www.sudzibas.lv Kniga.lv Polaris Продажа литературы разжигающей межнационалтную вражду, поддержка сепаратима

Kniga.lv Polaris - Продажа литературы разжигающей межнационалтную вражду, поддержка сепаратима

Šodien biju uz grāmatnīcu Kniga.lv Polaris grāmatnīcu, kas atrodas t/c Origo Stacijas laukumā 2, Rīgā. Bet es dabūju nevis grāmatnīcā, bet Luhanskas tautas republikas filiālē. Un man radās iespaids, ka tur runā ar mani, kuru Olga Skabejeva mācīja nerunāt, bet gan mana māte.

Polaris ir interneta veikals un 9 grāmatnīcas bezsaistē Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, kas specializējas grāmatu izdošanā krievu valodā. Latvijā ir daudz krievu un krievvalodīgo. Tāpēc jāatzīmē, ka es necenšos iznīcināt visu krievisko uz planētas. Valodas jautājuma risināšana ir Latvijas iekšēja problēma (vai ne problēma). Mani uztrauc tikai pasaules un konkrēti Latvijas attieksme pret Krievijas agresijas pret manu Ukrainu atspoguļošanu. Brīvas Eiropas valsts krievvalodīgo iedzīvotāju veidošanās par karu, ko Krievija uzsāka 2014. gadā manā mazajā dzimtenē - Luhanskas apgabalā.

Skatos uz grāmatām plauktos. Pēkšņi vējbakas. 84 dienas Krievijas karā pret Ukrainu. ES un NATO dalībvalstu grāmatnīcas plauktos atrodas grāmata "Parastais fašisms: Ukrainas slovāku kara noziegumi (2014-2016)". Autors Maksims Sergejevičs Grigorjevs. Maksims Sergejevičs Grigorjevs - Krievijas Sabiedriskās palātas biedrs, Demokrātijas izpētes fonda direktors. (Ikviens zina, ka demokrātijai ir daudz problēmu, kuras nevar atrisināt bez Krievijas iejaukšanās. Bet vai jūs zināt, kam nav problēmu? Acīmredzot Krievijas autoritārisms.) Saskaņā ar vienu no Krievijas valsts tīmekļa vietnēm Maksims Sergejevičs ir "sabiedriskās novērošanas zelta standarts". par vēlēšanām un balsošanu”. Tas ir pateicoties viņa palīdzībai Krievijā tik godīgas vēlēšanas. Viņš ir arī autors tādām grāmatām kā "Krima: atgriešanās stāsts", "Eiromaidans". Un tikai cilvēks, kurš atklāti apstiprināja pilna mēroga Krievijas iebrukumu Ukrainā 2022. gada 24. februārī.

Paņemu grāmatu rokās, esmu skaļi pārsteigta un gandrīz raudu. Kā tas ir iespējams? 84 kara dienas. Pret ukraiņu noskaņotas grāmatas tiek pārdotas brīvā Eiropas valstī, kas mūs tik ļoti atbalsta neatkarības cīņās, kura Ukrainai ir ziedojusi gandrīz trešo daļu sava aizsardzības budžeta! Es stāvu šokā ar grāmatu rokās. Piemērots konsultants. Es paskaidroju, kāda ir problēma. Viņš nereaģē un iet prom. Es turpinu stāvēt šokā ar grāmatu rokās. Konsultants tuvojas. Es vēlreiz paskaidroju, kāda ir problēma. Un te viņa saka, ka Latvijā demokrātija, te grāmatas nav aizliegtas. Es turpinu stāvēt un būt šokēta. Viņa cenšas mani novērst un piedāvā izskatīties labāk un palasīt grāmatas par mīlestību. Kas ir absolūti nepareizi! Tātad! Tātad! Es un visi miljoni ukraiņu, kuri bija spiesti bēgt uz drošām Eiropas valstīm, bēgot no kara, un tie, kas atrodas Ukrainā, sapņotu par grāmatu lasīšanu par mīlestību un mīlēšanos reālajā dzīvē. Tā vietā, lai lasītu ziņas par to, ka viņu tuvinieki tiek nogalināti frontes līnijās vai vienkārši stāv rindā pēc maizes bloķētajās pilsētās. Atbildu, ka sapratīšu, ko lasīt. Es turpinu stāvēt šokā ar grāmatu rokās. 8 gadi paskrien manā acu priekšā. Mūsu acu priekšā aizlido 2 okupācijas mēneši. Pienāk trešais konsultants. Viņš vai nu mēģina mani mierināt, vai aiz ziņkārības. Uzdod virkni nepiemērotu, netaktisku jautājumu. Es paziņoju, ka nevēlos par to runāt. Un viņa turpina. Un es gandrīz raudu. Viņa saka kaut ko līdzīgu tam, ka grāmata sarakstīta jau sen, tālajā 2016. gadā. Šķiet, ka izdošanas datums kaut kā attaisno pretukrainas propagandas klātbūtni Latvijas grāmatnīcā. It kā Krievijas karš pret Ukrainu sācies nevis 2014. gadā, bet gan 2022. gada 24. februārī. Viņš stāsta, ka grāmata tiks izņemta tikai tad, ja būs signāls no augšas.

Šīs grāmatnīcas mājaslapā atrodamas arī šādas antiukraiņu propagandas grāmatas:

1. “Dzimtā valoda, jeb Ne pēdējā krievu valoda. Zakhars Prilepins: komentāri un novērojumi. (Zahars Prilepins ir bijušais tā sauktās Doņeckas Tautas Republikas vadītāja Oleksandra Zaharčenko padomnieks un DNR ! majors, kurš tieši piedalījās Krievijas karā pret Ukrainu)

2. “Viss, kas būtu jāatrisina. Gandrīz nebeidzamā kara hronika: 2013-2021. Zahars Prilepins.

3. “Debesīs virs Donbasa un Sahalīnas. Lidojumu MH17 un KE007 vēsture ”. Bruns Mišels, Jurijs Muhins. (Grāmata, kurā teikts, ka Amerika ir vainojama Malaizijas lidmašīnas Boeing notriekšanā 2014. gada 14. jūlijā virs Doņeckas.)

4. “Krima. Atkalapvienošanās ”Pāvels Daņiļins. (Par to, kā Krievijai nebija citas izvēles kā 2014. gadā anektēt Ukrainai piederošo Krimu, jo Krievijai draudēja kodolieroči un NATO militārās bāzes)

5. “Krimas pavasaris: pirms un pēc. Vēsture no pirmavotiem. Vladimirs Solovjovs, Natālija Poklonskaja (Vēl viena grāmata, kas pamato Krimas aneksiju).

6. "Ukraiņu valodas mācības" Marina Ahmedova (Ukrainas notikumu atspoguļojums no Putina atbalstītāja, kurš atbalstīja pilna mēroga Krievijas iebrukumu Ukrainā)
7. "Ukraina un pārējā Krievija" Anatolijs Vasermans (Grāmata par to, ka Ukraina ir lemta kļūt par daļu no Krievijas. Ka tas ir vienkārši vitāli svarīgi).

Šī ir tikai virspusēja meklēšana šajā vietnē un grāmatās, kas mani izraisa kā ukraini. Es nerunāju par citām propagandas grāmatām krievu presē, kas skar Sīriju, Afganistānu, Ameriku utt.

Latvijas grāmatnīcu plauktos eksistē krievu izcelsmes propagandas antiukrainas grāmatas, savukārt 86 dienas ukraiņu tauta, tostarp ar Latvijas atbalstu, cīnās pret krievu okupantiem. Kamēr Latvijas Seims Krievijas rīcību Ukrainā atzina par genocīdu. Viņš nosodīja Krievijas varas iestāžu centienus noliegt Krievijas bruņoto spēku pastrādātos noziegumus Ukrainā. Tie ir mēģinājumi sagrozīt šos noziegumus kā Ukrainas radikālu spēku provokāciju vai inscenējumu. Un vienlaikus Latvijas Seims atbalstīja likuma grozījumus, kas paredz atņemt pilsonību personām, kuras atbalsta Krievijas bruņoto agresiju pret Ukrainu.

Tāpēc vēršos pie Ukrainas vēstniecības Latvijas Republikā, Krišjāņa Kariņa, Nauri Puntuli, Valsts drošības dienestu, Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Latvijas Republikas Saeimu, lai rastu īsu veidu, kā palīdzēt noņemt augstāk minēto un visus pārējos esošos pret Ukrainu vērstos. grāmatas no Latvijas veikalu plauktiem. Un veikals Kniga.lv Polaris grāmatnīca reaģēt uz šo situāciju un komentēt to. Un rus.LSM Bez Tabu pievērš uzmanību šai problēmai un izceļ to.