www.sudzibas.lv Konditoreja pie Lāsmas Jurmalā,Tirgoņu ielā 23 Rupja pārdevēja un nekauņa saimnieks Uldis Vilnis Freiverts

Konditoreja pie Lāsmas Jurmalā,Tirgoņu ielā 23 - Rupja pārdevēja un nekauņa saimnieks Uldis Vilnis Freiverts

Firmas "'Lāsmas konditoreja'' direktorei Lāsmai Freivertei

iesniegums.

30.09.2009. ap pulksten 17 es iegriezos jusu konditorejas kafejnīcā, kura atrodas tirgoņu ielā 23, Majoros iepirkties.Aiz letes atradās sieviete ap gadiem 50 blondiem, krāsotiem matiem un sagurušu seju.Vēlāk uzzināju-Vanda Čiburko.Kad 'viņai pajautāju, vai pīrādziņi ir svaigi, tas viņā izraisīja pēkšņu dusmas lēkmi...viņa mani nosauca par'"urod"', "'krasavčik"', ""britogalovij"", es skuju galvu...
Viņa radīja psihiski nenosvērta cilvēka iespaidu!
Rodas jautājums-vai viņa var apkalpot cilvēkus?!Varbūt viņai būtu piemērotāks darbs, kurā nevajag kontaktēties ar cilvēkiem?
Varbūt viņai vajadzētu apmeklēt psihologa konsultāciju un pajautāt, kā pareizi kontaktēt ar cilvēkiem-apmeklētājiem, jo šis nav pirmais konflikta gadījums ar viņu.Parasti, kad iepērkos pie viņas, ir jādzird rupjas piezīmes, un apvainojumi.Man ir radies iespaids, ka viņa neieredz visus cilvēkus un pašu dzīvi...
Lasīju LKB noteikumus-viens no punktiem ir-laipna izturēšanas pret apmeklētājiem !
Kāda laipna attieksme ir no Vandas-lamas un aizvainojumi!
Un es neuzskatu, ka man ir jāuzklausa pārdevējas spriedelējumi par manu ārieni un rupjības, neuzskatu, ka atstājot savu naudu jūsu firmā par pirkumu-pretī jāsaņem manas personas apvainojumi!

Vēlos no jums saņemt atbildi, ko esat darījuši, lai novērstu šādu attieksmi pret kliientiem, pretējā gadījumā griezīšos presē un televīzijā, lai pievērstu sabiedrības

LKB Latvijas konditoru biedrība ir brīvprātīga konditoru un strādājošo šajā nozarē apvienība.Biedrība dibināta, lai katrs tās biedrs varētu realizēt savas profesionalas un intelektualās intereses.

Mēs Mes esam atvērti ikvienam, kurš ievēro mūsu statūtus un iekšējās kārtības noteikumus. KONDITORU BIEDRĪB!!!

Pirmkārt..LKB.Neregulē privātkompāniju darbu.Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.

Otrkārt."Griezīšos presē un televīzijā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību šadu gadījumu izvērtēšanai!" Mums ir brīva demokratiska valsts un mēs nevaram aizliegt Jums griesties augšminētās iestādēs.

Treškārt.Cik man zināms šajā kafeinīcā ir uz vietas adminsrācija, kura varētu uzklausīt un regulēt Jūsu pretenzijas.

Ceturtkārt Katra indivīda personiskā darīsana ir slēgt vai neslēgt patērētāja līgumu par preču iegādi, kā arī apmeklēt vai neapmeklēt attiecīgo kafejnīcu vai tirdzniecības vietu.Cik man zināms Jūrmalā ir vairaki simti tirdzniecības vietu, kuras Jūs varat vai vēlaties apmeklēt vai neapmeklēt.

Latvijas konditoru biedrības valdes priekšsēdētājs Konditors vecmeistars Uldis Vilnis Freiverts.

Paldies par atbildi!
Domāju, ka jums ir jāievēro tie noteikumi, kuri ir paredzēti nolikumā un par kuru ievēverošanu-higēna, kvalitāte un tai starpā-LAIPNA APKALPOŠANA esat atbildīgi!
Tāpat jums ir jāpiemeklē un jāizvērtē savu darbinieku atbilstībai ieņemam amatam un profesionalitātei...
Es nerakstīju uz LKB, bet firmai "'lāsmas konditoreja"", jūsu e-mails ir tur norādīts, kā firmas kontakts.
P.S.Izvērtējot dziļāk jūsu rakstīto rodas iespaids, kā jūs atbalstat savas darbinieces rupjo rīcību...
Kafejnīcas, tiešām Jūrmalā daudz un gribētos, lai katrā no tām varētu ieiet un saņemt baudījumu no pirkuma un apkalpošanas, arī jūsu, nevis uzklausīt apvainojumus par savu naudu...
Varbūt atrodiet līdzekļus psihologu pakalpojumiem savām pārdevējām, lai viņas iemācas normāli komunicēt ar pircējiem, tomēr kūrorta pilsēta-Jūrmala...

Tas ir citāts no jūsu atbildes...vai rupja apkalpošana un klientu cieņas un goda aizsakaršana ir-Biedrība dibināta, lai katrs tās biedrs varētu realizēt savas profesionalas un intelektualās intereses.!?

Vēl citāts no jūsu rakstītā...varbūt atšifrējiet, ko domājāt ar-Pirmkārt..Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.
Protams, ja jūs tas pārāk neapgrūtina...
Pirmkārt..Kā arī neregulē Jūsu privatās attiecības ar sievietēm, pārdevējamu un citām personām.-

Man privātu attiecību nav ne ar jums, ne ar jūsu pārdevējām, ja viņas jūs domājat arī kā sievietes...ko rakstiet savā atbildē, manas attiecības ir darījuma-gribēju nopirkt buljona pīrādziņus un apēst tos un viss, bet saņēmu apvainojumus...dīvaina jums kafejnīca...

Man ļoti žēl bet man Jūs vēlreiz jāapbēdina .Kafejnica "Pie Lāsmas" ir individālā komersanta uzņēmums Lāsmas beķereja.šajā uzņēmumā ir divi strādājošie.Divas pārdevējas.Šajā uzņēmumā nav direktores amata vispār.Pateicoties mūsu valdošās kliķes pūlēm Es U.V.Freiverts esmu kļuvis par otrās grupas invalīdu.Uz manas slimības laiku SIA Lāsmas konditorejas direktore ir pilnvarota pārstāvēt manas intereses.Veicot pircēju aptauju un uzklausot lieciniekus, izskatot pārdevējas paskaidrojumu es izdarījis secinājumus, un vēlos jūs lūgt neapmeklēt manu personisko veikalu, neradīt nevajadzīgus man pilnīgi nesaprotamus konfliktus.
Uzticu tālāko virzību šajā jautājumā risināt L.Freivertei.

ok. bet es darīšu visu, lai no jūsu pārdevēju rupjības neciestu citi apmeklētāji un nesaprotu-kādu pircēju aptauju esat veikuši...varbūt aptaujas rezultātus piestādiet.Vanda Čiburko, vai kā viņu tur sauc, šādu info man par jūsu tel.-67761254 iedeva sieviete, kas par komercdirektori Lāsmu Freiverti man stādījās priekšā, ir audio ierksts sarunai,
Un vēletos ar rupjās pārdevējas paskaidrojumu iepazīties, kuru jūs rakstiet, ka esat saņēmis, un savu juristu iepazīstināt.

un vēlos jūs lūgt neapmeklēt manu personisko veikalu, neradīt nevajadzīgus man pilnīgi nesaprotamus konfliktus.-jūs rakstiet.Vai jūsu kafejnīca ir slēgta tipa elitārs klubs, kuru var apmeklēt tikai izredzētie?Varbūt jums labāk piestrādāt pie apkalpošanas kultūras, lai būtu patīkami iepirkties pie jums?Nevis šādu nostāju ieņemt...tas jums kā īpašniekam godu nedara...

Gribētu jums atgādināt, ja gadījumā esat piemirsis-kafejnīca, tas ir sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums, tas nozīmē, ka tur tiek ēdināta sabiedrība, cilvēki.Jums tiek izsniegta licenze šādai darbībai un jums tiek uzlikti noteikumi, kuri ir jāievēro...tos jūs esat pats izlicis netā un sevi dēvējat par LKB prezidentu! Vai šais notekumos nav rakstīts, ka laipni ir jāizturas pret kliientiem, tāpat kā jaievēro sanitārās normas un jātirgo kvalitatīva pārtika?!
Kāpēc jūs, kā LKB prezidents pats savā firmā nesekojat, lai šos notekumus, kurus jūs tā pasvītrojat un izliekat netā, ievēro jūsu paša pārdevējas?!Tad jau jūsu rakstītajam ir graša vērtība, farss...Jūs man sakiet, lai es neapmeklēju jūsu veikalu-tā ir sabiedriska vieta, nevis jūsu privātmāja, un to var apmeklēt jebkurš, arī es, ja man radīsies tāda vēlēšanās!

Klausies Tu plikpaurainais izrakteni.Latvijas KB ir slēgta profesionāla organizācija, kurā tādus, ka tu noteikti nepieņem.UN ne tev miskastniek spriest par mani, desmitiem izgudrojumu autoru.Kura mācekļi veiksmīgi strādā visos kontimentos.
Otrkārt sabiedriskā ēdināšana latvijā nepastāv jau 20 gadus.Sen jau nav nekādu licenžu.Kādi noteikumi ???Tā ir privāta teritorija.un tā ir privātmāja.Gribu tirgoju velosipedus, gribu taisu frizētavu plikpauriem.No kuras bedres esi izlīdis .Lien atpakaļ. Ja turpināsi nodarboties ar amatpersonas šantāžu būšu spiests griesties prokurātūrā.
Treškārt par kādu firmu tu tur šlupsti.Esmu fiziska persona kura maksā par darbību valstij nodokļus.Tālāk tu provocē pārkāpt Latvijas valsts likumdosanu un atlaist no darba, bez pierādama iemesla darbinieku. Cik saprotu tu sen neesi atrāvies.Tu esi man apnicis.Es neesmu prezidents, bet ievēlēta amatpersona persona

R

š šeherezade 05.10.2009

Kalns, kā gan Tu zini, kāds ir e-mails Freiverta kungam?Un vēl smalkāk zini, ka viņš tieši tur šekumus ielicis?Nu pārsmieties var!!!:)))))
P.S...un kas ir šekums?:D Laikam kaut kas no vecās drukas...:D

š šeherezade 05.10.2009

...bet varbūt Tu sajauci un gribeji rakstīt lokums???Tie ir turku saldumi...:D;D:D

K kalns 06.10.2009

Nezinu, kā ar tādu morāli var būt par LKB prezidentu...

K kalns 06.10.2009

Ielec google [slēpt]@latnet.lv un pašās beigās būs foto, e-mails ir viņa kontaktinformācijā un esmu pie viņa preci pasūtījis un sarakstījies, tāpēc zinu

E Eseseseseseseseses 06.10.2009

man liekas, ka pie psihoterapeita ir japiestaigaa visiem - gan plikpaurainajam pirceejam, gan konditorijas ipasniekam, gan pardeveejaam ar nodzertajaam sejaam..sitaadu murgu sen nebija gadiijies redzeet, neizlasiiju visu, jo skiet, ka cilveekiem ir paaraak daudz briiva laika, ja reiz sadus sacerejumus ir speejiiigi publiceet. var jau buut, ka taa ir konkureejsoso firmu 'izreekinaasanaas' vai arii konditorija censas ieguut bezmaksas pr, visnotalj interesantaa veidaa...

K krabs 06.10.2009

Zinu šo konditoreju, -produkcija lēta...BET!Maziņas bulciņas, lieto aromatizatorus garšas uzlabošanai diezgan profesionāli, bet kā ar veselību pēc tam...gaļas pīrādziņus labāk neēst...paši domājiet kāpēc...cenas lētums ir mānīgs, tas tiek panākts ar lētām izejvielām un mazu svaru, bulciņas un pīrādziņi tiek uzpūsti mākslīgi, lai izskatās svars liels

K krabs 06.10.2009

Ko tu tur esese murgo, kāda konkurentu cīņa, kam tā miskaste vajadzīga, aizej un apskaties!

K krabs 07.10.2009

varbūt skūtgalvjiem vajag nopirkt parūkas un kad iet iekšā uzlikt, tad nebūs problēmu šai""elitārajā klubā""

Z zinātājs 12.10.2009

Eduards! Kāpēc tu nepasazki cilvēkiem, ka Vanda ir tava bijusī sieva? Un kad šnabis galvā nāc ar viņu skaidroties.

š šeherezade 12.10.2009

Redz, kas te atklājas!!!Vai tas Kalns arī ir tas Eduards?

K krabs 13.10.2009

zinātājs-laikam ir Freiverta kungs, vai kundze, kas tos mazos uzpūstos pīrādziņus taisa ar kaķu gaļu...

A Anža 13.10.2009

Biju iegājis tai slavenajā iestādījumā-miskaste pēdējā un vēders sāp šodien pēc pīrāgiem!Točna, kaķus maļ tur iekšā!

A Anža 13.10.2009

un tiešām pārdevējas ar nodzertām sejām!kur tādus eksemplārus atrod?

K kuka 19.10.2009

Šai ""elitārajā klubā"" vajag vēl spirtiku pie kaķu gaļas pīrādziņiem iekļaut ēdienkartē, būs pie vietējiem bomžiem populāra vieta, izskatā, ka uz šo publiku ir orientēta iestāde, kur skūtgalvjus nemīl.

K kuka 20.10.2009

Un, lai, pārdevējas, ar nodzertām sejām striptīzu izpilda, par atsevišķu samaksu!Cik redzams, saimnieks Uldis Vilnis Freiverts-gados, bet ""ozabočenijs"", gribas LKB prezidentam, un dikti, bet gadiņi jau, un izskats ne visai...nav tik vienkārši dabūt...būs šovs, būs nauda-varēs savas seksuālas fantāzijas piepildīt, nēbūs ""Gribi.lv""jāsūta pliku bābu foto apspriešanai un jādročī.

D diba 30.10.2009

miskaste konkrēta, vairs tur neiešu!

D diba 30.10.2009

un to prezidentu redzēju-pensonēts izvirtulis, pedofīls, kam nestāv bet gribas vēl...