www.sudzibas.lv Kness Baltic SIA Slikti darba apstākļi, maldinoša informācija darba sludinājuma

Kness Baltic SIA - Slikti darba apstākļi, maldinoša informācija darba sludinājuma

Darbs pie Saules elektrostaciju būvniecības. Sludinājuma noradīta viena darba samaksa (1115 – 1820eur) , reāli ir cits izcenojums stunda (6eur) . Līgums tiek noformēts par to ka jāstrādā 6h, bet reāli liek 8h un vairāk. Jāstrādā uz lauka kur ir ūdens līdz ceļiem un vairāk, meliorācijas darbi nev veikti. Vienkārši šī firma meklē lēto darba spēku, meklē muļķus un vēl pasaka ka latvieši negrib strādāt. Atvainojiet par tādu darbu ir attiecīgi jāmaksā, bet te jau ir izrēķināts lai apkrāptu valsti. Un vēl gribu piebilsti šī ir ukraiņu firma. Pievienošu foto attēlus no darba vietas.

S

Komentāri (5)

A Antons111 22.03.2023

Normāla lauku sēta

S Saivag 23.03.2023

Protams un vēl ukraiņu brigadieris noniecina latviešu tautu. Viss čileniekā, tā tam jābūt.

S SIA KNESS Baltic 24.03.2023

Jūsu aprakstītā situācija ir nepieņemama un ir pretrunā ar KNESS Baltic uzņēmumu grupas darbinieku ētikas uzvedības standartiem.
Ņemot vērā Jūsu apgalvojuma nopietnību, lūdzam, cik drīz vien iespējams, ziņojiet par incidentu un apstākļiem rakstot e-pastā [slēpt]@kness.lv.
SIA Kness Baltic administrācija veiks iekšējo izmeklēšanu un atbildēs atbilstoši rezultātiem.
Mēs esam starpkultūru uzņēmums, komanda un cilvēki ir viena no uzņēmuma pamatvērtībām. Mēs cienām un novērtējam katru darbinieku.

S Saivag 24.03.2023

Kness Baltic SIA?

S SIA KNESS Baltic 24.03.2023

SIA Kness Baltic ievēro LR Darba likumu, ciena un rūpējas par saviem darbiniekiem. Mēs vienmēr esam atklāti par nosacījumiem un atalgojumu, par ko informējam kandidātus intervijas laikā, kā arī detalizēti aprakstām līgumā.
Darba sludinājumos norādām darba algu, ko darbinieks saņem, nostrādājot pilnu darba mēnesi atbilstoši kvalifikācijai. Darba līgums paredz, ka uzņēmums garantē darbinieka nodrošināšanu ar 6 stundu darbu un darba samaksu vismaz 6,65 EUR stundā arī dīkstāves gadījumā sarežģītu laika apstākļu, loģistikas vai citu nepārvaramas varas apstākļu dēļ. Saskaņā ar darba līgumu darbinieks piekrīt strādāt virs nolīgtā darba laika, ko apliecina ar savu parakstu darba līgumā. Līgums sastādīts pilnībā ievērojot LR Darba likumu un uzņēmums garantē samaksu par faktiski nostrādāto laiku un veiktā darba apjomu.
SIA Kness Baltic ir uzņēmums, kas specializējas saules staciju būvniecībā. Saules staciju būvniecības iezīme ir to atrašanās ārpus apdzīvotām vietām uz lauksaimnieciskai darbībai nepiemērotām zemēm. Ņemot vērā būvobjektu atrašanās vietu attālos rajonos, darbiniekam tiek sarēķināta un izmaksāta dienas nauda 8 EUR apmērā kalendārajā dienā, kā arī uzņēmums piedāvā dzīvesvietu tuvu objektam, organizē piegādi ar korporatīvo transportu vai kompensē ceļa izdevumus.
Intervijas laikā ar kandidātiem vienmēr pārrunājam, ka būvniecības darbi notiek brīvā dabā dažādos laikapstākļos, kurus diemžēl nevaram ietekmēt. Izprotot darba sarežģītību uz lauka, darām visu, lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku komfortu darba veikšanai:
· pilnībā nodrošinām darbiniekus ar darba apģērbiem un individuālajiem aizsardzības līdzekļiem (tai skaitā gumijas zābakiem, lietusmēteļiem).
· uzstādam sadzīves treilerus, kur darbinieki var atpūsties, sasildīties, apēst pusdienas.
Esam ieinteresēti piesaistīt savai komandai pieredzējušus profesionāļus un jaunus, perspektīvus kandidātus atjaunojamās enerģijas nozares attīstībai Latvijā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes