www.sudzibas.lv Kness Baltic SIA Neiesaku nevienam ar šo ukraiņu kantori strādāt

Kness Baltic SIA - Neiesaku nevienam ar šo ukraiņu kantori strādāt

Ar KNESS BALTIC neiesaku nevienam sadarboties un strādāt. Šis kantoris klātienē runā vienu un pēc tam attālinātā versijā runā citu Lai nokļūtu citā Latvijas pilsētā uz objektu ir jādomā kā tikt. Ja nav savs personīgais transports, tad ir autobuss, jo firmai, neāds korporatīvais transports nav un nebūs, tikai pašiem ukraiņiem ir darba mašīna iedota. Kompensācijas par savu personīgo auto izmantošanu nav. Sākumā saka, ka būs, realitātē nav, jo to visu it kā pieskaita pie algas. Reāli nezini par ko un cik saņem par izdarīto darbu, jo tādu informāciju tev neizsniedz.
Par degvielu pašā sākumā viņi teica, ka maksās 10l par 1km, pēc nedēļas viņi paziņo, ka tomēr būs 8l par 1km un vēl pēc nedēļas pasaka ka 100% nebūs, bet no tiem 8l par km būs tikai 50% atmaksās un maksimālais attālums par ko atmaksās būs līdz 50km dienā. Protams, citas kompensācijas par remontu, amortizāciju nebūs. Un degvielas naudu viņi skaita pie algas, un rezultātā tu nezini cik tad īsti ir atmaksa un kāda ir alga. Jo arī atvaļinājuma naudu viņi pieskaita pie algas. Reāli, šajā uzņēmumā organizētība ir nulle. Ticēt viņiem nevar, lojāli pret darbiniekiem viņi nav, attieksme ir briesmīga. Komandējumos dzīves vietas atrastas vienkārši briesmīgas, kur normāli uzturē†ies nav iespējams.
NEIESAKU ŠEIT ŠTRĀDĀT. NEVIENA Viņi meklē vienmēr visādus celus kā izlocīties un lai mazāk samaksātu. Pieraduši Ukrainā uz lēto darba spēku un domā, ka Latvijā tadi paši noteikumi būs.

R RunčaĶepa 13.07.2023

Gālveno aizmirsāt uzrakstīt : cik plaši realitāte neatbilst noslēgtam līgumam?
Vai vispār kādu līgumu parakstījāt?

Viņi oficiāli noformē tikai Ukrainas pilsoņus!

S SIA KNESS Baltic 24.07.2023

KNESS Baltic ievēro darba likumu, ciena un rūpējas par saviem darbiniekiem. Mēs vienmēr atklāti ziņojam par darba apstākļiem un atalgojumu intervijas laikā, kā arī detalizēti aprakstām darba līgumā.

KNESS Baltic aprēķina un izmaksā darba samaksu, iesaistot Latvijas ārpakalpojumu uzņēmumu, kas veic visus aprēķinus saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu un katru mēnesi izsniedz darbiniekiem likumā noteiktās formas algas lapas, kuras personāla speciālists nodod būvniecībā nodarbinātajiem darbiniekiem. Jautājumu gadījumā par darba samaksu un kompensācijām darbiniekiem vienmēr ir iespēja sazināties ar personāla speciālistu un saņemt izsmeļošu skaidrojošu atbildi.

KNESS uzņēmumu grupa jau 13 gadus veiksmīgi īsteno projektus saules enerģijas objektu būvniecībā Ukrainā, kopš 2021. gada Polijā un kopš 2023. gada Latvijā. Kopš darbības uzsākšanas, objektu būvniecībā iesaistītajam personālam uzņēmums nodrošina atalgojumu, kas pārsniedz tirgus līmeni.

Būvlaukumi, kuros strādā celtnieki, parasti atrodas tālu no lielām apdzīvotām vietām. Uzņēmums par saviem līdzekļiem nodrošina darbiniekus ar mājokli būvlaukumu tuvumā, tāpat uzņēmums nodrošina darbinieku pārvešanu no uzturēšanās vietas līdz būvlaukumam un atpakaļ ar korporatīvo transportu. Darbiniekiem, kuri dod priekšroku dzīvošanai mājās, uzņēmums apstiprināja normas degvielas izmaksu kompensēšanai, kā arī papildus atlīdzību darbiniekiem, kuri uz būvlaukumu atved savus kolēģus. Uzņēmuma transportlīdzekļu izmantošana ir paredzēta tikai uzņēmējdarbības nolūkiem. Darbinieki par korporatīvā transporta lietošanas noteikumumiem, izmantojot personīgo transportu, tiek iepazīstināti ar atsevišķu rīkojumu.

Saskaņā ar rīkojumu par visu komandējuma laiku darbiniekam tiek ieskaitīta dienas nauda likumā noteiktajā kārtībā. Komandējuma rīkojumā nav paredzēts darba devēja apmaksāts brauciens uz mājām un atpakaļ.

KNESS Baltic administrācija dara visu iespējamo, lai atrastu un izīrētu ērtāko un tuvāko mājokli būvlaukumos nodarbinātajiem darbiniekiem. Bet, ņemot vērā to, ka būvlaukumi atrodas tālu no lielājām pilsētām, īres mājokļu izvēle var būt ierobežota. Tomēr administrācija, kopā ar darbiniekiem, atrod dažādas iespējas ērtai darbinieku izmitināšanai, tostarp dzīvokļu, hosteļu vai privātmāju īrēšanu.

Mēs vienmēr ar cieņu izturamies pret visiem saviem darbiniekiem visās valstīs, kurās strādājam. Necieņas izpausme, diskriminācija algas aprēķinā, izmitināšana, pabalstu un kompensāciju ziņā starp darbiniekiem no dažādām valstīm ir nepieņemama un pretrunā ar KNESS uzņēmumu grupas ētikas standartiem. Vienlīdzīga attieksme pret visu tautību un valstu pārstāvjiem ir mūsu uzņēmuma absolūtais princips.

Ņemot vērā apsūdzības nopietnību, lūdzam autoru pēc iespējas ātrāk ziņot par notikušā detaļām un apstākļiem uz e-pasta adresi [slēpt]@kness.energy. KNESS Baltic administrācija veiks dienesta izmeklēšanu par diskrimināciju un reaģēs atbilstoši rezultātiem.

Mēs esam starpkultūru uzņēmums, komanda un cilvēki ir viena no uzņēmuma pamatvērtībām. Mēs cienām un novērtējam katru darbinieku.

KNESS uzņēmumu grupa ir ieinteresēta mūsu komandai piesaistīt pieredzējušus profesionāļus un jaunus, perspektīvus kandidātus atjaunojamās enerģijas nozares attīstībai Latvijā. Esam pateicīgi Latvijas speciālistiem, kuri ir stiprinājuši mūsu komandu un pierādījuši sevi objektu būvniecībā un KNESS Baltic projektu vadībā.