātmāja.Gribu tirgoju velosipedus, gribu taisu frizētavu plikpauriem.No kuras bedres esi izlīdis .Lien atpakaļ. Ja turpināsi nodarboties ar amatpersonas šantāžu būšu spiests griesties prokurātūrā.
Treškārt par kādu firmu tu tur šlupsti.Esmu fiziska persona kura maksā par darbību valstij nodokļus.Tālāk tu provocē pārkāpt Latvijas valsts likumdosanu un atlaist no darba, bez pierādama iemesla darbinieku. Cik saprotu tu sen neesi atrāvies.Tu esi man apnicis.Es neesmu prezidents, bet ievēlēta amatpersona persona

R

Komentāri (37)

D dady 03.10.2009

Palasīju šo saraksti un rodas iespaids, ka cilvēks pret pārdevēju rupjību ir pilnīgi neaizsargāts...es zinu šo lēto kafejnīcu.Smaka, pārdevējas ar nodzertām sejām un bieži iereibušas.Bulciņas tur lētas, bet var noķert pļūtāmo, tas kā paveicas...kā krievu ruletē-gribi pa lēto, riskē.Tas vecis violetajā žaketē no 90-tajiem gadiem gan pēc baigā prezidenta mājas lapā neizskatās, bet uzvedas gan baigi iedomīgi un draud vēl cilvēkam atrauties!Raksta, ka nav SIA (mājas lapā ir)bet publicē sevi kā SIA un rekvizītus izliek firmas, dīvaini.Droši, ka bizness viņam neiet un nevar atļauties normālai pārdevējai algu maksāt, pietiek dzērājam, kas pa vēderu strādā...kādu kultūru no tādām var prasīt...

A arnolds 03.10.2009

LKB prezidents, kas pats LKB statūtus neievēro, kāds viņš var būt prezidents un ko var mācīt, es jau nu pie tāda mācīties neietu...

š šeherezade 03.10.2009

Izklausās diezgan briesmīgi...

D dady 03.10.2009

Interesanti, ka Latvijas Konditoru Biedrības (LKB) prezidents raksta, ka valsts viņu padarījusi par 2 grupas invalīdu, bet beigās draud ar fizisku izrēķināšanos cilvēkam, kas viņam pasaūdzas par rupju apkalpošanu paša kafejnīcā, tāds jocīgs prezidents tiem konditoriem!

P pufa 03.10.2009

kāds to sūdzību tiešām izlasīja līdz galam? man nepietika pacietības...

K klops 03.10.2009

Tā nav sūdzība tā ir sarakste starp konditoru prezidentu un apmeklētāju neapmierinātu, diezgan pamācoša.Konditoru prezidents raksta sākumā, ka veicis pircēju aptauju un paskaidrojumu no pārdevējas paņēmis, bet izskatās, ka melo...bet pats labākais, ka 2 grupas invalīds sola beigās apmeklētājam iedot bietē un rupji nolamā, tas gan stilīgi priekš konditoru prezidenta, kas sevi tā rekļamē!

A arnolds 03.10.2009

Tāpēc jau neviens vairs nebrauc uz Jūrmalu atpūsties, ka tāda apkalpošana, katrs par savu naudu grib saņemt servisu.Kādi tur tūristi, kam par savu naudu vajag šito te!

K karlis 03.10.2009

Es reizēm ieeju šai lētajā ēstuvē, kad naudas nav galīgi, ja apēd kādu gaļas izstrādājumu, tad dedzināšana kuņģī un gāzes vēdarā garantētas, sieva blakus gulēt negrib pa nakti.Nezinu, ko viņi tur izmanto, varbūt tos daudzos kaķus, kas klīst pa Jomas ielu un brīžiem kur pazūd?Vajadzēja nosaukt ""Pie kaķīša"'vai "'Kaķītis"'.

š šeherezade 03.10.2009

Pufa, es jau izlasiju un tāpēc saku, ka izklausās briesmīgi un man kā konditorei ir taisni vai kauns, ka konditorus vada tāds indivīds, fui!!!Tik prasts kā zirga deķis un arī nepieklājīgs, tad ko no darbiniekiem var vispār gribēt???

K karlis 03.10.2009

Palasot par šo "'prezidentu""www.lasmaskonditoreja.lv-tāds labiņais-i pīrādziņus māca cept, i kūciņas, un tāda apkalpošana pie viņa, un to viņš māk, un šito...ieslēdzot dedukcijas metodi-mācījies un strādājis padomju laikos, kad desā svaram mala tualetes papīru un iekonomēto gaļu pārdeva pa dārgo kaimiņiem...kāda tur kultūra, izglītība droši, ka vidējā speciāla...galvenais nauda, nav svarīgi kā nopelnīt.Tagad jau visi sevi par prezidentiem un direktoriem sevi sauc.

K karlis 03.10.2009

Dīvaini, prezidents izņēmis savus foto no mājas lapas un statūtus, kurus pats neievēro, pa dienu vēl bija...nojauc pēdas laikam, padomju skola, trenēts!

D duda 03.10.2009

Prezidents raksta, ka apmeklētājs ir plikpaurains...man personīgi labāk patīk vīrieši ar smuki noskūtām galvām, nevis ar plīvijojošām ""malām"' kā prezidentam pašam vai "'matu saliņām""

D duda 03.10.2009

un vispār-labākie kulināri ir seksuālās minoritātes pārstāvji-paskatieties uz Mārtiņu Rītiņu-prieks klausīties-gudrs, erudēts, pieklājīgs, manikīriņš, biksītes izgludinātas, krekliņš tīrs, smaida-smukulītis!

A arnolds 03.10.2009

Ielicis džeks savu foto jaunības, kā Guntis Ulmanis 'viņam diplomu dod...laikam roku nav mazgājis vēl tagad, diez vai viņš tev roku spiestu, ja zinātu kāds tu neģēlis un rupeklis esi, kāpēc raksti, ka valdošā kliķe tevi par invalīdu padarījusi?Ko tad ar šo foto lielies, ja valdību nemīli?Divkosis ir kulināru vadonis!

P pufa 03.10.2009

šeit jau nav runa par kulināriem, bet konditoriem! a mārtiņš konditors- nekāds.

š šeherezade 03.10.2009

Tieši tā, par konditoriem!!!Un tas nu nemaz nav viens un tas pats, bet Mārtiņš ir feins kulinārs, gatavo tik apetelīgi un smalki!!!

D duda 03.10.2009

man ar Mārtiņš patīk, vinmēr viņa pārraides ar interesi skatos un restorāns viņam stilīgs un puiši forši apkalpo, ne tā kā te...

D duda 04.10.2009

Varbūt tā pārdevēja ir prezidentam mīļākā, ja tā aizsatāv...

K kalns 04.10.2009

Vecais buks Freiverts, kamēr Freivertes kundze aizbrauc iepirkt miltus un margarīnu, ko par sviestu pārdot, tikmēr lec mugurā pārdevējai Vandai...Kā tādu sodīt, lai jau palamājas...

K kalns 04.10.2009

Točna, freiverta kungs e-mails [slēpt]@latnet.lv ielicis puskailas, bez galvas, sievietes spalvainu šekumu www.gribu.lv komentāriem -miniet, vai tā ir Freverte Lāsma, vai Vandiņa, pārdevēja...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes