Klivet-veterinārā klīnika - Slikta apkalpošana

Meklēju vietu kur sterilizēt kaķeni. Tuvākā mājām atradās šī klīnika. Pēc mājaslapas un apraksta tur izskatījās normāla vieta. Piezvanīju divas nedēļas iepriekš lai pieteiktu operācijas dienu. Kad pienāca paredzētais datums un aizbraucām tur skats bija diezgan atbaidošs. Iegājām iekšā un priekštelpa netīra. Pateicām reģistratorei, ka šodien pieraksts uz operāciju. Viņa aizgāja pie vetārsta un tas bija pārsteigts, ka neko nezinot, bet paņemšot, jo kaķis nav ēdis 12 stundas un citu operāciju nav. Ieejot apskates telpā nepieņemami, likās ka tur brīvā vaļā staigā resns(vārda tiešajā nozīmē resns kā arbūzs un visa telpa smird pēc slapja suņa) smirdīgs suns. Uz jautājumu kāpēc viņš tur atrodas atbilde bija -viņam šodien bija operācija un nav vietas kur tik lielu likt un ka vajag izstaigāt narkozi. Padomāju nu labi, lai jau nabag dzīvnieks pēc operācijas utt. Kaķeni pat nenosvēra, tikai iešpricēja nomierinošās zāles. Ielika būrī un aiznesa uz citu telpu, pateica ka pakaļ var būt pēc stundas. Izejot ārā nepameta sajūta , ka jāiet pakaļ kaķim, bet tai pat laikā nomierinošās zāles ir iedotas, kaķis neēdis 12 stundas. Atbraucot pakaļ kaķene bija pie samaņas, smirdīgais suns aizvākts. Atgūšanās no narkozes, bija drausmīgas. Nezinu vai tas no tā ka viņa pati vēl maziņa vai no tā ka iespējams nav iedotas pareizas devas zāles. Esot pakaļ kaķim netika izskaidrots, ne kas kā tikai ka vakarā var iedot padzerties un ēst. Visu informāciju par narkozes blaknēm, par to kā kaķeni kopt,kādas parādības nav normālas uzzināju no interneta.
Kā arī visa komunikācija noritēja tikai krievu valodā, lai gan lūdzu lai iztulko dažus vārdus, jo krievu valodu tik labi nepārzinu.
Pateicos kaķu dievam, ka mans kaķis ir sveiks un vesels, lai gan ir radušās brūces dzīšanas traucējumi, pie kuriem vainot var gan klīniku, gan to ka kaķi.
Netiektu vest tur savu mīluli.

Komentāri (4)

G grumpy 21.09.2019

Piekrītu. Briesmīga iestāde. Manam kaķim pat nevarēja normāli zāles iešpricēt, jo kaķis ārdījās, bet “ārsts” viņu vnk agresīvi turēja ar maisa palīdzību. Citā klīnikā ielika kaķi speciālā būrī un ievadīja zāles tā, ka kaķis pat nepamanīja.

T Toms Zeliksons 08.07.2020

Tas fakts, ka viens no klīnikas darbiniekiem neatrada kopīgo valodu ar Jūsu kaķi, nemaz nenozīmē, ka visi tur strādājoši ir briesmīgi vai slikti kā profesionāļi.
Pašam bija pieredze tajā klīnikā Lokomotīves ielā 100, biju pie vetārsta Dmitrija, tiešam labs speciālists, visu izdarīja kā nākas. Vienīgais mīnuss, pie viņa nav tik viegli tikt, kad gribi, jo strādā pēc pieraksta un laicīgi iepriekš jāzvana uz klīniku.

R Rasmus Strazinskis 21.11.2021

Klivet klīnika manam kaķim nesagaidot analīzes saka šprice zāles un pēc otras dienas špricem kaķītis nomira. Neizmantojiet šo klīniku padomājiet par saviem mīluļiem. Čekus viņi arī nedod vajadzētu vid painteresēties par viņiem.

S sūdzība klivet 28.05.2022

Arī nesagaidot analīzes un manas piekrišanas, saka špricēt zāles Enroxyl, Buscopam, pēc klinīkas kaķīm palika ļoti slikti, siekalojas, braucot citā veterinārklinīka uzzināju, kā tādas zāles kaķim vispār nešpricē, tās ir domāti suņiem, lai atslābt muskuļus. Braucam uz šo klīniku ar dzīvespriecīgu kaķi un tagad kaķis palika miegains, neēd un nedzer. Nekad neiesaku apmeklēt šo klīnīku.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes